1
Miká
HEMING
ATT INVESTMENTS
22 GER 3:49:57 7.00
2
Kasper
ANDERSEN
HAGENS BERMAN AXEON
20 DEN 3:49:57 3.00
3
Andrea
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 3:49:57 1.00
4
Louis
BENDIXEN
TEAM COOP
27 DEN 3:49:57
5
Dominik
BAUER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
25 GER 3:49:57
6
Matteo
DAL-CIN
TORONTO HUSTLE
31 CAN 3:49:57
7
Antoine
GRAND
23 FRA 3:49:57
8
Alexis
GUERIN
TEAM VORARLBERG
30 FRA 3:49:57
9
Adrien
GUILLONNET
29 FRA 3:49:57
10
Lukas
MEILER
TEAM VORARLBERG
27 GER 3:49:57
11
Ivan
ROMEO ABAD
HAGENS BERMAN AXEON
19 ESP 3:49:57
12
Matthias
REUTIMANN
TEAM VORARLBERG
28 SUI 3:49:57
13
Andreas
MILTIADIS
26 CYP 3:49:57
14
Torbjørn Andre
RØED
25 NOR 3:49:57
15
Alexandros
AGROTIS
24 CYP 3:49:57
16
Diogo
BARBOSA
HAGENS BERMAN AXEON
22 POR 3:49:57
17
Petr
KLABOUCH
ATT INVESTMENTS
23 CZE 3:49:57
18
Luca
DREßLER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
20 GER 3:49:57
19
André
DREGE
TEAM COOP
23 NOR 3:49:57
20
Frederik
THOMSEN
22 DEN 3:49:57
21
Riccardo
ZOIDL
TEAM VORARLBERG
34 AUT 3:49:57
22
Karel
CAMRDA
ATT INVESTMENTS
21 CZE 3:49:57
23
Asbjørn
MADSSTUEN
27 NOR 3:49:57
24
Karel
TYRPEKL
ATT INVESTMENTS
23 CZE 3:49:57
25
Jiří
PETRUŠ
ATT INVESTMENTS
26 CZE 3:49:57
26
Jared
SCOTT
20 USA 3:49:57
27
Colin Chris
STÜSSI
TEAM VORARLBERG
29 SUI 3:50:06
28
Embret
SVESTAD-BÅRDSENG
TEAM COOP
20 NOR 3:50:14
29
Jakob
GEßNER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER 3:50:14
30
Tobias
KLEIN
19 USA 3:50:21
31
Periklis
ILIAS
36 GRE 3:49:57
32
Alexander
TARLTON
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER 3:50:39
33
Christian Maximilian
KOCH
TEAM LOTTO - KERN HAUS
26 GER 3:53:20
34
Patrick
REIßIG
MALOJA PUSHBIKERS
28 GER 3:53:20
35
Frederik
RAßMANN
TEAM DAUNER | AKKON
22 GER 3:53:20
36
Karsten Larsen
FELDMANN
TEAM COOP
19 NOR 3:54:04
37
Felix James
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
25 NZL 3:54:06
38
Jonas Fabian
MESSERSCHMIDT
TEAM DAUNER | AKKON
21 GER 3:54:06
39
Hjalmar
KLYVER
21 SWE 3:54:06
40
Matyáš
KOPECKÝ
TEAM NOVO NORDISK
19 CZE 3:54:06
41
Martinos
MOUTSIOS
21 GRE 3:54:06
42
Tomáš
JAKOUBEK
ATT INVESTMENTS
23 CZE 3:54:06
43
Eliot
PAUCHARD
23 FRA 3:54:06
44
Matúš
ŠTOČEK
ATT INVESTMENTS
23 SVK 3:54:06
45
Joseph
LAVERICK
HAGENS BERMAN AXEON
22 GBR 3:54:06
46
Panagiotis
CHRISTOPOULOS-CHELLER
27 GRE 3:54:06
47
Péter
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 3:54:06
48
Wojciech
PSZCZOLARSKI
TUFO - PARDUS PROSTEJOV
31 POL 3:54:06
49
Samuel
TUKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
19 SVK 3:54:06
50
Byron
MUNTON
TEAM DAUNER | AKKON
24 RSA 3:54:06
51
Jack
DRAGE
HAGENS BERMAN AXEON
20 NZL 3:54:06
52
Maxime
THOMASSIN
21 FRA 3:54:06
53
Pavel
GRUBER
TUFO - PARDUS PROSTEJOV
26 CZE 3:54:12
54
Corey
DAVIS
MALOJA PUSHBIKERS
30 USA 3:54:12
55
Thorolf
RØNHEDE
21 DEN 3:57:01
56
Luuk
SCHUURMANS
