Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli 2011
Letland
Datum :
29-06-2011
3e etappe
Weg - Etappe
Start
Aankomst
Website
https://www.vipsport.lv/veloapli
Hoofdindex XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
Index 2011
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Armands Bēcis
LAT
in 01h 34m 18s
2
Andris Smirnovs
LAT
op
3
Indulis Bekmanis
LAT
op
Details
1 189 Armands Bēcis 1991 M2 Rietumu-Delfin 1 01:34:18.50 55
2 30 Andris Smirnovs 1990 M2 Rietumu-Delfin 2 01:34:18.60 46
3 31 Indulis Bekmanis 1989 M2 Rietumu-Delfin 3 01:34:18.75 40
4 198 Mārtiņš Trautmanis 1988 M2 Team Vulco 4 01:34:19.00 36
5 42 Rihards Bartusevics 1990 M2 LaPomme Marseille 5 01:34:19.30 33
6 197 Gatis Smukulis 1987 M2 HTC Highroad 6 01:34:19.30 30
7 13 Ivo Viļumovs 1985 M2 XSPORTS CYCLING TEAM 7 01:34:19.70 27
8 18 Andris Vosekalns 1992 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 8 01:34:19.90 25
9 205 Andis Lapiņš 1993 M1 RaCafe/Tandēms 1 01:34:20.10 23
10 19 Kristaps Knops 1985 M2 XSPORTS CYCLING TEAM 9 01:34:20.50 21
11 10 Guntars Mihailovs 1982 M2 XSPORTS CYCLING TEAM 10 01:34:20.75 20
12 1 Uldis Kaufmanis 1975 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 1 01:34:20.80 19
13 33 Raivis Ritums 1986 M2 RaCafe/Tandēms 11 01:34:21.00 18
14 203 Normunds Zviedrs 1969 M4 ZZK 1 01:34:21.25 17
15 83 Māris Kalējs 1973 M3 Tukums 2 01:34:21.40 16
16 152 Arnis Pētersons 1994 M1 ZZK 2 01:34:21.35 15
17 131 Krišjānis Beitāns 1994 M1 RRS 3 01:34:21.35 14
18 113 Artūrs Kozulis 1985 M2 Movistar 12 01:34:21.40 13
19 199 Sandis Eislers 1993 M1 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 4 01:34:21.50 12
20 15 Māris Bogdanovičs 1991 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 13 01:34:21.50 11
21 38 Kristaps Krūmiņš 1994 M1 RaCafe/Tandēms 5 01:34:21.75 10
22 194 Aleksandr Aleksandrov 1960 M4 VELOCLUB 2 01:34:21.70 9
23 204 Emīls Liepiņš 1992 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 14 01:34:21.80 8
24 44 Aleksandrs Kurbatskis 1992 M2 LaPomme Marseille 15 01:34:21.80 7
25 64 Jānis Bruzinskis 1959 M4 Kuldīga 3 01:34:22.00 6
26 180 Mārtiņš Savickis 1993 M1 RaCafe/Tandēms 6 01:34:22.00 5
27 14 Vitālijs Korņilovs 1979 M3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3 01:34:22.15 4
28 73 Reinis Simanovskis 1993 M1 Rīgas Jaunatnes komanda RJK 7 01:34:22.15 3
29 161 Guntars Zeics 1975 M3 Veloserviss 4 01:34:22.20 2
30 202 Artis Pujats 1991 M2 16 01:34:22.40 1
31 150 Ernests Čakšs 1994 M1 Veloclub 8 01:34:22.35
32 114 Kaspars Launerts 1988 M2 - 17 01:34:22.50
33 69 Oskars Gailišs 1969 M4 NN Sporta Klubs/RRS 4 01:34:22.90
34 27 Dimitrijs Sorokins 1982 M2 Rietumu-Delfin 18 01:34:22.80
35 12 Viesturs Lukševics 1987 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 19 01:34:23.00
36 97 Kaspars Serģis 1992 M2 ZZK-Cēsis-SEB 20 01:34:22.95
37 134 Gunvaldis Vēsmins 1959 M4 5 01:34:22.95
38 170 Kristaps Ķipurs 1983 M2 Hotel Centra- Velobiķeri.lv 21 01:34:23.05
