Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lotenhulle (a) 2018
België
Datum :
10-10-2018
109 km
Weg - Wedstrijd
Start
Lotenhulle (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Lotenhulle (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Lotenhulle (a)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ciske Aneca
BEL
in 02h 30m 17.00s
2
Gerry Druyts
BEL
op 03.00s
3
Joeri Calleeuw
BEL
op 00.00s
4
Cedric Defreyne
BEL
op 00.00s
5
Axel Flet
FRA
op 00.00s
Details
1
ANECA Ciske
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19940810
ELITE
2H30´17"
2
DRUYTS Gerry
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19910130
EL.CZC
2H30´20"
+0´03"
3
CALLEEUW Joeri
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19850805
ELITE
2H30´20"
+0´03"
4
DEFREYNE Cédric
KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM
BEL19951026
ELITE
2H30´20"
+0´03"
5
FLET Axel
ESEG DOUAI
FRA19940501
ELITE
2H30´20"
+0´03"
6
VAN RENTERGHEM Bram
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19950724
ELITE
2H30´20"
+0´03"
7
OTTENBROS Joury
WV WEST FRISIA
NED19941223
ELITE
2H30´20"
+0´03"
8
DESMECHT David
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19921222
ELITE
2H30´20"
+0´03"
9
VAN DER ZWET Bram
WV WEST FRISIA
NED19970829
U23
2H30´20"
+0´03"
10
LELEU Antoine
DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
BEL19931020
ELITE
2H30´20"
+0´03"
11
VAN COPPERNOLLE Francesco
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19910416
ELITE
2H30´20"
+0´03"
12
CLAEYS Timothy
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19920312
ELITE
2H30´20"
+0´03"
13
VAN DAMME Bart
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19751005
ELITE
2H30´20"
+0´03"
14
NACHTERGAELE Niels
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19861227
ELITE
2H30´20"
+0´03"
15
DE NEVE Joerik
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990830
U23
2H30´20"
+0´03"
16
MINNE Stijn
ALL FRIENDS CYCLING
BEL19840510
ELITE
2H30´20"
+0´03"
17
VANOVERSCHELDE Kobe
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19870919
ELITE
2H30´20"
+0´03"
18
HONIG Reinier
ZWC DTS
NED19831028
ELITE
2H30´20"
+0´03"
19
DE SY Gertjan
PRORACE CYCLING TEAM
BEL19940307
ELITE
2H30´20"
+0´03"
20
LANNOO Jaromir
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19920922
ELITE
2H30´20"
+0´03"
21
DE PLUS Jasper
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19970611
U23
2H30´20"
+0´03"
22
WYDOOGHE Jaron
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19971002
U23
2H30´20"
+0´03"
23
BRUYNEEL Giel
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19890322
ELITE
2H30´20"
+0´03"
24
DE GREVE Maxim
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19940620
ELITE
2H30´20"
+0´03"
25
GELDHOF David
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19761120
ELITE
2H30´20"
+0´03"
26
JACQUES Jarne
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19990216
U23
2H30´20"
+0´03"
27
VAN GUYSE Jarno
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19870217
ELITE
2H30´20"
+0´03"
28
VERSTRAETEN Jari
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19890208
ELITE
2H30´20"
+0´03"
29
VERBEECK Sven
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19980318
U23
2H30´20"
+0´03"
30
WIELFAERT Kristof
VAN EYCK SPORT
BEL19781028
ELITE
2H30´20"
+0´03"
31
SWEERING Harry
WEST-FRISIA
NED19900117
ELITE
2H30´20"
+0´03"
32
BOGERD Marinus
WV DE IJSSELSTREEK
NED19940403
ELITE
2H30´20"
+0´03"
33
BUNTINX Auxence
-VC AMATEUR ST QUENTIN
FRA19961213
U23
2H30´20"
+0´03"
34
BARTLETT Tobias
KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-
GBR19961218
U23
2H30´20"
+0´03"
35
PAUWELS Nills
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19931215
ELITE
2H30´20"
+0´03"
36
VAN CAUWENBERGHE Christophe
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19901014
ELITE
2H30´20"
+0´03"
37
MOTTE David
VAN EYCK SPORT
BEL19851221
ELITE
2H30´20"
+0´03"
38
NEIRYNCK Kevin
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116
ELITE
2H30´20"
+0´03"
39
WILLEMS Mario
KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
BEL19730617
ELITE
2H30´20"
+0´03"
40
DEMUYNCK Koen
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19810420
ELITE
2H30´20"
+0´03"
41
BERTELS Jef
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19960401
U23
2H30´20"
+0´03"
42
BAEKELAND Cedric
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19930826
ELITE
2H30´20"
+0´03"
DNF
DEBUCQUOY Rafaël
COMITE REGIONAL BRABANT-WALL.
BEL19800206
ELITE
DNF
GYSEMANS Tibo
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19960325
U23
DNF
DILLEN Ruben
VAN EYCK SPORT
BEL19970314
U23
DNF
BRESSELEERS Jonas
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19990917
U23
DNF
VANDEWIELE Gregory
CYCLING SQUAD
BEL19840908
MASTM
DNF
VAN VLIERBERGHE Grégory
INDIVIDUEEL
BEL19861116
MASTM
DNF
NOBEL Rick
DE NOORDELIJKE ATB-CLUB
NED19940926
ELITE
DNF
DESMET Jani
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19880417
ELITE
DNF
SABO Pedro
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19731102
ELITE
DNF
COOMAN Jerry
INDIVIDUEEL
BEL19660106
MASTM
DNF
COOMAN Mauro
INDIVIDUEEL
BEL19960527
AMA19+
DNF
RONSSE Gauthier
RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM
BEL19961113
U23
DNF
BOLLAND David
KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
GBR19961224
U23
DNF
DE VOS Dries
INDIVIDUEEL
BEL19910408
AMA19+
DNF
COPPENS Yenzo
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19930719
ELITE
DNF
VAN SCHELVEREGEM Mattias
VAN EYCK SPORT
BEL19971120
U23
DNF
VAN LANDEGHEM Elias
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19990620
U23
DNF
VANTYGHEM Tim
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19810906
ELITE
DNF
DHOLLANDER Kristof
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19880102
ELITE
DNF
BAL Marijn
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19910729
ELITE
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close