Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België 2015
België
Datum :
10-01-2015
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Florian Vermeersch
BEL
in 34m 43.00s
2
Arno Debeir
BEL
op 25.00s
3
Arne Vrachten
BEL
op 53.00s
Details
1 50 BEL 19990312 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT 0:34:43
2 17 BEL 19990712 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT 0:00:25
3 53 BEL 19990223 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W. 0:00:53
4 1 BEL 19990718 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM 0:01:21
5 32 BEL 19990331 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT 0:02:12
6 43 BEL 19990619 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP 0:02:34
7 22 BEL 19990807 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT 0:02:48
8 23 BEL 19990805 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM 0:02:56
9 46 BEL 19990601 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW 0:03:25
10 35 BEL 19990106 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP 0:03:39
11 52 BEL 19990419 VLIETINCK Jelle PATRICK DEVELOPMENT TEAM 0:03:54
12 14 BEL 19990914 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP 0:04:40
13 40 BEL 19990514 VALCKE Owen TREK-BIORACER MTB TEAM 0:05:03
14 47 BEL 19990827 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT 0:05:23
15 49 BEL 19990327 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 0:05:45
16 9 BEL 19990405 CAMPS Jelle BOLLANSEE´S BMX SHOP/EPB SPORTS 0:05:55
17 3 BEL 19991212 ARKESTEYN Aron HAGELAND CYCLING TEAM 0:06:11
18 37 BEL 19991121 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM 0:06:16
19 51 BEL 19990915 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN 0:06:24
20 39 BEL 19990909 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM 0:06:26
21 45 BEL 19991115 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT 0:06:26
22 36 BEL 19991105 STEURS Ward HAGELAND CYCLING TEAM 0:06:36
23 6 BEL 19990411 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W. 0:06:47
24 16 BEL 19990730 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM 0:06:57
25 18 BEL 19990128 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENN 0:07:44
26 24 BEL 19990708 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 0:07:59
27 11 BEL 19990806 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT 0:08:13
28 29 BEL 19990518 NICAISE Orélien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - C 0:08:32
29 48 BEL 19990912 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 0:08:38
30 41 BEL 19991125 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 0:08:42
31 25 BEL 19990922 LAMON Tristen ASFRA RACING TEAM 0:08:46
32 44 BEL 19990604 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 0:09:02
33 20 BEL 19990528 DESCHEPPER Ward KSC DENDERSTREEK LABIEKES 0:09:09
34 7 BEL 19991102 BRUNING Jente YOUNG SCHELDE CT 0:09:13
35 26 BEL 19991208 LEMMENS Sander HAGELAND CYCLING TEAM 0:09:40
36 21 BEL 19990107 GEERAERTS Viktor W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 0:10:00
37 38 BEL 19990929 THONNON Bas SPORT EN MOEDIG GENK 0:10:15
38 33 BEL 19991016 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK 0:10:19
39 12 BEL 19990428 CHRISTIAENS Yoshi KON. BALEN B.C. V.Z.W. 0:10:21
40 4 BEL 19990321 ARNOETS Yoran VZW DE DEMERSPURTERS 0:11:25
41 27 BEL 19990406 LOGIE Aaron CT SPIDER KING IEPER 0:11:37
42 13 BEL 19990905 DE BRUYN Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 0:11:57
43 31 BEL 19990721 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM 0:12:20
44 15 BEL 19990507 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB 0:12:31
45 10 BEL 19991204 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENN 0:13:20
46 54 BEL 19991012 COOREMAN Guillermo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 1 ronde
47 34 BEL 19991022 SLABBINCK Sietse C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1 ronde
48 19 BEL 19990315 DENEYER Enzo ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW op 1 ronde
49 30 BEL 19990912 PEETERS Kyle HAGELAND CYCLING TEAM op 1 ronde
50 2 BEL 19990702 ALLAERT Balder FEESTCOMITEIT DROGENBOOM op 1 ronde
51 5 BEL 19991210 BEKAERT Seppe KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE op 1 ronde
Opgaves / Abbandons / DNF :
DNF 28 BEL 19990105 LOUYET Benoît SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
DNF 42 BEL 19990128 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close