Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Neuss, Criterium 2019
Duitsland
Datum :
31-07-2019
82 km
Weg - Criterium
Start
Neuss (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Aankomst
Neuss (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Hoofdindex Neuss, Criterium
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Emanuel Buchmann
GER
in 01h 41m 59.00s
2
Nikias Arndt
GER
op 00.00s
3
Nils Politt
GER
op 00.00s
4
Andreas Schillinger
GER
op 00.00s
5
Roger Kluge
GER
op 00.00s
Details
1 Buchmann Emanuel BORA - hansgrohe [Weitere Platzierungen] 45
2 Arndt Nikias Team Sunweb [Weitere Platzierungen] 35
3 Politt Nils Team Katusha Alpecin [Weitere Platzierungen] 30
4 Schillinger Andreas BORA - hansgrohe [Weitere Platzierungen] 25
5 Kluge Roger Lotto Soudal [Weitere Platzierungen] 20
6 Mandrysch John P&S Metalltechnik [Weitere Platzierungen] 18
7 Schwarzmann Michael BORA - hansgrohe [Weitere Platzierungen] 16
8 Bauer Dominik Team Dauner | Akkon [Weitere Platzierungen] 14
9 Mamos Philipp Team Dauner | Akkon [Weitere Platzierungen] 13
10 Rottmann Julian SG Radschläger 1970 Düsseldorf Team Sportforum [Weitere Platzierungen] 12
11 Parinussa Stefan RRC Duisburg [Weitere Platzierungen] 11
12 Teutenberg Lars FC Lexxi Speedbike [Weitere Platzierungen] 10
13 Störmann Frederic RV Komet Delia 09 Köln [Weitere Platzierungen] 9
14 Rüger Timm RV Blitz Spich Team Kern-Haus [Weitere Platzierungen] 8
15 Echtermann Leon Herrmann Radteam [Weitere Platzierungen] 7
16 Fröhlinger Johannes Team Sunweb [Weitere Platzierungen] 6
17 Nolde Tobias P&S Metalltechnik [Weitere Platzierungen] 5
18 Aschenbrenner Michel P&S Metalltechnik [Weitere Platzierungen] 4
19 Brenner Nico RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler Team Sportforum [Weitere Platzierungen] 3
20 Heming Miká Team Dauner | Akkon [Weitere Platzierungen] 2
21 Schmitt Simon RSV Unna 1968 Team Sportforum [Weitere Platzierungen]
22 Plummer Caiden Herrmann Radteam [Weitere Platzierungen]
23 Piniek Thorsten RSV Düren [Weitere Platzierungen]
24 Dörrie Marc Team Lotto - Kern Haus [Weitere Platzierungen]
25 Linden Lars RV Staubwolke 09 Fischeln [Weitere Platzierungen]
26 Liss Lucas Team Sauerland NRW p/b SKS Germany [Weitere Platzierungen]
27 Leinau Louis Team Sauerland NRW p/b SKS Germany [Weitere Platzierungen]
28 Leinau Joann Team Sauerland NRW p/b SKS Germany [Weitere Platzierungen]
29 Thurau Sven Team Dauner | Akkon [Weitere Platzierungen]
30 Martens Paul Team Jumbo - Visma [Weitere Platzierungen]
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close