39 11 Normunds Beika 1976 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 5 01:34:23.15
40 82 Edvīns Reinholds 1973 M3 Tukums 6 01:34:23.05
41 37 Toms Endelis 1994 M1 RaCafe/Tandēms 9 01:34:23.20
42 29 Andžs Flaksis 1991 M2 Rietumu-Delfin 22 01:34:23.50
43 89 Janis Rubiks 1989 M2 Valmieras piens 23 01:34:24.00
44 7 Viesturs Lejiņš 1978 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 7 01:34:24.45
45 174 Juris Širons 1971 M3 nav 8 01:34:24.45
46 35 Raivis Sarkans 1995 M1 RaCafe/Tandēms 10 01:34:24.65
47 87 Janis Vimba 1969 M4 Valmieras piens 6 01:34:25.25
48 181 Harijs Nikolajevs 1992 M2 NRRk Beitēni 24 01:34:25.30
49 65 Aigars Zvingulis 1961 M4 Kuldīga 7 01:34:25.30
50 36 Kristaps Garkājs 1994 M1 RaCafe/Tandēms 11 01:34:25.35
51 118 Gatis Vitolins 1978 M3 nav 9 01:34:25.60
52 60 Aleksandrs Lavišs 1974 M3 Gandrs Merida 10 01:34:25.90
53 185 Jānis Kleinbergs 1957 M4 ZZK 8 01:34:25.90
54 187 Ivars Prokofjevs 1991 M2 Rietumu-Delfin 25 01:34:25.80
55 135 Agris Kalējs 1962 M4 Hotel Centra- Velobiķeri.lv 9 01:34:26.15
56 66 Jānis Ozols 1978 M3 Veloserviss 11 01:34:26.15
57 3 Egons Rozenfelds 1969 M4 XSPORTS CYCLING TEAM 10 01:34:26.25
58 43 Toms Flaksis 1988 M2 LaPomme Marseille 26 01:34:26.90
59 169 Kaspars Ķipurs 1982 M2 Hotel Centra- Velobiķeri.lv 27 01:34:27.20
60 47 Janis Stonis 1992 M2 LaPomme Marseille 28 01:34:27.30
61 192 Oskars Lipovskis 1994 M1 RJK 12 01:34:27.45
62 91 Artūrs Priedītis 1989 M2 veloclub 29 01:34:27.70
63 102 Jānis Miķelsons 1991 M2 avis-scott team 30 01:34:27.75
64 186 Aigars Paegle 1981 M2 Swedbanka/Merida 31 01:34:28.00
65 39 Kaspars Krūmiņš 1994 M1 RaCafe/Tandēms 13 01:34:28.20
66 63 Nauris Inovskis 1981 M2 Kuldīga 32 01:34:28.60
67 22 Armands Strēle 1975 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 12 01:34:28.80
68 201 Ansis Brēmanis 1994 M1 RJK 14 01:34:28.90
69 46 Raivis Skujins 1991 M2 LaPomme Marseille 33 01:34:28.90
70 62 Viktors Gotfridsons 1956 M4 Kuldīga 11 01:34:29.55
71 179 Edmunds Stūrmanis 1993 M1 RaCafe/Tandēms 15 01:34:29.50
72 25 Ernests Benhens-Bēkens 1990 M2 Rietumu-Delfin 34 01:34:29.90
73 56 Sandis Āķis 1975 M3 BSCGROUP 13 01:34:30.00
74 41 Toms Skujiņš 1991 M2 LaPomme Marseille 35 01:34:30.25
75 98 Mārtiņš Ozols 1990 M2 ZZK-CĒSIS-SEB 36 01:34:31.80
76 100 Jānis Teteris 1975 M3 Individ. 14 01:34:31.95
77 156 Gunārs Dzalbs 1971 M3 Rietumu-Delfin 15 01:34:32.00
78 88 Henrijs Vimba 1992 M2 Valmieras piens 37 01:34:34.00
79 155 Valdis Žogota 1986 M2 Rietumu-Delfin 38 01:34:34.70
80 86 Andis Gailis 1976 M3 Valmieras piens 16 01:34:35.90
81 55 Tomass-Kārlis Iļjenko 1997 M1 RRS Rīga 16 01:34:37.40
82 26 Matīss Preimanis 1991 M2 Rietumu-Delfin 39 01:35:12.05
83 72 Lija Laizane 1993 Siev. Rigas Jaunatnes Komanda 1 01:39:33.80
84 76 Māris Kalveršs 1976 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 17 01:39:40.15
Kopvērtējums
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 13 Ivo Viļumovs 1985 M2 XSPORTS CYCLING TEAM 119
2 42 Rihards Bartusevics 1990 M2 LaPomme Marseille 105
