Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Huesca (a) 2014
Memorial Mariano Cabrero
Spanje
Datum :
08-03-2014
50 km
Weg - Wedstrijd
Start
Huesca (Aragon), Spanje
Aankomst
Huesca (Aragon), Spanje
Hoofdindex Huesca (a)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Daniel Arnal Martínez
ESP
in 01h 08m 14.00s
2
Diego Alejandro Tamayo Martínez
COL
op 00.00s
3
Félix Luengo
ESP
op 01.00s
4
Javier Paúles Palacin
ESP
op 03.00s
5
José Miguel Villacampa Sanchez
ESP
op 10.00s
Details
1 * 4 ARNAL,DANIEL MA-30 GOERNA INTRESPA 01:08:14
2 21 TAMAYO,DIEGO ALEJAN ELITE INDEPENDIENTE 01:08:14 mt.
3 83 LUENGO,FELIS MA-40 CLUB DEPORTIVO BETON 01:08:15 1 seg.
4 1 PAULES,JAVIER MA-30 GOERNA INTRESPA 01:08:17 3 seg.
5 64 VILLACAMPA,JOSE MIGU SUB23 HOSTAL LATORRE 01:08:24 10 seg.
6 10 BARCELO,ADRIAN SENIO GOERNA INTRESPA 01:08:29 15 seg.
7 85 GRAUS,JOSE ALEJAND MA-30 PROMOEVENTS CC ESPORTIU 01:08:33 19 seg.
8 25 MENCIA,CHRISTIAN JUN-1 HUESCA LA MAGIA 01:08:34 20 seg.
9 89 OTIN,ROBERTO MA-30 AA CC KAPELMUUR 01:08:35 21 seg.
10 79 REDONDO,JOSE MANUEL MA-30 CLUB DEPORTIVO BETON 01:08:35 21 seg.
11 44 CHTIOUI,AMINE JUN-2 INTERSPORT IRABIA 01:08:39 25 seg.
12 93 NAVESSO,ISAAC MARCOS MA-30 PARDINYES CC 01:08:39 25 seg.
13 26 MERINO,PABLO JUN-1 HUESCA LA MAGIA 01:08:41 27 seg.
14 29 URTIAGA,JAVIER MA-30 TRANSBIDASOA-EUROMASTER 01:08:41 27 seg.
15 90 GARCIA,DAVID MA-30 AA CC KAPELMUUR 01:08:42 28 seg.
16 23 ARNAU,Marc JUN-1 HUESCA LA MAGIA 01:08:42 28 seg.
17 7 ESTEBAN,RODOLFO SUB23 GOERNA GRUPO DEPORTIVO 01:08:42 28 seg.
18 20 MILLAS,JORGE SUB23 HOSTAL LATORRE 01:08:43 29 seg.
19 6 MELLADO,LUIS ANDRES MA-40 GOERNA INTRESPA 01:08:43 29 seg.
20 88 COMIN,LUIS MA-50 ALCAÑIZ C.C. 01:08:43 29 seg.
21 92 CAPSI,PABLO SUB23 PARDINYES CC 01:08:44 30 seg.
22 84 HORNA,RUBEN MA-40 CLUB DEPORTIVO BETON 01:08:46 32 seg.
23 73 AGUILERA,ANGEL MA-30 AA CC KAPELMUUR 01:08:46 32 seg.
24 98 GALBAN,ADOLFO MA-30 D´ONSELLA VAL 01:08:46 32 seg.
25 77 PEÑUELAS,JUAN MANUEL MA-30 OSCENSE C.C. 01:08:46 32 seg.
26 58 JAVIERRE,JOSE ANTONI MA-50 SAN MATEO CLASICO 01:08:46 32 seg.
27 5 RUIZ,JORGE MA-30 GOERNA INTRESPA 01:08:47 33 seg.
28 27 OLIVAN,ALVARO JUN-2 HUESCA LA MAGIA 01:08:47 33 seg.
29 94 CASTILLO,Jose Antoni CLTUR PARDINYES CC 01:08:47 33 seg.
30 15 GRACIA,ANTONIO SENIO CLUB DEPORTIVO BETON 01:08:47 33 seg.
31 46 BELTRAN,FERNANDO ELITE ARAGONES EL PEDAL 01:08:48 34 seg.
32 95 SANCHEZ,JORGE LUIS MA-30 UTEBO C.C. 01:08:49 35 seg.
33 67 GRIMA,LUIS ALBERTO MA-40 CALATAYUD BTT 01:08:49 35 seg.
34 70 MOLINA,FELIX ELITE CALATAYUD BTT 01:08:49 35 seg.
35 69 GORMAZ,JAVIER MA-40 CALATAYUD BTT 01:08:50 36 seg.
36 54 MILLA,JAVIER MA-40 PEÑA LOS CONEJOS C.C. 01:08:50 36 seg.
37 24 CSTELLANO,CARLOS JUN-2 HUESCA LA MAGIA 01:08:50 36 seg.
38 2 PAULES,LUIS MA-30 GOERNA INTRESPA 01:08:51 37 seg.
39 45 NAVARRO,JAIME ELITE OSCENSE C.C. 01:08:52 38 seg.
40 91 LAPLAZA,JULIO MA-40 ZIERZO TRIATLON 01:08:53 39 seg.
41 57 MONEVA,JAVIER MA-40 ASSER C.D. 01:08:53 39 seg.
42 65 BLESA,ANGEL MA-30 MONEGROSMAN TRIATLON C.D 01:08:54 40 seg.
43 96 BARCELO,FABIO JUN-1 ASESORES DE NAVARRA 01:08:56 42 seg.
44 47 ANDIA,DANIEL SENIO HUECHA A.D. 01:09:16 1:02 min.
45 66 MARTINEZ,RAUL SUB23 CALATAYUD BTT 01:10:00 1:46 min.
46 71 VINCUERIA,CARLOS MA-40 CALATAYUD BTT 01:10:01 1:47 min.
47 13 ESCARTIN,ANTONIO MA-40 BARBASTRO C.C. 01:10:05 1:51 min.
48 81 GERONA,ROBERTO JUN-2 ASESORES DE NAVARRA 01:10:07 1:53 min.
49 56 ARGUDO,JUAN MA-60 L´AURORA C.C. 01:10:09 1:55 min.
50 60 BLASCO,GABRIEL JUN-1 ASESORES DE NAVARRA 01:10:12 1:58 min.
51 82 GERONA,CESAR CARLOS MA-40 MATARRAÑA C.C. 01:10:18 2:04 min.
52 68 MELERO,DIEGO CAD-2 CALATAYUD BTT 01:10:21 2:07 min.
53 14 CORTILLAS,JOSE MANUE MA-50 BARBASTRO C.C. 01:10:32 2:18 min.
54 11 AGUILERA,DANIEL SUB23 BARBASTRO C.C. 01:10:32 2:18 min.
55 49 MIGUEL,MIGUEL ANGEL MA-40 HUECHA A.D. 01:10:34 2:20 min.
2 de 3
56 97 ESCANERO,LUIS MA-40 BARBASTRO C.C. 01:10:36 2:22 min.
57 63 ALEN,EDUARDO MA-30 ALEN BIKES C.C. 01:10:38 2:24 min.
58 76 MOIX,OSCAR SENIO AMIGOS DE CALACEITE G.C. 01:12:16 4:02 min.
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close