Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Laatste uitslagen
28-03-2024
2e etappe Arden Challenge
Arno Wallenborn
8e etappe Vuelta a Uruguay
Diego Leonel Rodriguez
27-03-2024
Proloog 1e etappe 500 Millas del Norte
Gonzalo Tagliabué Pérez
1e etappe Arden Challenge
Julien Desmarets
Dwars door Vlaanderen (V)
Marianne Vos
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
Matteo Jorgenson
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
Benoit Cosnefroy
Proloog 1e etappe Trophée de la Caribe
Mickaël Stanislas
7e etappe deel a Vuelta a Uruguay
Agustin Alonso Torres
7e etappe deel b Vuelta a Uruguay
Mateo Nahuel Mascarañas Rubido
26-03-2024
6e etappe Vuelta a Uruguay
Diego Leonel Rodriguez
25-03-2024
5e etappe Vuelta a Uruguay
Diego Leonel Rodriguez
24-03-2024
Annemasse - Bellegarde et retour
Victor Guernalec
Backnang - Waldrems
Dominik Röber
Bergara (a)
Subida a Gorla
Ander Ganzabal Bilbao
Bordeaux - Saintes
Gauthier Navarro
Borlo, Chrono, U23
Testtijdrit
Robin Orins
Contern
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
Loïc Bettendorff
Eindklassement Ernée, Junioren
Tour du Bocage et de l'Ernée
Ashlin Barry
2e etappe Ernée, Junioren
Tour du Bocage et de l'Ernée
Louis Chaleil
3e etappe Ernée, Junioren
Tour du Bocage et de l'Ernée
Karl Sagnier
Fikardou, Chrono
Omonoia
Konstantinos Pavlides
Florennes
GP Scieur-Lambot
Mathias Vanoverberghe
Gent - Wevelgem
Mads Pedersen
Gent - Wevelgem (V)
Lorena Wiebes
GP Adria Mobil
Zak Erzen
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
Ilan Larmet
Hatherleigh
Primavera Road Race
Jonathan Hobbs
Huijbergen
Delano Swenne
La Roue Tourangelle
Jason Tesson
Les Genevez
GP Courtine
Grégroy Pouvreault
Meer
Meer-Hoogstraten
Rutger Wouters
Merken
Rund um Merken
Jacob Peter Heß
Neerijse
GP De Kroon
Jesper Stiansen
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
Lev Gonov
Eindklassement Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Tim Torn Teutenberg
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Rasmus Søjberg Pedersen
Orizabita
Clásica Orizabita
Alfredo Ulises Castillo Soto
Eindklassement Sizzling Summer Series
Ryan Cavanagh
3e etappe Sizzling Summer Series
Ryan Cavanagh
Tótvázsony
3G Kupa
Richard Sashalmi
Eindklassement Tour of Saint Louis Omnium
Aaron Beebe
3e etappe Tour of Saint Louis Omnium
Tim Smith
Bergklassement Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Tadej Pogacar
Eindklassement Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Tadej Pogacar
Puntenklassement Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Tadej Pogacar
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Tadej Pogacar
Eindklassement Volta ao Alentejo
Eduard Prades Reverte
5e etappe Volta ao Alentejo
Iúri Gabriel Dantas Leitão
Eindklassement Vuelta a Nuevo León
Luis Eduardo Ñañez
10e etappe Vuelta a Nuevo León
Emilio Adame
4e etappe Vuelta a Uruguay
Kleber Da Silva Ramos
23-03-2024
Aldergrove
Aldergrove Long
Brad Bickley
Bruinisse
Wielerronde van Bruinisse
Rico Van Damme
Christchurch - Akaroa
Le Race
Nate Pringle
1e etappe Ernée, Junioren
Tour du Bocage et de l'Ernée
Ashlin Barry
Hlohovec
Trofeo Cinelli
Maximilian Schmidbauer
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
Lars Vanden Heede
Landivisiau
Landivisiau Prix Gilbert Bousquet
Maximilian Cushway
Los Gatos
Cat's Hill Classic
Ryan Gorman
Moorslede
Slypskapelle
Thibau Verhofstadt
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Rasmus Søjberg Pedersen
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
Alexis Guérin
San Vicente del Raspeig
Trofeo Vinalopo
Izan Monroig Gimeno
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
Koen Bouwman
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
Jenno Berckmoes
1e etappe Tour of Saint Louis Omnium
Dillon Geary
2e etappe Tour of Saint Louis Omnium
Hogan Sills
Villa Mercedes
CC Pedernera
Gonzalo Benente
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Tadej Pogacar
4e etappe Volta ao Alentejo
Eduard Prades Reverte
3e etappe Vuelta a Uruguay
Roderyck Asconeguy Diaz
Eindklassement Vuelta al Altiplano Marquense
Julio A. Ispache
5e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
Julio A. Ispache
22-03-2024
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
Mathieu Van Der Poel
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Simon Dehairs
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
Archie Ryan
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Axel Laurance
3e etappe Volta ao Alentejo
Daniel Babor
1e etappe Vuelta a Uruguay
Roderyck Asconeguy Diaz
2e etappe Vuelta a Uruguay
Elbio Alejandro Alborzen
4e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
Julio A. Ispache