Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lostice, Cyclocross 2005
Tsjechië
Datum :
02-10-2005
Cross - Wedstrijd
Start
Lostice (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Lostice (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Lostice, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Petr Dlask
CZE
in 01h 02m
2
Zdenek Mlynár
CZE
op 30s
3
Martin Zlámalík
CZE
op 59s
Details
1. 1 CZE19761020 DLASK Petr EMPELLA CZECH TEAM 01:02:47 00:00:00 60
2. 2 CZE19761030 MLYNÁŘ Zdeněk MAX CURSOR 01:03:17 00:00:30 50
3. 6 CZE19820419 ZLÁMALÍK Martin AUTHOR Praha 01:03:46 00:00:59 45
4. 9 CZE19830906 ŠIMŮNEK Radomír ml. PALMANS - SAPIM - COLLSTROP 01:04:12 00:01:25 40
5. 5 CZE19770913 JEŽEK Václav TOP TEN TEAM Teplice 01:04:32 00:01:45 35
6. 4 CZE19750807 AUSBUHER Kamil Cyklo Team Budvar Tábor 01:04:43 00:01:56 30
7. 10 CZE19851211 ŠTYBAR Zdeněk FIDEA CYCLING TEAM 01:04:51 00:02:04 28
8. 7 CZE19731226 LUKEŠ Ondřej JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:04:56 00:02:09 26
9. 8 CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:04:58 00:02:11 24
10. 12 CZE19830521 BÍNA Martin AUTHOR Praha 01:05:41 00:02:54 22
11. 13 CZE19850818 KLOUČEK František AUTHOR Praha 01:06:45 00:03:58 20
12. 24 CZE19860711 ŠKARNITZL Jan DIMP 01:06:53 00:04:06 19
13. 11 CZE19770331 HEKELE Emil Zekof Team 01:07:17 00:04:30 18
14. 16 CZE19870927 KLOUČEK Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 01:07:55 00:05:08 17
15. 17 CZE19870725 BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 01:08:20 00:05:33 16
16. 31 CZE19871219 BROŽ Aleš SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:08:37 00:05:50 15
17. 63 SUI19751207 RAMSAUER Jan VC Hittnau 01:08:54 00:06:07 14
18. 34 CZE19820607 HRUBÝ Tomáš Cyklo Team Budvar Tábor 01:09:05 00:06:18 13
19. 15 CZE19831016 BAMBULA Stanislav Cyklo Team Budvar Tábor 01:09:20 00:06:33 12
20. 80 CZE19870313 NĚMEČEK Martin SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:09:42 00:06:55 11
21. 32 CZE19850602 ŠULC Ladislav ELMARCO KK CUBE DUKLA LBC 1 10
22. 25 CZE19810924 SOUKUP Josef eD system - ZVVZ 1 9
23. 55 CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav MICHELIN MTB TEAM 1 8
24. 33 CZE19860907 ŠIMEK Jan Cyklo Team Budvar Tábor 1 7
25. 56 CZE19820521 JAMNICZ Emil MAX CURSOR 1 6
26. 46 CZE19870926 VACEK Miroslav SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 1 5
27. 43 CZE19730715 MUDŘÍK Josef TJ ŽD N. Bohumín CO 1 4
28. 62 AUT19720603 RIEGLER Thomas Union Lietzsport Cycling 1 3
29. 57 CZE19851110 IVANOV Nikola S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 1 2
30. 60 CZE19851105 KŘIVÁNEK Jiří ELMARCO KK CUBE DUKLA LBC 1 1
31. 23 CZE19831017 BENDA Michal SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 1
32. 58 CZE19870818 TOMAN Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 1
33. 53 CZE19810319 NEJEDLÝ Pavel JOHNSON CONTROLS AŠ MB 1
34. 18 CZE19860921 VACEK Petr SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 2
35. 45 CZE19861010 HORNÍK Petr TJ CYKLOPRAG 2
36. 61 CZE19591217 BOHATÝ Tomáš SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 2
37. 36 CZE19771105 SKÁLA Martin SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 2
38. 51 CZE19870409 PAJAČ Lukáš TJ CYKLOPRAG 2
39. 50 CZE19660210 ŽENÍŠEK Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 3
Nedokončili
3 POSPÍŠIL Jiří Team Stevens
22 ZELINKA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor
28 ADEL Pavel KLUB CYKLISTIKY HLINSKO
37 ČAPEK Jan TJ Sokol Holé Vrchy
38 ČEPIČKA Matěj SCANIA APACHE TEAM KOLÍN
40 MISSBERGER Tomáš TJ CYKLOPRAG
59 METLIČKA Václav TEAM KRAL R.C. "PFEIL" HOF e.V
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close