28 NED 3:59:51
57
Roy
DUIJVESTEIJN
21 NED 3:59:51
58
Georgios
BOUGLAS
32 GRE 4:00:05
59
Dimitrios
CHRISTAKOS
23 GRE 4:00:05
60
Konstantinos
PAVLIDES
20 CYP 4:00:08
61
Hamish
BEADLE
TEAM NOVO NORDISK
24 NZL 4:00:08
62
Clément
MAERTENS
30 FRA 4:00:08
63
Nikolaos Michail
DRAKOS
20 GRE 4:00:08
64
Ethan
SITTLINGTON
TORONTO HUSTLE
22 CAN 4:00:12
65
Nikiforos
ARVANITOU
19 GRE 4:02:02
66
Nicolas
COTE
26 CAN 4:02:04
67
Edgaras
KOVALIOVAS
VOLTAS CYCLING TEAM
33 LTU 4:02:04
68
Tobias
VANČO
DUKLA BANSKA BYSTRICA
20 SVK 4:02:04
69
Lukáš
UNGVARSKÝ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
19 SVK 4:02:04
70
Jeremy
OBRAND
TORONTO HUSTLE
26 CAN 4:02:08
71
Christos
PHILOKYPROU
20 CYP 4:02:08
72
Paul
GEHRKE
TEAM DAUNER | AKKON
19 GER 4:02:08
73
William
GOODFELLOW
34 CAN 4:02:08
74
Martin
CHREN
DUKLA BANSKA BYSTRICA
23 SVK 4:02:08
75
Petros
GKAZONIS
32 GRE 4:02:08
76
Gerd
DE KEIJZER
TEAM NOVO NORDISK
28 NED 4:02:08
77
Melvin
DROST
21 NED 4:02:08
78
Charalampos
KASTRANTAS
31 GRE 4:02:08
79
Filippo
FORTIN
MALOJA PUSHBIKERS
33 ITA 4:02:08
80
Cedric
ABT
TEAM LOTTO - KERN HAUS
19 GER 4:02:08
81
Max
BENZ-KUCH
MALOJA PUSHBIKERS
22 GER 4:02:08
82
Roland
THALMANN
TEAM VORARLBERG
29 SUI 4:02:08
83
Ondřej
PETR
TUFO - PARDUS PROSTEJOV
25 CZE 4:02:08
84
Noé
URY
TEAM DAUNER | AKKON
19 LUX 4:02:08
85
Michail
MAVRIKAKIS
28 GRE 4:02:08
86
Nicholas
THORØE-HANSEN
21 DEN 4:02:08
87
Marckus
NJOR
21 DEN 4:02:08
88
Daniel
SCHRAG
TEAM LOTTO - KERN HAUS
19 GER 4:02:08
89
Paul
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 4:02:08
90
Albert
GATHEMANN
TEAM DAUNER | AKKON
21 GER 4:02:28
91
Floris-Jan
VAN DEN BERGE
25 NED 4:10:30
92
Kasper
KASPERSEN
20 DEN 4:10:30
93
Declan
IRVINE
TEAM NOVO NORDISK
23 AUS 4:10:30
94
Matthew
WARREN
19 USA 4:10:30
95
Brooks
WIENKE
19 USA 4:10:30
96
Rasmus
OLSEN
19 DEN 4:10:30
Patrik
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK DNF
Mehdi
BENHAMOUDA
TEAM NOVO NORDISK
27 FRA DNF
David
DUBE
TORONTO HUSTLE
23 CAN DNF
Edward
WALSH
TORONTO HUSTLE
26 CAN DNF
Jonas
HJORTH
BAHRAIN CYCLING ACADEMY
29 NOR DNF
Liam
BERTAZZO
MALOJA PUSHBIKERS
30 ITA DNF
Georgios
BOUTOPOULOS
26 GRE DNF
Lukas
TALAČKA
VOLTAS CYCLING TEAM
28 LTU DNF
Ludvig
FAGERSTRÖM
20 SWE DNF
Ahmad Badreddin
WAIS
31 SYR DNF
Alexandros
KAROUSOS
19 GRE DNF
Christos
SKYLODIMOS
21 GRE DNF
Romain
MALBREIL
26 FRA DNF
Martin
MEILER
TEAM VORARLBERG
24 GER DNF
Anton
VARABEI
TORONTO HUSTLE
37 CAN DNF
Darijus
DŽERVUS
VOLTAS CYCLING TEAM
32 LTU DNF
Erik
BAŠKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
28 SVK DNF
Daniel
KALICHMAN
TORONTO HUSTLE
25 CAN DNF
Polychronis
TZORTZAKIS
33 GRE DNS
Zed Olivier
MASSE
20 CAN DNS
Dalton
COLLINS
XSPEED UNITED CONTINENTAL
22 USA DNS
Jaakko
SILLANKORVA
XSPEED UNITED CONTINENTAL
22 FIN DNS
Bernardo
GONÇALVES
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 POR DNS Sluiten