Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta de la Juventud Colombia, U23 2019
Vuelta a Colombia
Colombia
Datum :
19-05-2019
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Index 2019
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jesus David Peña Jimenez
COL
in 15h 56m 29.00s
2
Adrian Camilo Bustamante
COL
op 47.00s
3
Andres Camilo Ardila Ordoñez
COL
op 54.00s
4
Yonatan Andres Lopez
COL
op 01m 39.00s
5
Esneider Arley Baez
COL
op 01m 43.00s
Details
1.- 43 PEÑA,Jesus David SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 15:56:29-081
2.- 18 BUSTAMANTE,Adrian Cami SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 15:57:16-083 a 47
3.- 1 ARDILA,Andres Camilo SUB23 EPM 15:57:23-064 a 54
4.- 6 LOPEZ,Yonatan Andres SUB23 EPM 15:58:08-053 a 1:39
5.- 172 BAEZ,Esneider Arley SUB23 TOL PASION-C. POLLO-MANZU 15:58:12-061 a 1:43
6.- 92 CEPEDA,Alexander SUB23 AVINAL GW CARMEN VIBORAL 15:59:07-045 a 2:38
7.- 11 ALBA,Juan Diego SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 15:59:16-070 a 2:47
8.- 31 PINEDA,Rafael Steven SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:00:04-066 a 3:35
9.- 124 CASALLAS,Jeisson Ferne SUB23 TEAM ARCABUCO-IG VIAS-MON 16:00:21-012 a 3:52
10.- 12 CAMARGO,Diego Andres SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 16:00:39-067 a 4:10
11.- 98 BENAVIDES,Diego Andres SUB23 AVINAL GW CARMEN VIBORAL 16:00:53-010 a 4:24
12.- 34 RIVERA,Ricardo Alfonso SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:00:59-093 a 4:30
13.- 57 RESTREPO,Juan Pablo SUB23 ORGULLO PAISA 16:01:04-072 a 4:35
14.- 13 RENDON,Juan Tito SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 16:01:09-047 a 4:40
15.- 75 RODRIGUEZ,Adrian Felip SUB23 AV VILLAS-AUTECO 16:01:15-028 a 4:46
16.- 33 EUGENIO,Yonathan Migue SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:01:19-088 a 4:50
17.- 45 MERCHAN,Didier Norbert SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 16:01:28-072 a 4:59
18.- 123 ZEA,Luis Daniel SUB23 TEAM ARCABUCO-IG VIAS-MON 16:01:38-008 a 5:09
19.- 272 BEJARANO,Anderson Cami SUB23 SOACHA MERCA CASH 16:01:45-037 a 5:16
20.- 71 MENDEZ,Daniel Alejandr SUB23 AV VILLAS-AUTECO 16:01:46-039 a 5:17
21.- 216 CIFUENTES,Fabian Steve SUB23 L BOY-CONSTR ZEA-REULTRIL 16:02:03-099 a 5:34
22.- 83 RINCON,Yeison Alejandr SUB23 SUNDARK ARAWAK 16:02:04-012 a 5:35
23.- 132 PUIN,Marcos Giovany SUB23 ELEVEN 16:02:39-061 a 6:10
24.- 72 CASTRO,Camilo Andres SUB23 AV VILLAS-AUTECO 16:02:54-017 a 6:25
25.- 128 CHACON,Franklin Alejan SUB23 TEAM ARCABUCO-IG VIAS-MON 16:03:33-089 a 7:04
26.- 35 FERNANDEZ,Oscar Hernan SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:03:43-098 a 7:14
27.- 82 ROMERO,Ivan Felipe SUB23 SUNDARK ARAWAK 16:04:23-082 a 7:54
28.- 3 VARGAS,Adrian Enrique SUB23 EPM 16:05:16-004 a 8:47
