1 22 Sebastian Langeveld Garmin-Sharp 1e M wed 1:19:04 1:19:04
2 5 Bram Rood KMC-Koga 2e M wed 1:20:32 1:20:32
3 2 Kevin van Hoovels Betekom 3e M wed 1:20:36 1:20:36
4 6 Ivar Slik WV Noord-Holland 4e M wed 1:21:08 1:21:08
5 11 Ronan van Zandbeek WV Schijndel 5e M wed 1:21:19 1:21:19
6 7 Bram Imming WV Noord-Holland 6e M wed 1:21:23 1:21:23
7 36 Bram de Waard Beukers Bike Centre 7e M wed 1:21:24 1:21:24
8 23 Thomas Dekker Garmin-Sharp 8e M wed 1:21:29 1:21:29
9 8 Ramses Bekkenk KMC-Koga 9e M wed 1:21:30 1:21:30
10 9 Laurens ten Dam belkin 10e M wed 1:21:36 1:21:36
11 12 Sven Broekaart Beukers Bike Centre 11e M wed 1:21:53 1:21:53
12 94 Sander Lormans BRC Kennemerland 12e M wed 1:22:07 1:22:05
13 32 Robert Wagner Duitsland 13e M wed 1:22:18 1:22:18
14 28 Piotr Havik Rabobank Development Team 14e M wed 1:22:35 1:22:35
15 24 Tibor Zwaan Derp-Bikers 15e M wed 1:22:44 1:22:44
16 20 Maarten Himpens Veurne 16e M wed 1:22:48 1:22:48
17 91 Jurgen van Diemen WV Avanti 17e M wed 1:24:10 1:24:07
18 19 Robby de Bock Feenstra – Felt Bike Team 18e M wed 1:24:11 1:24:11
19 83 Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Team 19e M wed 1:24:12 1:24:07
20 90 Henri Kes Volendam 20e M wed 1:24:17 1:24:17
21 62 Berry Hollander Noordbikers 21e M wed 1:24:18 1:24:18
22 38 Thijs Zuurbier Feenstra – Felt Bike Team 22e M wed 1:24:29 1:24:22
23 451 Maurice IJlstra Hoornse Ren en Toerclub 23e M wed 1:24:30 1:24:25
24 16 Sebastiaan ten Zeldam BRC Kennemerland 24e M wed 1:24:38 1:24:38
25 21 Jan Weevers Nederland 25e M wed 1:24:43 1:24:43
26 76 Wim Botman Theo Schilder Alkmaar 26e M wed 1:24:56 1:24:52
27 29 Hidde Bos Theo Schilder Alkmaar 27e M wed 1:25:04 1:25:04
28 13 Patrick Ypelaan MTB Noord-West 28e M wed 1:25:37 1:25:37
29 26 Frederik Decaesteker België 29e M wed 1:25:43 1:25:43
30 44 Bryan Ryelandt Knokke-heist 30e M wed 1:25:43 1:25:41
31 150 Marianne Vos Rabobank Liv/Giant Team 1e V wed 1:25:43 1:25:43
32 766 Ton Slippens WV Alcmaria Victrix 31e M wed 1:25:46 1:24:56
33 414 Sjoerd Brandt Atlon 32e M wed 1:25:46 1:25:39
34 3 Roy Rotteveel RTV de Bollenstreek 33e M wed 1:25:48 1:25:48
35 17 Dominique Cornu Sunweb Napoleon Games 34e M wed 1:25:50 1:25:50
36 72 Bjorn de Baets Wacry Racers 35e M wed 1:25:51 1:25:46
37 15 Melvin Bos WV Noord-Holland 36e M wed 1:25:51 1:25:51
38 74 Joris de Boer Parkhotel Valkenburg Team 37e M wed 1:25:57 1:25:50
39 60 Wouter Mol Hoornse Ren en Toerclub 38e M wed 1:26:05 1:25:54
40 18 Roy Beukers Feenstra – Felt Bike Team 39e M wed 1:26:07 1:26:07
41 77 Rick van Breda Parkhotel Valkenburg Team 40e M wed 1:26:24 1:26:24
42 54 Laurens Snoek WV H&F Schilders Volendam 41e M wed 1:26:25 1:26:25
43 35 Pim de Waard MTB de Zeeleeuw 42e M wed 1:27:13 1:27:11
44 69 Jos van Dorp Beukers Bike Centre 43e M wed 1:27:16 1:27:16
45 31 Marcel Beukers Beukers Bike Centre 44e M wed 1:27:16 1:27:16
46 63 Yennick Wolthuizen BRC Kennemerland 45e M wed 1:27:30 1:27:27
47 102 Hugo Gootjes WV Noord-Holland 46e M wed 1:27:32 1:27:32
48 156 Roxane Knetemann Rabobank Liv/Giant Team 2e V wed 1:27:42 1:27:42
49 30 Kris Hertsens Narfifex-normadesk 47e M wed 1:27:42 1:27:42
50 664 Pascal Noort Noordbikers 48e M wed 1:27:55 1:27:35
