1 5 MEIN Thomas GBR TARTELETTO - ISOREX M 20 01:03:38
2 1 MERLIER Braam BEL CREAFIN – FRISTADS M 25 01:03:51
3 9 BELLENS Jarno BEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL M 19 01:03:55
4 7 BEKAERT Yentl BEL M 20 01:04:00
5 23 MEEUSSEN Witse BEL M 18 01:04:33
6 14 FERDINANDE Anton BEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL M 19 01:04:40
7 4 FIELD Ian GBR M 33 01:04:54
8 11 BARNES Toby GBR M 19 01:05:13
9 15 DEJONGHE Len BEL GROUP HENS - MAES CONTAINERS M 19 01:05:37
10 2 TURNER Ben GBR CREAFIN – FRISTADS M 20 01:05:44
11 12 MACLEOD Callum GBR M 19 01:05:51
12 20 VANDEBOSCH Victor BEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL M 21 01:06:05
13 18 TAYLOR Matthew GBR M 19 01:06:09
14 67 YOUNG Jenson GBR M 18 01:06:14
15 22 VERBURG Luke NED M 18 01:06:16
16 10 MASON Cameron GBR TRINITY RACING M 19 01:06:27
17 13 JAMES Clarke GBR M 18 01:06:28
18 17 CRAVEN Lewis GBR M 41 01:06:47
19 3 VAN DER MEER Gosse NED M 24 01:06:53
20 38 MARTIN Tom GBR M 20 01:07:00
21 87 CONROY David IRL M 21 01:07:03
22 28 MADGWICK James GBR M 23 01:07:18
23 19 THOMPSON George GBR M 25 01:07:28
24 8 VAN TICHELT Yorben BEL M 25 01:07:41
25 21 WOMERSLEY Jake GBR M 24 01:07:41
26 31 BUTLER Michael GBR M 28 01:07:54
27 27 DENNIS Jonathan GBR M 31 01:08:01
28 16 CRAIG Nicholas GBR M 50 01:08:12
29 26 DRAKE Giles GBR M 35 01:08:19
30 51 HYDE James GBR M 26 01:08:23
31 47 LAPERE Kris BEL M 44 01:08:36
32 73 MANSFIELD Finn GBR M 18 01:08:45
33 68 COUKHAM Joe GBR M 18 01:08:47
34 72 SMITH Sam GBR M 18 01:09:07
35 55 MAZZONE Tom GBR M 26 01:09:07
36 29 EARTH David GBR M 38 01:09:13
37 35 PHILLIPS Neil GBR M 33 01:09:18
38 69 CLACY Barney GBR M 18 01:09:22
39 36 SWADLING James GBR M 19 01:09:25
40 24 NOLAN Sean IRL M 18 01:09:34
41 56 GIBBONS Max GBR M 20 01:09:51
42 32 JACKSON Jake GBR M 19 01:10:06
43 71 PARRISH Jack GBR M 18 01:10:21
44 70 COUZENS Tom GBR M 18 01:10:30
45 84 GOW Craig GBR M 21 01:10:49
46 80 DAVIES Tristan GBR M 18 01:11:03
47 76 ELSMORE-MARTIN Timothy GBR M 18 01:11:11
48 75 BAKRANIA Kishan GBR M 18 01:11:13
49 33 WEIR Roddy GBR M 22 01:11:20
50 41 METCALFE Chris GBR M 37 01:11:31
51 53 MATTHEWS Pete GBR M 30 01:11:34
52 43 CHALMERS Scott GBR M 32 01:11:47
53 40 BURNS Robert GBR M 30 01:12:15
54 34 MORRIS Samuel GBR M 20 01:13:45
55 6 VAN DEN BROECK Arno BEL M 19 1 LAP
56 83 MAZZONE Leon GBR M 23 2 LAP
57 37 EDMOND James GBR M 23 2 LAP
58 45 NIGHTINGALE Thomas GBR M 21 2 LAP
59 77 MCGARVIE Harry GBR M 18 2 LAP
60 48 DALTON Bruce GBR M 27 2 LAP
61 86 DAVIES Cai GBR M 21 2 LAP
62 42 PARTRIDGE Stefan GBR M 25 2 LAP
63 39 BLIGHT Nick GBR M 36 2 LAP
64 49 BACON Sebastian GBR M 19 2 LAP
65 30 WHITTALL Gareth GBR M 38 3 LAP
66 25 JONES Joshua GBR M 27 3 LAP
67 50 BEACHILL David GBR M 37 3 LAP
68 79 JAMES Steven GBR M 27 3 LAP
69 44 SHUCKSMITH Benjamin GBR M 27 3 LAP
70 59 ELCOCK Paul GBR M 41 3 LAP
71 65 ADAMS Fletcher GBR M 19 3 LAP
72 46 CAHILL Liam GBR M 25 3 LAP
73 58 EASTER Scot GBR M 39 3 LAP
74 61 WATSON Robert GBR M 28 3 LAP
75 81 HARPER Alexander GBR M 18 4 LAP
76 60 NAYLOR Andrew GBR M 39 4 LAP
77 66 BURKE Michael GBR M 31 4 LAP
78 54 SPANNER John GBR M 37 4 LAP
79 82 BAKER Erin GBR M 19 5 LAP
80 63 LEBELINSKI Matthew GBR M 32 5 LAP
85 DABLE Paul GBR M 37 DNF
78 DOWSON Ben GBR M 18 DNS
74 MARTIN Tom GBR M 18 DNS
64 WEALE Daniel GBR M 34 DNS
62 WATTS Daniel GBR M 29 DNS
57 COX Oliver GBR M 38 DNS
52 BECKINGSALE Joseph GBR M 19 DNS Sluiten