29.- 142 MOGOLLON,Miguel Angel SUB23 EBSA E. ENERGIA DE BOYACA 16:06:23-065 a 9:54
30.- 145 FANDIÑO,Juan Sebastian SUB23 EBSA E. ENERGIA DE BOYACA 16:06:54-080 a 10:25
31.- 87 GUERRERO,Juan Diego SUB23 SUNDARK ARAWAK 16:07:47-055 a 11:18
32.- 51 CANO,Kevin Jhoan SUB23 ORGULLO PAISA 16:08:49-007 a 12:20
33.- 131 BURGOS,Eli Saul SUB23 ELEVEN 16:09:08-032 a 12:39
34.- 113 ZAMORA,Daniel Stiven SUB23 FF-AA-CONSTRU-GOCI-HYF 16:09:15-094 a 12:46
35.- 214 CABRERA,Dylber SUB23 L BOY-CONSTR ZEA-REULTRIL 16:09:16-086 a 12:47
36.- 46 VALLEJO,Juan Pablo SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 16:09:33-079 a 13:04
37.- 154 PALMAR,Elkin Sebastian SUB23 FUNDACION E. CHAVES-IDRD 16:10:03-001 a 13:34
38.- 2 ORDOÑEZ,Santiago SUB23 EPM 16:10:25-085 a 13:56
39.- 93 RUIZ,Esteban SUB23 AVINAL GW CARMEN VIBORAL 16:10:27-083 a 13:58
40.- 22 MACA,Leison Damian SUB23 SUPER GIROS-ALC MANIZALES 16:10:31-054 a 14:02
41.- 36 BARRERA,Edwin Yarcir SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:10:32-030 a 14:03
42.- 164 GONZALEZ,Heinner Andre SUB23 IMRD CHIA 16:11:11-076 a 14:42
43.- 121 GUZMAN,Oscar Leonardo SUB23 TEAM ARCABUCO-IG VIAS-MON 16:11:24-037 a 14:55
44.- 146 IGUAVITA,Jhon Ricardo SUB23 EBSA E. ENERGIA DE BOYACA 16:11:45-004 a 15:16
45.- 141 SOLER,Carlos Herney SUB23 EBSA E. ENERGIA DE BOYACA 16:11:52-051 a 15:23
46.- 261 MORENO,Camilo SUB23 P. VILLA DE LEYVA-SORA 16:12:06-039 a 15:37
47.- 16 GALVIS,Oscar Dubian SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 16:12:26-019 a 15:57
48.- 112 BOBADILLA,Duban Camilo SUB23 FF-AA-CONSTRU-GOCI-HYF 16:12:29-013 a 16:00
49.- 161 HERNANDEZ,Rafael SUB23 IMRD CHIA 16:12:32-099 a 16:03
50.- 5 GAVIRIA,Juan Sebastian SUB23 EPM 16:12:44-033 a 16:15
51.- 38 GOYENECHE,Elkin Rafael SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:13:20-088 a 16:51
52.- 156 BORDA,Brayan Yesid SUB23 FUNDACION E. CHAVES-IDRD 16:13:22-065 a 16:53
53.- 86 GARZON,Marlon David SUB23 SUNDARK ARAWAK 16:13:26-053 a 16:57
54.- 81 GUTIERREZ,Daniel SUB23 SUNDARK ARAWAK 16:13:31-092 a 17:02
55.- 246 NAVARRETE,Jorge Sneide SUB23 VALLE-ALEX DURAN-I TOOK 16:13:57-017 a 17:28
56.- 15 HERNANDEZ,Berardo Alex SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 16:14:07-030 a 17:38
57.- 134 INSUASTY,David Andres SUB23 ELEVEN 16:14:12-059 a 17:43
58.- 66 SANCHEZ,German David SUB23 FUNDACION DEPORMUNDO 16:14:39-009 a 18:10
59.- 54 GOMEZ,David Santiago SUB23 ORGULLO PAISA 16:14:52-079 a 18:23
60.- 265 ZAMBRANO,John Jairo SUB23 P. VILLA DE LEYVA-SORA 16:14:55-053 a 18:26
61.- 48 FLOREZ,Frank Sebastian SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 16:15:36-010 a 19:07
62.- 26 JOSA,Carlos Estiven SUB23 SUPER GIROS-ALC MANIZALES 16:16:05-071 a 19:36
63.- 96 MARTINEZ,Juan Esteban SUB23 AVINAL GW CARMEN VIBORAL 16:16:12-001 a 19:43