51 88 Raymond Rol Parkhotel Valkenburg Team 49e M wed 1:27:56 1:27:50
52 1 Rob van der Niet Noordbikers 50e M wed 1:28:07 1:28:07
53 4 Robbert de Nijs Warmenhuizen 51e M wed 1:28:11 1:28:11
54 84 Eric Peet BRC Kennemerland 52e M wed 1:28:16 1:28:16
55 14 Ad de Brabander KMC-Koga 53e M wed 1:28:27 1:28:27
56 43 Ruben Scheire Feenstra – Felt Bike Team 54e M wed 1:28:37 1:28:30
57 27 Kris Henderieckx Narfifex-normadesk 55e M wed 1:28:52 1:28:52
58 59 Jeroen Visser BRC Kennemerland 56e M wed 1:28:52 1:28:48
59 707 Jorn Teer UWTC de Volharding 57e M wed 1:28:54 1:28:44
60 52 Michel Pannekeet Theo Schilder Alkmaar 58e M wed 1:29:02 1:28:58
61 434 Joep Homma MTB Noord-West 59e M wed 1:29:06 1:28:54
62 45 Gerard Ursem Hoornse Ren en Toerclub 60e M wed 1:29:16 1:29:12
63 780 Loek Damiaans WV Noord-Holland 61e M wed 1:29:17 1:29:09
64 765 Marcel Breg West Frisia 62e M wed 1:29:18 1:29:05
65 93 Dick Teeling WV Alcmaria Victrix 63e M wed 1:29:20 1:29:16
66 50 Vincent Denneman MTB Noord-West 64e M wed 1:29:23 1:29:22
67 856 Arjen Bos Gaul! 65e M wed 1:29:24 1:29:19
68 487 Bob van Walsum MTB Noord-West 66e M wed 1:29:25 1:29:17
69 113 Henk Bos Feenstra – Felt Bike Team 67e M wed 1:29:29 1:29:24
70 25 Michel Agterberg Theo Schilder Alkmaar 68e M wed 1:29:30 1:29:30
71 64 Vincent Spierings Marco Polo Cycling Club 69e M wed 1:29:31 1:29:25
72 152 Alieke Hoogenboom Bike-zone 3e V wed 1:29:40 1:29:40
73 912 Eddy Kock KNWU individueel 70e M wed 1:29:58 1:29:40
74 61 Jorrit Lind Hoornse Ren en Toerclub 71e M wed 1:30:22 1:30:22
75 67 Frank Molenaar MBC 'Midden Nederland' 72e M wed 1:30:32 1:30:29
76 42 Klaas Vanmoortel Narfifex-normadesk 73e M wed 1:30:32 1:30:25
77 847 Volkert Meinsma WV Noord-Holland 74e M wed 1:30:33 1:30:21
78 722 Robert Mijwaart zpv IJsselmeer 75e M wed 1:30:39 1:30:28
79 588 Jeffrey van der Velden WV Noord-Holland 76e M wed 1:30:42 1:30:32
80 37 Leo Sluijs RTV de Bollenstreek 77e M wed 1:30:43 1:30:41
81 89 Leander Hamelink Nederland 78e M wed 1:30:45 1:30:40
82 749 Jan-Pieter Leemans NTB 79e M wed 1:30:46 1:30:33
83 803 Bas Bugel MTB Noord-West 80e M wed 1:30:47 1:30:36
84 597 Pieter Veenstra Gaul! 81e M wed 1:30:48 1:30:33
85 757 Elwin van der Niet Noordbikers 82e M wed 1:30:58 1:30:37
86 47 Filip Recour Houthulst 83e M wed 1:31:05 1:30:54
87 87 Dieter Pylyser Middelkerke 84e M wed 1:31:05 1:30:54
88 488 Edwin van Beek WV Noord-Holland 85e M wed 1:31:07 1:30:57
89 151 Iris Slappendel Rabobank Liv/Giant Team 4e V wed 1:31:11 1:31:11
90 875 Roel Bakker MTB Noord-West 86e M wed 1:31:17 1:31:05
91 470 Cees Munster MTB Noord-West 87e M wed 1:32:11 1:31:53
92 411 Alexander Hagemann WV Volendam 88e M wed 1:32:13 1:32:02
93 97 Maarten Kemperman Feenstra – Felt Bike Team 89e M wed 1:32:14 1:32:06
94 540 Michiel Admiraal MTB Noord-West 90e M wed 1:32:24 1:32:03
95 73 Joris Blokker Parkhotel Valkenburg Team 91e M wed 1:32:27 1:32:20
96 698 Gerben Schreurs TCT 92e M wed 1:32:28 1:32:04
97 826 Casper van Sijl BRC Kennemerland 93e M wed 1:32:30 1:32:05
98 800 Edwin Sierkstra Hoornse Ren en Toerclub 94e M wed 1:32:30 1:32:14
99 658 Willem van der Vlugt WV Volendam 95e M wed 1:32:31 1:32:17
100 99 John Koot BRC Kennemerland 96e M wed 1:32:33 1:32:29
... Sluiten