Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Segura (b) 2011
Prueba San Juan
Spanje
Datum :
25-06-2011
114 km
Weg - Wedstrijd
Start
Segura (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Segura (Pais Vasco), Spanje
53rd Edition
Hoofdindex Segura (b)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Paul-Hendrik Kneppers
NED
in 02h 49m 27.00s
2
Gastón Agüero
ARG
op 00.00s
3
Jon Gárate Badiola
ESP
op 00.00s
4
Egoitz Murgoitio Recalde
ESP
op 42.00s
5
Ugaitz Artola Usandizaga
ESP
op 01m 14.00s
Details
1 KNEPPERS,PAUL HENDRIELITE CAJA RURAL 02:49:27
2 AGUERO,GASTON ELITE AZYSA CONOR WRC
3 GARATE,JON ELITE BIDELAN-KIROLGI
4 MURGOITIO,EGOITZ ELITE HIRUMET TALDEA ABADIÑO C 02:50:09
5 ARTOLA,UGAITZ ELITE BIDELAN-KIROLGI 02:50:41
6 GOMEZ,YELKO MARINO SUB23 CAJA RURAL
7 DONATI,Ruben SUB23 CAMARGO-FERROATLANT 02:52:05
8 GONZALEZ,IVAN ELITE LIZARTE 02:52:14
9 CAPDENUY,Nicolas ELITE ENTENTE SUD GASCOGNE D 02:52:22
10 VAN,PETER ELITE AZYSA CONOR WRC 02:52:30
11 RUIZ DE LARRINAGA,JA ELITE LIZARTE 02:52:34
12 FILGUEIRA,MIKEL ELITE CAFES BAQUE 02:52:43
13 IPARRAGIRRE,UNAI ELITE BIDELAN-KIROLGI 02:53:10
14 GOMEZ,JOSE MANUEL SUB21 CAJA RURAL
15 MARIN,UNAI ELITE CAMARGO-FERROATLANTICA
16 FERNANDEZ,ASIER ELITE ELORRIOKO BANAN-BANAN Z
17 INTZIARTE,UNAI SUB21 KOPLAD-UNI/2
18 DEL BARRIO,JOSEBA SUB23 BIDELAN-KIROLGI 02:54:46
19 BELMOUKHTAR,ABDEL ELITE REYNO DE NAVARRA-TELCO 02:55:41
20 PACHER,Quentin SUB23 ENTENTE SUD GASCOGNE 02:56:40
21 ELORZA,MIKEL SUB21 BIDELAN-KIROLGI
22 LAMARQUE,Sylvain SUB23 ENTENTE SUD GASCOGNE 02:58:10
23 ORTIZ,DAVID ELITE CAMARGO-FERROATLANTIC
24 GONZALEZ,AITOR SUB23 DEBABARRENA
25 UNZUETA,ALEXANDER SUB21 KOPLAD-UNI/2
26 BLAZQUEZ,BEÑAT SUB23 GALDIANO ERAIKUNTZAK
27 GOMEZ,IÑIGO SUB21 CONOR WRC-CARAVANAS
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close