64.- 56 ZAPATA,Camilo SUB23 ORGULLO PAISA 16:16:39-069 a 20:10
65.- 174 FORERO,Juan Sebastian SUB23 TOL PASION-C. POLLO-MANZU 16:16:43-035 a 20:14
66.- 125 DIAZ,Manuel Ignacio SUB23 TEAM ARCABUCO-IG VIAS-MON 16:16:46-017 a 20:17
67.- 144 MARTINEZ,Ivan Estiven SUB23 EBSA E. ENERGIA DE BOYACA 16:17:11-018 a 20:42
68.- 62 QUESADA,Ivan Ricardo SUB23 FUNDACION DEPORMUNDO 16:17:45-036 a 21:16
69.- 52 VILLADA,Juan Esteban SUB23 ORGULLO PAISA 16:17:51-021 a 21:22
70.- 14 MOLANO,Julian David SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 16:17:59-070 a 21:30
71.- 143 MORENO,Elkin Eliecer SUB23 EBSA E. ENERGIA DE BOYACA 16:18:57-086 a 22:28
72.- 155 CHAVES,Brayan SUB23 FUNDACION E. CHAVES-IDRD 16:18:59-048 a 22:30
73.- 94 GALVIS,Juan Camilo SUB23 AVINAL GW CARMEN VIBORAL 16:19:41-064 a 23:12
74.- 41 HERNANDEZ,Brayan SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 16:20:31-024 a 24:02
75.- 271 CELIS,Edison Fabricio SUB23 SOACHA MERCA CASH 16:21:15-077 a 24:46
76.- 42 MORENO,Johan SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 16:21:50-046 a 25:21
77.- 32 RUIZ,Pedro Antonio SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:23:03-062 a 26:34
78.- 122 ROJAS,Luis Rosendo SUB23 TEAM ARCABUCO-IG VIAS-MON 16:23:04-070 a 26:35
79.- 73 ROJAS,Roosbelth Enjelv SUB23 AV VILLAS-AUTECO 16:23:39-011 a 27:10
80.- 274 SUAREZ,Roberth Hernand SUB23 SOACHA MERCA CASH 16:23:59-022 a 27:30
81.- 63 ARCINIEGAS,Fabian SUB23 FUNDACION DEPORMUNDO 16:24:13-047 a 27:44
82.- 104 CASTAÑO,Alexander SUB23 CM BENROS 16:24:16-097 a 27:47
83.- 53 ARROYAVE,Daniel SUB23 ORGULLO PAISA 16:24:34-022 a 28:05
84.- 85 BUSAQUILLO,Juan Santia SUB23 SUNDARK ARAWAK 16:26:43-055 a 30:14
85.- 24 ROMAN,Estiven Leandro SUB23 SUPER GIROS-ALC MANIZALES 16:27:26-074 a 30:57
86.- 167 PRIETO,Jeislen Yohan SUB23 IMRD CHIA 16:27:59-036 a 31:30
87.- 211 GUZMAN,Johan Sebastian SUB23 L BOY-CONSTR ZEA-REULTRIL 16:28:00-064 a 31:31
88.- 212 CASTILLO,Edwin Fabian SUB23 L BOY-CONSTR ZEA-REULTRIL 16:28:04-036 a 31:35
89.- 37 VARGAS,Julian Andres SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES 16:29:53-014 a 33:24
90.- 266 JIMENEZ,Edison Fabian SUB23 P. VILLA DE LEYVA-SORA 16:30:10-049 a 33:41
91.- 213 TORRES,Edgar Julian SUB23 L BOY-CONSTR ZEA-REULTRIL 16:30:34-027 a 34:05
92.- 232 PINTO,Gerson Sebastian SUB23 CLUB KRONOS MTR 16:31:03-040 a 34:34
93.- 215 LEMUS,Rodrigo Alonso SUB23 L BOY-CONSTR ZEA-REULTRIL 16:31:06-083 a 34:37
94.- 193 PANTOJA,Kevin SUB23 LICINAR-GOBERNAR-SRD 16:31:29-098 a 35:00
95.- 165 ROMERO,Carlos Andres SUB23 IMRD CHIA 16:31:57-022 a 35:28
96.- 237 MEDINA,Sergio SUB23 CLUB KRONOS MTR 16:32:34-074 a 36:05
97.- 7 ESTRADA,Roberto SUB23 EPM 16:32:56-068 a 36:27
98.- 47 MOLINA,Wilmar SUB23 COLDEPORTES STRONGMAN-4WD 16:36:50-019 a 40:21
