Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Valperga, U23 2005
Trofeo Memorial Pesenti Maddalena in Cortese/Giro Del Canavese/Trofeo Sportivi Valperghesi
Italië
Datum :
17-09-2005
Weg - Wedstrijd
Start
Valperga (Piemonte), Italië
Aankomst
Valperga (Piemonte), Italië
Hoofdindex Valperga, U23
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Oscar Gatto
ITA
in 04h 06m 25s
2
Steve Morabito
SUI
op
3
Walter Proch
ITA
op
Details
1 Oscar Gatto (Ita) GS Zalf Desiree Fior 4.06.25
2 Steve Morabito (Swi) Swiss National Team
3 Walter Proch (Ita) GS Gavardo Tecmor
4 Bolat Raimbekov (Kaz) Kazakstan National Team
5 Alessandro Bazzana (Ita) UC Cremasca
6 Fabrice Piemontesi (Ita) Parolin Sorelle Ramonda 0.10
7 Cristiano Fumagalli (Ita) Parolin Sorelle Ramonda 0.20
8 Marco Marengo (Ita) Valle Orco E Soana 0.40
9 Alessio Ricciardi (Ita) OTC Doors/Jessica
10 Carlo Scognamiglio (Ita) UC Bergamasca 1902
11 Ariel Richeze (Ita) Parolin Sorelle Ramonda
12 David Vitoria (Swi) Swiss National Team
13 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Kazakstan National Team
14 Stefan Trofelet (Swi) Swiss National Team
15 Maurizio Giraldiini (Ita) GS Zalf Desiree Fior
16 Alex Rocca (Ita) Unidelta Egidio Colibri'
17 Pavel Kalinin (Rus) Russian National Team
18 Remo Spirgi (Swi) Swiss National Team
19 Salvatore Mancuso (Ita) Egidio Unidelta Garda 1.50
20 Gianluca Maggiore (Ita) OTC Doors/Jessica 2.50
21 Daniele Pina (Ita) Team Aurora Named Frangi
22 Mauro Maffeis (Ita) UC Bergamasca 1902 3.30
23 Pier Paolo De Negri (Ita) UC Palazzago Ab Isolanti-Maiet
24 Sergey Rudaskov (Rus) GS Gavardo Tecmor
25 Pavel Kochetrov (Rus) Russian National Team
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close