1 Vincent Graczyck (Fra) Team Allier 4.23.06
2 Stéphane Bonsergent (Fra) Districycle Paris 1.00
3 Vincent Aldebert (Fra) France Militaire
4 Julien Gonnet (Fra) France Militaire
5 Fabien Rey (Fra) AVC Aix-Provence Haribo
6 Romain Appert (Fra) Team Allier
7 Matthieu Lelay (Fra) Districycle Paris
8 Sadrack Teguimaha (Cmr) SNH Velo Club
9 Scott Lyttle (NZl) CA Castelsarrasin
10 Flaubert Flaubert Douanla (Cmr) SNH Velo Club(Cmr) SNH Velo Club
11 James Spragg (GBr) CA Castelsarrasin
12 Joseph Sanda (Cmr) SNH Velo Club
13 Ivan Viglasky (Svk) Slovakian National Team
14 Guy Croissant (Fra) Immobilia Paris
15 Jean-Philippe Tellier (Fra) France Militaire
16 Jean-Marc Bideau (Fra) Districycle Paris
17 Silver Schultz (Est) Estonian National Team
18 Calvin Tamazu (Cmr) Cameroun Mixte B
19 Martinien Tega (Cmr) SNH Velo Club
20 Frederic Terret (Fra) Immobilia Paris
21 Bastien Cheissoux (Fra) Immobilia Paris
22 David Dupont (Fra) Team Allier
23 Jonathan Mouchel (Fra) AVC Aix-Provence Haribo
24 Peter Van-Agtmaal (Ned) Team CCN Sportwear
25 Herve Gourgues (Fra) France Militaire
26 Florian Guillou (Fra) Districycle Paris
27 Karsten Keunecke (Ger) Nordland-Hambourg
28 Damien Tekou (Cmr) SNH Velo Club
29 Mickael Malle (Fra) AVC Aix-Provence Haribo
30 Soren Petersen (Den) Team CCN Sportwear
31 Gem Hallop (Est) Estonian National Team 1.23
32 Dennis Pohl (Ger) Nordland-Hambourg
33 Jerome Verdenal (Fra) Team Allier
34 Richard Brunet (Fra) CA Castelsarrasin
35 Simeon Green (GBr) CA Castelsarrasin 1.29
36 Roger Ngue-Ngock Yves (Cmr) Cameroun Mixte A 3.54
37 Traore Becaye (Sen) Senegal National Team 4.02
38 Frederic Leveau (Fra) Districycle Paris
39 Lex Nederlof (Ned) Team CCN Sportwear 4.30
40 Olivier Stock (Ger) Nordland-Hambourg
41 Bolotigui Ouattara (CIv) Cote D’Ivoire National Team 4.47
42 Benjamin Giraud (Fra) AVC Aix-Provence Haribo
43 Adrien Calatayud (Fra) CA Castelsarrasin
44 Jean-Michel Duchemin (Fra) Team Daihatsu
45 Christophe Ribot (Fra) Team Daihatsu
46 Abdoulaye Thiam (Sen) Senegal National Team 5.26
47 Toulouse Tiofack (Cmr) Cameroun Mixte A
48 Arnaud Villadier (Fra) Immobilia Paris 6.06
49 Steven Puhm (Est) Estonian National Team
50 Elmar Hantzch (Ger) Nordland-Hambourg
51 Rene Ngoumba (Cmr) Douala Velo Club
52 Duplexe Kouam (Cmr) Douala Velo Club
53 Scott Chalmers (GBr) CA Castelsarrasin
54 Gontrand Artu (Fra) Districycle Paris
55 Michal Skavarka (Svk) Slovakian National Team 7.21
56 Toussaint-Armel Njogang (Cmr) Cameroun Mixte A 7.36
57 Hamed Ouedraogo (CIv) Cote D’Ivoire National Team 8.17
58 Noel Tanessop-Sah (Cmr) Cameroun Mixte A
59 Alexandre Bosquain (Fra) Team Daihatsu
60 Serge Mekui (Cmr) Cameroun Mixte B
61 Ludovic Grare (Fra) France Militaire
62 Mazid Kramer (Ned) Team CCN Sportwear 8.52
63 Peter Kosut (Svk) Slovakian National Team
64 Martin Skopek (Svk) Slovakian National Team
65 Issiaka Fofana (CIv) Cote D’Ivoire National Team 9.27
66 Abdoulaye Thiam (Sen) Senegal National Team 10.14
67 Robert Tawedi (Cmr) Cameroun Mixte A 12.14
68 Franklin Nguimkeng (Cmr) Douala Velo Club 14.06
69 Jean Lopez (Sen) Senegal National Team 16.34
70 Cyrille Kana (Cmr) Cameroun Mixte B
71 Tokam Tamno (Cmr) SNH Velo Club 16.41
72 Mikk Vaaks (Est) Estonian National Team
73 Serge Tchakountio (Cmr) Douala Velo Club
74 John Babe-Mboh (Cmr) Douala Velo Club
75 Guillaume Galles (Fra) Team Allier
76 Noriyuki Yabe (Jpn) Team Daihatsu
77 Diop El-Hadji-Massokhna (Sen) Senegal National Team 20.45
78 Martin Frano (Svk) Slovakian National Team 27.05
79 Mongonlou Toure (CIv) Cote D’Ivoire National Team