Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lichtaart, Cyclocross, Cat. B 2015
# 1
België
Datum :
14-11-2015
Cross - Wedstrijd
Start
Lichtaart (Antwerpen), België
Aankomst
Lichtaart (Antwerpen), België
Hoofdindex Lichtaart, Cyclocross, Cat. B
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Yorben Van Tichelt
BEL
in 01h 01m 40.00s
2
Ingmar Uytdewilligen
BEL
op 17.00s
3
Stijn Huys
BEL
op 33.00s
Details
1
VAN TICHELT Yorben
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19940712
U23.C
1H01´40"
2
UYTDEWILLIGEN Ingmar
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19911008
ELITE
1H01´57"
+0´17"
3
HUYS Stijn
BRUYNOOGHE CYCLING TEAM
BEL19860506
ELITE
1H02´13"
+0´33"
4
CANT Kevin
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
BEL19880311
EL.CZC
1H02´18"
+0´38"
5
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
1H02´44"
+1´04"
6
DE CLEYN Dave
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19880802
ELITE
1H02´57"
+1´17"
7
COOLEN Yves
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19950925
U23
1H03´05"
+1´25"
8
SWEECK Hendrik
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
BEL19920113
EL.CZC
1H03´30"
+1´50"
9
JOSEPH Thomas
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19961206
U23.C
1H03´47"
+2´07"
10
GYS Jens
AA-DRINK-KALAS TEAM
BEL19890326
ELITE
1H04´03"
+2´23"
11
VAN ROOSBROECK Pieter
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19961107
U23
1H04´09"
+2´29"
12
SMETS Gert
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970926
JUNIOR
1H04´15"
+2´35"
13
DE PROOST Kyle
INDIVIDUEEL
BEL19950420
U23
1H04´27"
+2´47"
14
TURELUREN Arne
CLUB CICLISTA CAMPO CLARO
BEL19940507
U23
1H04´36"
+2´56"
15
MUSEEUW Stefano
ENERTHERM-BKCP
BEL19970601
JUNIOR
1H05´27"
+3´47"
16
KLOECK Dario
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19960625
U23
1H05´35"
+3´55"
17
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H06´10"
+4´30"
18
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
1H06´21"
+4´41"
19
ROELANDT Kenny
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201
ELITE
1H06´22"
+4´42"
20
VERHEYEN Thomas
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970214
JUNIOR
1H06´24"
+4´44"
21
SHRIVER Matt
TREK CCC
USA19800526
1H06´31"
+4´51"
22
HERMANS Briek
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL19970207
JUNIOR
1H06´42"
+5´02"
23
LEAERTS Yelle
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19941105
U23
1H07´08"
+5´28"
24
HELSOCHT Liam
LOTTO OLYMPIA TIENEN
BEL19970513
JUNIOR
1H07´13"
+5´33"
25
THIJS Wim
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19880510
ELITE
1H07´48"
+6´08"
26
JACOBS Sybren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19960823
U23
1H08´13"
+6´33"
27
VERBEECK Glenn
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970629
JUNIOR
1H08´20"
+6´40"
28
DE MAEGHT Dorian
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970813
JUNIOR
1 r
29
VAN DE WALLE Jelle
NODRUGS HEROES FLANDERS
BEL19880428
ELITE
1 r
30
ADRIAENSEN Michael
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19860807
ELITE
2 r
31
CROLLET Yari
KDL CYCLING TEAM
BEL19970424
JUNIOR
2 r
32
SCHOL Dieter
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19860503
ELITE
2 r
33
SCHOL Steven
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19860503
ELITE
2 r
34
VAN DEN BULCK Pelle
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19971029
JUNIOR
2 r
35
BENNATI Riccardo
OVERALL CYCLING TEAM
ITA19851111
U23
3 r
36
WADEY Ben
ROAD
GBR19941209
3 r
37
GARRETT James
ROAD
GBR19940526
5 r
38
RUNHAAR Marvin
WV BREDA
NED19970204
5 r
39
DE CAERLÉ Gino
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19930423
U23
5 r
40
NUYES Wouter
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19930913
U23
5 r
DNF
ATKINS Joe
RIOE
GBR19940228
DNF
VENS Quincy
COLBA SUPERANO HAM
BEL19860429
EL.CZC
DNF
PEPERMANS Lorenzo
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19930610
U23
DNF
LIEVENS Siebe
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19960117
U23
DNF
MAES Kenny
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19900815
ELITE
DNF
VEESTRAETEN Sieën
CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE
BEL19910829
ELITE
DNF
VANDERAERDEN Niels
CT 2020
BEL19940424
U23
DNF
SMETS Ken
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19820109
ELITE
DNF
VAN LAER Ward
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19951014
U23
DNF
VAN LENT Kenny
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19831106
ELITE
DNF
DANCKAERS Jochem
INDIVIDUEEL
BEL19760811
ELITE
DNF
DE WIT Edwin
RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close