Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Fotoalbum
Coureurs (10)
Diaz, Rodrigo - 00-00-0000 (Uruguay)
Forsman, Chloe - 21-07-1987 (Verenigde Staten)
Göhl, Nina - 28-07-1983 (Duitsland)
Lozano Navarro, Juan Pedro - 00-00-0000 (Spanje)
Monroig Gimeno, Izan - 00-00-0000 (Spanje)
Murias, Yhordan Nicolas - 00-00-0000 (Uruguay)
Hanušová, Katerina - 09-12-1977 (Tsjechië)
Smart, Charles - 00-00-0000 (Nieuw-Zeeland)
Van Den Driessche, Frans - 13-05-1950 (België)
Vannieuwenhuyze, Dirk - 00-00-0000 (België)
Ploegleiders en VIPs (0)
Coureurmemo´s (0)
Ploegen (1)
2007 Michelin - Specialized (CZE)
Ploegen per coureur (3)
2007 Merida: Svorada, Ján (SVK)
2007 Michelin - Specialized: Vokrouhlik, Tomas (CZE)
2007 Michelin - Specialized: Kulhavý, Jaroslav (CZE)
Wedstrijden (73)
2024 10 to 4 Race, Mountainbike : 1e etappe (KEN)
2024 500 Millas del Norte Proloog : 1e etappe (URU)
2024 500 Millas del Norte : 2e etappe (URU)
2024 Affligem (BEL)
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
2024 Alanya (TUR)
International Castle Criterium
2024 Amay (BEL)
GP Claudy Sohet
2024 Arden Challenge : 2e etappe (BEL)
2024 Arden Challenge : 3e etappe (BEL)
2024 Begijnendijk (BEL)
2024 Benfeita (POR)
Classica Aldeias do Xisto
2024 Beselare (BEL)
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
1980 Borsbeke, Cyclocross (BEL)
2024 Bredene (b) (BEL)
2024 Caesarea (ISR)
Salma Habka Gravel Criterium
2024 Castel d'Ario (ITA)
Memorial Vincenzo Mantovani
2024 Challenge Spécial Ramadan : 1e etappe (ALG)
2024 Challenge Spécial Ramadan : 2e etappe (ALG)
2024 Championnat FCWB, Op de weg, België (BEL)
2024 De Haan (BEL)
2024 Den Hout (NED)
Omloop Van De Houtse Linies
2024 Dimona (ISR)
Memorial Hillel Solomon
2018 Dwars door Vlaanderen (V) (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) (BEL)
2024 Feodosia, Criterium (RUS)
2024 Feodosiya, Criterium (RUS)
2024 Fikardou, Chrono (CYP)
Omonoia
2024 Gathaithi (KEN)
ZuZu VeloNos TT
2024 Gelbressée (BEL)
2024 Geldrop (NED)
2024 Grande Prémio 'O Jogo' : 1e etappe (POR)
2024 Great Rift Valley Challenge (KEN)
2024 Hakendover (a) (BEL)
2024 Herfelingen, Amateurs (BEL)
2024 I° Clásica Elite de Guatemala : 1e etappe (GUA)
2024 Lendelede (BEL)
Ledelede Individueel
2024 Lexmond (NED)
Ronde van Lexmond
2024 Maringá (BRA)
Copa Cidade Cancao
2024 Maykop Stage Race : 1e etappe (RUS)
2024 Maykop, Chrono (RUS)
2024 Meux, Amateurs (BEL)
2024 Milano - Busseto (ITA)
Trofeo Auro Boreri
2024 Nieuwkerken-Waas (b) (BEL)
2024 Oud-Gastel (NED)
2024 Palermo (ITA)
Memorial Francesca Alotta
2024 Palmeira, U23 (POR)
2024 Philippine (NED)
Omloop van de Braakman
2024 Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België (BEL)
2024 Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (BEL)
2024 Putte (NED)
Ronde van Putte
2024 Reda (ITA)
Coppa Caduti di Reda
2024 Retie (BEL)
2024 Rio das Flores (BRA)
Desafio Estrada Real
2024 São José dos Campos (BRA)
GP Sao Jose dos Campos
2024 Santa Maria da Feira, U23 (POR)
2024 Santiago (DOM)
Batalla 30 de Marzo
2024 Santo Domingo (DOM)
Clasico Jhon Figueroa
2024 Sudak Stage Race : 1e etappe (RUS)
2024 Tour del Este (PAR)
2024 Trophée de la Caribe Proloog : 1e etappe (MTQ)
2024 Trophée de la Caribe : 1e etappe (MTQ)
