1 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
2 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
3 Bob Wubben Westland Wil Vooruit DE LIER
4 Jerry Roling West Frisia HEEMSKERK
5 Joost van der Burg Restore Cycling NOOTDORP
6 Diederik Deelen Westland Wil Vooruit BERKENWOUDE
7 Frank de Reus GRC Jan van Arckel PAPENDRECHT
8 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
9 Paul Helderman HSK Trias NAALDWIJK
10 Erik Kramer DRC de Mol HARDINXVELD GIESSEND
11 Emiel de Greef GRC Jan van Arckel BLEISWIJK
12 Paul Moerland FIJNAART
13 Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
14 Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
15 Aldo Klomp TWC Het Snelle Wiel 'S-GRAVENDEEL
16 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
17 Robin Wennekes TWC Tempo DODEWAARD
18 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
19 Jordy Buskermolen WV Avanti KUDELSTAART
20 Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
21 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
22 Dennis Smit HSK Trias ZWANENBURG
23 Twan Middelburg Westland Wil Vooruit DE LIER
24 Tristan Sint Nicolaas DORDRECHT
25 Kevin Kooyman UWTC de Volharding ZEVENHUIZEN ZH
26 Christiaan Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
27 Randy Sint Nicolaas DORDRECHT
28 Coen van Kleef Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
29 Noah van der Meer Westland Wil Vooruit HOEK VAN HOLLAND
30 Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
31 Hermen Bode GRC Jan van Arckel GIESSENBURG
32 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
33 Vincent Fackeldey LRTV Swift LEIDEN
34 Patrick Kramer DRC de Mol HARDINXVELD GIESSEND
35 Niels Hoogenboom UWTC de Volharding MONTFOORT
36 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
37 Jan-Willem Groeneveld RWC Ahoy ROTTERDAM
38 Gustav Swagemakers Team Brabant 2000 ANNA JACOBAPOLDER
39 Alex van Ruijven POELDIJK
40 Bram van Hees WV Breda ZUNDERT
41 Wouter Been GRTC Excelsior DEN HAAG
42 Elmar van Hoorn ROTTERDAM
43 Marvin van Spronsen HSK Trias MONSTER
44 Nils van Kooij DRC de Mol KRIMPEN AAN DE LEK
45 Leon van der Ster DRC de Mol KLAASWAAL
46 Djoerd van Dessel WV de Jonge Renner BREDA
47 Mitchell Boet RTC de Hoekse Renners 'S-GRAVENDEEL
DNS Bart Vendrig ZEIST
DNS Jasper Bugter ASC Olympia ELDEN
DNS Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
DNS Jos Koop Westland Wil Vooruit DELFT
DNS Dennis Buijs Willebrord Wil Vooruit BENTHUIZEN
DNS Maarten Kamp WV Avanti LISSE
DNS Marc Kivits TWC Het Snelle Wiel SCHIJNDEL
DNS Gino Luca Vierhouten WV De IJsselstreek HULSHORST
DNS Henk Bom HSK Trias NAALDWIJK
DNS Jeroen van Zanten ZEIST
DNS Ramon Vleugel DRC de Mol GOES
DNS Janno de Bruijn WTOS Delft RIJSBERGEN
DNS Mark Sonneveld GRC Jan van Arckel WADDINXVEEN
DNS Sem v/d Bogaert Westland Wil Vooruit POELDIJK
DNS Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Wouter Mesker NOORDELOOS
DNS Rodrigo Mendieta ROOSENDAAL
DNS Wouter Ruchtie W.V. Eemland UTRECHT
DNS Nick Stöpler RSV Irschenberg WOERDEN
DNS Ivan Cook Restore Cycling LEIDSCHENDAM
DNF Gideon de Jong PUTTERSHOEK
DNF Eddy Gödde DRC de Mol HENDRIK IDO AMBACHT
DNF Emiel Molenschot WV Breda ZUNDERT
DNF Melvin Hekman ARKEL
DNF Brett van Klaveren LRTV Swift BENTHUIZEN Sluiten