99.- 117 CALLEJAS,Jhonathan And SUB23 FF-AA-CONSTRU-GOCI-HYF 16:37:53-046 a 41:24
100.- 55 RUIZ,Cristian Stiven SUB23 ORGULLO PAISA 16:37:54-062 a 41:25
101.- 204 GUALDRON,Jhonatan SUB23 CALZADO POWER INDENORTE 16:38:19-070 a 41:50
102.- 286 BEDOYA,Cristian Danilo SUB23 CICLO RIONEGRO 16:39:43-081 a 43:14
103.- 153 AVILA,Carlos Javier SUB23 FUNDACION E. CHAVES-IDRD 16:39:44-041 a 43:15
104.- 303 CASTAÑO,Carlos Mario SUB23 MONSERRATE INGEAUTOS 16:39:44-087 a 43:15
105.- 263 GARCIA,Cristian Eduard SUB23 P. VILLA DE LEYVA-SORA 16:40:58-008 a 44:29
106.- 283 MORALES,Juan Manuel SUB23 CICLO RIONEGRO 16:41:03-078 a 44:34
107.- 23 GUTIERREZ,Heberth Alej SUB23 SUPER GIROS-ALC MANIZALES 16:41:40-019 a 45:11
108.- 114 ZAMORA,Harold David SUB23 FF-AA-CONSTRU-GOCI-HYF 16:42:23-089 a 45:54
109.- 264 SAIZ,Angel SUB23 P. VILLA DE LEYVA-SORA 16:42:27-093 a 45:58
110.- 194 CHAVES,Favian Alberto SUB23 LICINAR-GOBERNAR-SRD 16:42:35-060 a 46:06
111.- 97 SANDOVAL,Santiago SUB23 AVINAL GW CARMEN VIBORAL 16:42:47-085 a 46:18
112.- 273 BELTRAN,Joan Sneyder SUB23 SOACHA MERCA CASH 16:42:51-068 a 46:22
113.- 118 BATILLAS,Carlos SUB23 FF-AA-CONSTRU-GOCI-HYF 16:45:09-045 a 48:40
114.- 196 ERAZO,Jhon Carlos SUB23 LICINAR-GOBERNAR-SRD 16:46:42-037 a 50:13
115.- 151 TORRES,Camilo Antonio SUB23 FUNDACION E. CHAVES-IDRD 16:46:44-045 a 50:15
116.- 17 JARAMILLO,Juan Guiller SUB23 COLDEPORTES ZENU-A METROP 16:47:12-009 a 50:43
117.- 133 ARIZA,Heimarhanz SUB23 ELEVEN 16:47:26-062 a 50:57
118.- 275 FANDIÑO,Michael SUB23 SOACHA MERCA CASH 16:47:30-025 a 51:01
119.- 162 QUINTERO,Cristian Feli SUB23 IMRD CHIA 16:47:36-055 a 51:07
120.- 74 RAMOS,Juan Jose SUB23 AV VILLAS-AUTECO 16:48:12-016 a 51:43
121.- 302 GONZALEZ,Jeiner SUB23 MONSERRATE INGEAUTOS 16:48:39-073 a 52:10
122.- 192 CARDENAS,Arvey Alejand SUB23 LICINAR-GOBERNAR-SRD 16:49:03-013 a 52:34
123.- 243 GONZALEZ,Sebastian SUB23 VALLE-ALEX DURAN-I TOOK 16:49:07-094 a 52:38
124.- 163 RODRIGUEZ,Carlos Andre SUB23 IMRD CHIA 16:49:32-040 a 53:03
125.- 8 AREIZA,Jhojan David SUB23 EPM 16:50:34-093 a 54:05
126.- 4 SARMIENTO,Miguel Angel SUB23 EPM 16:52:06-083 a 55:37
127.- 256 RODRIGUEZ,Hernan Javie SUB23 BOYACA-ALCALDIA DE TUTA 16:53:13-027 a 56:44
128.- 254 ESTUPIÑAN,Yhon Fredy SUB23 BOYACA-ALCALDIA DE TUTA 16:53:14-058 a 56:45
129.- 316 GUEVARA,Henry David SUB23 EDIMAR-G.ALADAN-D.ALFA 16:54:58-042 a 58:29
130.- 77 GRAJALES,Felipe Santia SUB23 AV VILLAS-AUTECO 16:55:42-089 a 59:13
131.- 206 AVENDAÑO,Diego Fernand SUB23 CALZADO POWER INDENORTE 16:55:59-080 a 59:30
132.- 106 CASTAÑEDA,Tomas SUB23 CM BENROS 16:57:01-065 a 1:00:32
133.- 292 LOPEZ,Sergio Alejandro SUB23 TEAM ADC 17:01:32-097 a 1:05:03
134.- 234 MOYA,Maycol Stiven SUB23 CLUB KRONOS MTR 17:07:58-086 a 1:11:29
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close