2024 Ubatuba (BRA)
Gran Cup Brasil
2024 Viana do Castelo (POR)
Classica Viana do Castelo
2024 Vicenza - Bionde (ITA)
2024 Vittorio Veneto (b) (ITA)
Medaglia d'Oro Frare - De Nardi
2024 Vuelta a Uruguay : 8e etappe (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 9e etappe (URU)
1980 Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B (BEL)
1970 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. B (BEL)
Oostende
1971 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. B (BEL)
Oostende
1972 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. B (BEL)
Oostende
1980 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. C (BEL)
2024 Zele (BEL)
2024 Zutendaal (a) (BEL)
Uitslagen (82)
2024 500 Millas del Norte : Proloog : 1e etappe 1. Tagliabué Pérez, Gonzalo (URU)
2024 500 Millas del Norte : Proloog : 1e etappe 2. Diaz, Rodrigo (URU)
2024 500 Millas del Norte : Proloog : 1e etappe 3. Aita Filho, Erlan (URU)
2024 Arden Challenge : 2e etappe 1. Wallenborn, Arno (BEL)
2024 Arden Challenge : 2e etappe 2. De Neve, Tomas (BEL)
2024 Arden Challenge : 2e etappe 3. Coqueret, Louis (BEL)
1980 Borsbeke, Cyclocross 1. Vermeire, Robert (BEL)
1980 Borsbeke, Cyclocross 2. Geirland, André (BEL)
1980 Borsbeke, Cyclocross 3. Naudts, Luc (BEL)
2024 Christchurch - Akaroa 1. Pringle, Nate (NZL)
Le Race
2024 Christchurch - Akaroa 2. Jones, Ollie (NZL)
Le Race
2024 Christchurch - Akaroa 3. Beaumont, Cameron (NZL)
Le Race
2024 Christchurch - Akaroa 4. Mitchell, Finn (NZL)
Le Race
2024 Christchurch - Akaroa 5. Smart, Charles (NZL)
Le Race
2017 Dwars door Vlaanderen (V) 6. Kopecky, Lotte (BEL)
2017 Dwars door Vlaanderen (V) 7. Kasper, Romy (BEL)
2017 Dwars door Vlaanderen (V) 8. Ensing, Janneke (BEL)
2017 Dwars door Vlaanderen (V) 9. Niewiadoma, Katarzyna Kasia (BEL)
2017 Dwars door Vlaanderen (V) 10. Duyck, Ann-Sophie (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 4. Alickun Bujak, Eugenia (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 5. Van Vleuten, Annemiek (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 6. Moolman Pasio, Ashleigh (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 7. Jasińska, Małgorzata (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 8. Niewiadoma, Katarzyna Kasia (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 9. Andersen, Susanne (BEL)
2018 Dwars door Vlaanderen (V) 10. Dideriksen, Amalie (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 4. Cecchini, Elena (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 5. Gutiérrez Ruiz, Sheyla (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 6. De Vuyst, Sofie (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 7. Van Vleuten, Annemiek (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 8. Longo Borghini, Elisa (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 9. Lippert, Liane (BEL)
2019 Dwars door Vlaanderen (V) 10. Niewiadoma, Katarzyna Kasia (BEL)
2021 Dwars door Vlaanderen (V) 6. Brown, Grace (BEL)
2021 Dwars door Vlaanderen (V) 7. Mackaij, Floortje (BEL)
2021 Dwars door Vlaanderen (V) 8. Alickun Bujak, Eugenia (BEL)
2021 Dwars door Vlaanderen (V) 9. Van Dijk, Ellen (BEL)
2021 Dwars door Vlaanderen (V) 10. Andersen Borgli, Stine (BEL)