3 189 Armands Bēcis 1991 M2 Rietumu-Delfin 95
4 30 Andris Smirnovs 1990 M2 Rietumu-Delfin 69
5 17 Emīls Liepiņš 1992 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 63
6 1 Uldis Kaufmanis 1975 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 48
7 95 Normunds Zviedrs 1969 M4 ZZK 47
8 19 Kristaps Knops 1985 M2 XSPORTS CYCLING TEAM 46
9 18 Andris Vosekalns 1992 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 44
10 33 Raivis Ritums 1986 M2 RaCafe/Tandēms 41
11 31 Indulis Bekmanis 1989 M2 Rietumu-Delfin 40
12 126 Fausto Fognini 1985 M2 Team Wit 40
13 198 Mārtiņš Trautmanis 1988 M2 Team Vulco 36
14 10 Guntars Mihailovs 1982 M2 XSPORTS CYCLING TEAM 36
15 15 Māris Bogdanovičs 1991 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 36
16 165 Kalvis Eisaks 1983 M2 EC Raismes 36
17 155 Valdis Žogota 1986 M2 Rietumu-Delfin 36
18 14 Vitālijs Korņilovs 1979 M3 Alpha Baltic 34
19 76 Māris Kalveršs 1976 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 34
20 46 Raivis Skujins 1991 M2 LaPomme Marseille 33
21 140 Evgeniy Reshetko 1985 M2 CSK VVS -Samara 33
22 152 Arnis Pētersons 1994 M1 ZZK 31
23 197 Gatis Smukulis 1987 M2 HTC Highroad 30
24 131 Krišjānis Beitāns 1994 M1 RRS 30
25 113 Artūrs Kozulis 1985 M2 Movistar 30
26 89 Janis Rubiks 1989 M2 Valmieras piens 30
27 41 Toms Skujiņš 1991 M2 Velo Club La Pomme Marseille 30
28 187 Ivars Prokofjevs 1991 M2 Rietumu-Delfin 28
29 188 Māris Kalējs 1973 M3 Tukums 27
30 139 Alexey Velikanov 1989 M2 CSK VVS -Samara 27
31 205 Andis Lapiņš 1993 M1 RaCafe/Tandēms 23
32 194 Aleksandr Aleksandrov 1960 M4 VELOCLUB 22
33 49 Mārtiņš Jirgensons 1992 M2 RRS 21
34 125 Aristides Ratti 1982 M2 Team Wit 21
35 26 Matīss Preimanis 1991 M2 Rietumu-Delfin 19
36 173 Ervīns Smoļins 1987 M2 NN Sporta Klubs 18
37 11 Normunds Beika 1976 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 17
38 81 Jānis Dakteris 1991 M2 Tukums 14
39 142 Artis Pujats 1991 M2 13
40 25 Ernests Benhens-Bēkens 1990 M2 Rietumu-Delfin 13
41 21 Kristofers Rācenājs 1985 M2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 13
42 199 Sandis Eislers 1993 M1 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 12
43 44 Aleksandrs Kurbatskis 1992 M2 LaPomme Marseille 12
44 137 Viktor Sudeikin 1986 M2 CSK VVS -Samara 11
45 38 Kristaps Krūmiņš 1994 M1 RaCafe/Tandēms 10
46 47 Janis Stonis 1992 M2 LaPomme Marseille 10
47 128 Juan Sebastian Tamayo Martinez 1988 M2 Team Wit 10
48 64 Jānis Bruzinskis 1959 M4 Kuldīga 8
49 2 Ints Reņķis 1972 M3 XSPORTS CYCLING TEAM 8
50 123 Kristaps Būdenieks 1995 M1 NN Sporta Klubs 6
51 180 Mārtiņš Savickis 1993 M1 RaCafe/Tandēms 5
52 108 Matīss Kauls 1992 M2 SP klubs "PIEBALGA" RRS 5
53 82 Edvīns Reinholds 1973 M3 Tukums 4
54 73 Reinis Simanovskis 1993 M1 Rīgas Jaunatnes komanda RJK 3
55 45 Kaspars Kupriss 1987 M2 LaPomme Marseille 3
56 161 Guntars Zeics 1975 M3 Veloserviss 2
57 97 Kaspars Serģis 1992 M2 ZZK-Cēsis-SEB 1
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close