Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Saint-Maurice-le-Girard, Junioren 2007
Bernaudeau Junior
Frankrijk
Datum :
25-03-2007
Weg - Wedstrijd
Start
Saint-Maurice-le-Girard (Pays de la Loire), Frankrijk
Aankomst
Saint-Maurice-le-Girard (Pays de la Loire), Frankrijk
Website
https://www.labernaudeaujunior.fr/
Hoofdindex Saint-Maurice-le-Girard, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Loïc Desriac
FRA
in 02h 53m 29s
2
Thomas Bonnin
FRA
op
3
Romain Cherruault
FRA
op 38s
Details
1 Loïc Desriac (Fra) Revel Sprinter Club 2.53.29
2 Thomas Bonnin (Fra) Haute Garonne
3 Romain Cherruault (Fra) Mayenne 0.38
4 Rémi Laronze (Fra) Top 16 Cyclisme Charente
5 Flavien Tortay (Fra) U Nantes Atlantique
6 Arnaud Courteille (Fra) St Hilaire du Harcouet
7 Florian Leroy (Fra) Team Wasquehal Junior
8 Guillaume Bonnet (Fra) C.R Languedoc-Roussillon
9 Tim Declercq (Bel) Avia Cycling Team
10 Anthony Delaplace (Fra) Manche
11 Justin Van Hoecke (Bel) Team Wallonie Juniors 0.47
12 Wouter Wippert (Bel) Bodysol-Lotto-CT Menen
13 Tony Guinhut (Fra) U Nantes Atlantique
14 Valentin Ghilbert (Fra) Team Wasquehal Junior
15 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Navarra
16 Julien Nativel (Fra) Roue d'Or St Amand Montrond
17 Quentin Gougeon (Fra) Mayenne
18 Loïc Salaun (Fra) C.A.M Bordeaux
19 Laurent Vandenbak (Bel) Avia Cycling Team
20 Tim De Pelsmaker (Bel) KSV Deerlijk Gaverzicht
21 Yohan Soubes (Fra) Gironde
22 Charlie Tenailleau (Fra) Vendee
23 Jérémy Grimal (Fra) C.R Languedoc-Roussillon
24 Christopher Malawka (Bel) Team Wallonie Juniors
25 Kenneth Bultinck (Bel) Avia Cycling Team
26 Corentin Mauge (Fra) Union Cycliste Sabolienne
27 Rémi Azema (Fra) Pole France Talence
28 Fabien Schmidt (Fra) Pole Espoirs Toulouse
29 Thibaud Wolf (Fra) Loire Atlantique
30 Antoine Mabileau (Fra) Roue d'Or St Amand Montrond
31 Anthony Grosset (Fra) EV Angers Doutre
32 Jérome Sudries (Fra) Haute Garonne
33 Jens Bohez (Bel) KSV Deerlijk Gaverzicht
34 Damien Wegel (Fra) C.A.M Bordeaux
35 Jérémy Leconte (Fra) Dordogne
36 Guilhem Granier (Fra) Revel Sprinter Club
37 Julien Paquet (Bel) Bodysol-Lotto-CT Menen
38 Alexis Ansard (Fra) Team Wasquehal Junior
39 Yohann Cron (Fra) Charente Maritime
40 Anthony Pied (Fra) Gironde
41 Maxime Renault (Fra) St Hilaire du Harcouet
42 Freddie Guilloux (Fra) Velo Club Challandais
43 Anthony Pavoine (Fra) Loire Atlantique
44 Bastien Damiens (Fra) Charente Maritime
45 Clément Delpech (Fra) Gironde
46 Jorg Pannekoek (Bel) Avia Cycling Team
47 Julien Vermote (Bel) KSV Deerlijk Gaverzicht
48 IZAGA Aberasturi (Spa) Ion Euskadi
49 Bastien Rouard (Bel) Team Wallonie Juniors
50 Thomas Richet (Fra) Team Wasquehal Junior
51 Vincent Drapeau (Fra) Entente S.V Fontenay-V.C Lucon
52 Waldo Moreno (Fra) Haute Garonne
53 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi
54 Aritz Berruezo Jauquicoa (Spa) Navarra
55 Clément Hernandez (Fra) C.R Languedoc-Roussillon
56 Thomas Julien (Fra) C.A.M Bordeaux
57 Romain Berland (Fra) Vienne Agritubel Vienne
58 Charly Prevel (Fra) St Hilaire du Harcouet
59 Damien Delomme (Fra) Top 16 Cyclisme Charente
60 Jeroen Desmet (Bel) Bodysol-Lotto-CT Menen
61 Damien Cousinie (Fra) Pole Espoirs Toulouse
62 Angelo Tulik (Fra) EV Angers Doutre
63 Kévin Lava (Bel) KSV Deerlijk Gaverzicht
64 Jérôme Cousin (Fra) Pole France Talence
65 Gilles Dehoux (Bel) Team Wallonie Juniors
66 Robin Cojean (Fra) U Nantes Atlantique
67 Anthony Balester (Fra) Pole Espoirs Toulouse
68 Adrien Skridla (Fra) Top 16 Cyclisme Charente
69 Florent Vandeloise (Bel) Team Wallonie Juniors
70 Mathieu Bolleau (Fra) Charente Maritime
71 Rémi Badoc (Fra) Pole France Talence
72 Alexis Demarty (Fra) Union Cycliste Sabolienne
73 Pedro Goñi Noges (Spa) Navarra
74 Jérémy Beritault (Fra) C.D Des Deux Sevres
75 Sander Helven (Bel) KSV Deerlijk Gaverzicht
76 Nicolas Jullian (Fra) C.R Languedoc-Roussillon
77 Steve Beckaert (Bel) Avia Cycling Team
78 Alexandre Hebert (Fra) Manche
79 Maxime Auvin (Fra) Vienne Agritubel Vienne
80 Jérémy Rouyer (Fra) Top 16 Cyclisme Charente
81 Kévin Gervier (Fra) Charente Maritime
82 Javier Vidorreta Salillas (Spa) Navarra
83 Christopher Allard (Fra) Union Cycliste Sabolienne
84 Aurélien Caillaud (Fra) Velo Club Des Herbiers
85 Florian Salles (Fra) St Hilaire du Harcouet
86 François Verron (Fra) EV Angers Doutre
87 François Fabiani (Fra) Haute Garonne 1.14
88 Ronan Roisil (Fra) St Hilaire du Harcouet 1.19
89 Thibaut Lambert (Fra) Velo Club Challandais
90 Jens Raes (Bel) KSV Deerlijk Gaverzicht 1.31
91 Florian Nocquet (Fra) Top 16 Cyclisme Charente
92 Edouard Louyest (Fra) Manche
93 Jose Agesta Jaunsaras (Spa) Luis Navarra
94 Hugo Tristani (Fra) Dordogne
95 Brian Ligneel (Bel) Bodysol-Lotto-CT Menen
96 Quentin Santy (Fra) Team Wasquehal Junior
97 Matthias Gouvrion (Fra) C.A.M Bordeaux 1.48
98 Nicolas Vaillant (Fra) U Nantes Atlantique
99 Lorenz Lambrechtz (Bel) Avia Cycling Team
100 Davy Bouvier (Fra) Mayenne
101 Ronan Dequippe (Fra) U Nantes Atlantique 2.01
102 Tony Tomasina (Fra) Team Wasquehal Junior
103 Kévin Vancraeynest (Bel) Bodysol-Lotto-CT Menen
104 Nicolas Vereecken (Bel) Bodysol-Lotto-CT Menen
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close