2022 Dwars door Vlaanderen (V) 6. Barbieri, Rachele (BEL)
2022 Dwars door Vlaanderen (V) 7. Le Net, Marie (BEL)
2022 Dwars door Vlaanderen (V) 8. Bossuyt, Shari (BEL)
2022 Dwars door Vlaanderen (V) 9. Sierra Cañadilla, Arlenis (BEL)
2022 Dwars door Vlaanderen (V) 10. Swinkels, Karlijn (BEL)
2023 Dwars door Vlaanderen (V) 6. Mackaij, Floortje (BEL)
2023 Dwars door Vlaanderen (V) 7. Reusser, Marlen (BEL)
2023 Dwars door Vlaanderen (V) 8. Lippert, Liane (BEL)
2023 Dwars door Vlaanderen (V) 9. Van Anrooij, Shirin (BEL)
2023 Dwars door Vlaanderen (V) 10. Moolman Pasio, Ashleigh (BEL)
2024 Fikardou, Chrono 1. Pavlides, Konstantinos (CYP)
Omonoia
2024 Fikardou, Chrono 2. Achas, Christodoulos (CYP)
Omonoia
2024 Fikardou, Chrono 3. Kasapis, Andreas (CYP)
Omonoia
2024 Fikardou, Chrono 4. Ioannou, Constantinos (CYP)
Omonoia
2024 Fikardou, Chrono 5. Colombos, Alexandros (CYP)
Omonoia
2024 Hlohovec 1. Schmidbauer, Maximilian (CZE)
Trofeo Cinelli
2024 Hlohovec 2. Prokopyszyn, Filip (CZE)
Trofeo Cinelli
2024 Hlohovec 3. Koblížek, Matyáš (CZE)
Trofeo Cinelli
2024 Hlohovec 4. Voneš, Jan (CZE)
Trofeo Cinelli
2024 Hlohovec 5. Lukes, Jan (CZE)
Trofeo Cinelli
2024 Los Gatos 1. Gorman, Ryan (USA)
Cat's Hill Classic
2024 Los Gatos 2. Macheras, Blake (USA)
Cat's Hill Classic
2024 Los Gatos 3. Lucas Frank, Eamon (USA)
Cat's Hill Classic
2024 Los Gatos 4. McCullough, Greg (USA)
Cat's Hill Classic
2024 Los Gatos 5. Hlady, Gavin (USA)
Cat's Hill Classic
2024 San Vicente del Raspeig 1. Monroig Gimeno, Izan (ESP)
Trofeo Vinalopo
2024 San Vicente del Raspeig 2. Lozano Navarro, Juan Pedro (ESP)
Trofeo Vinalopo
2024 Trophée de la Caribe : Proloog : 1e etappe 1. Stanislas, Mickaël (MTQ)
2024 Trophée de la Caribe : Proloog : 1e etappe 2. Laurendot, Jean-Emmanuel (MTQ)
2024 Trophée de la Caribe : Proloog : 1e etappe 3. Perrot, Léopold (MTQ)
2024 Vuelta a Uruguay : 3e etappe 1. Asconeguy Diaz, Roderyck (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 6e etappe 1. Rodriguez, Diego Leonel (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 7e etappe deel b 1. Mascarañas Rubido, Mateo Nahuel (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 7e etappe deel b 2. Gaday Orozco, Lucas Manuel (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 7e etappe deel b 3. Jamen, Diego Andres (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 8e etappe 1. Rodriguez, Diego Leonel (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 8e etappe 2. Murias, Yhordan Nicolas (URU)
2024 Vuelta a Uruguay : 8e etappe 3. Anchieri Zunino, Pablo Sebastián (URU)
1980 Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B 1. Lauwaert, Paul (BEL)
1980 Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B 2. Van Den Driessche, Frans (BEL)
1980 Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B 3. Van den Bosch, André (BEL)
1980 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. C 1. Musschoot, Bart (BEL)
1980 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. C 2. Bossuyt, Jean-Marie (BEL)
1980 Zandvoorde, Cyclocross, Cat. C 3. Vannieuwenhuyze, Dirk (BEL)
Beeldbank (0)
Zoek op datum (b.v. 03-12-2004)
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie