1. HEYTENS Kess BCV WORKS CT INGELMUNSTER
2. JOSEPH Stijn OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
3. NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
4. VANSPEYBROECK Tim OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
5. ECHELPOELS Dries AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
6. DESMECHT David LOTTO BELISOL U23
7. GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
8. NAUWYNCK Stijn VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
9. WYTINCK Niels AN POST SEAN KELLY TEAM
10. BORRY Kim CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
11. MINNE Stijn C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
12. ORBIE Stephen VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
13. VANDENBUSSCHE Jens OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
14. DERYCKE Lorenzo OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
15. DE CLERCQ Angelo OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
16. PELLRIAUX Nicolas ES RAISMES PETITE FORE
17. DE ROOZE Niels FUJI TEST TEAM
18. FIERS Davy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
19. CRIEL Tom C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
20. MAES Jo VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
21. MUS Aloïs FUJI TEST TEAM
22. TAKENOUCHI Yu TEAM EURASIA
23. LAVA Kevin WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
24. KUYPERS Bart VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
25. WASTYN Emiel JONG VLAANDEREN
26. DUNNE Conor VL TECHNICS
27. DEMEYERE Geoffrey DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
28. BLANCKE Kristof WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
29. DECAESTEKER Frederik VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
30. VALIAUGA Arnoldas KINGSNORTH
31. DESMET Jani DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
32. DE POTTER Kjell ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
33. LANNOO Jaromir KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
34. VANBESIEN Thomas LOTTO BELISOL U23
35. TANKER Jake ASFRA RACING TEAM
36. VERBOVEN Sven VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
37. DERYCKE Giorgio OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
38. BOUTTE Kenzie CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
39. DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
40. VAN SPEYBROEK Bart WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
41. VERHAEGEN Christophe WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
42. WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
43. BULTYNCK Kenneth ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
44. CLAUWAERT Joeri CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
45. DE WINTER Matthew BCV WORKS CT INGELMUNSTER
46. KAKAYAMA Talasjo TEAM EURPASIA
47. DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
48. DECLERCQ Thibault FLEMISH CYCLING PROJECTS
49. WELVAERT Michael EC VIEUX CONDEEN
50. VANVEERDEGHEM Giel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
51. VAN DE VELDE Thomas VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
52. VANDERMAST Kevin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
53. DE MUNSTER Gregory WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
54. DE MAREZ Ruben WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
55. VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
56. DEBRABANT Fabrice VC AMANDINOIS
57. D´HONDT Maarten VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
58. MUYS Kristof AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
59. KARANDASHEV Petr KINGSNORTH WHEELER
60. VANLUCHENE Mats SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE
61. FURNIERE Kevin SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE
62. DE WAELE Dieter SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE
63. BARNES Michael ASFRA RACING TEAM
64. DELABRE Michael ES RAISMES PETITE FORE Sluiten