Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België 2011
België
Datum :
14-05-2011
117 km
Weg - Regionaal kampioenschap
Start
Dadizele (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Dadizele (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Martijn Degreve
BEL
in 02h 58m 45s
2
Miel Pyfferoen
BEL
op 03s
3
Emiel Vermeulen
BEL
op 46s
Details
1. DEGREVE Martijn AVIA CYCLING TEAM 02:58:45
2. PYFFEROEN Miel C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :00:03
3. VERMEULEN Emiel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :00:46
4. MAES Alexander CUBE-FINTRO CT :01:15
5. GHISTELINCK Paco AVIA CYCLING TEAM
6. RICKAERT Jonas KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7. VANHOUTTEGHEM Cedric KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
8. SOENENS Alessandro TIELTSE RENNERSCLUB
9. MYNGHEER Daan JONGE RENNERS ROESELARE
10. PRIEM Whytic KON. BALEN B.C. V.Z.W.
11. FARAZIJN Maxime C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
12. VANMAERCKE Joy KON. BALEN B.C. V.Z.W.
13. VANDEWALLE Matthias C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
14. CANNIE Jeroen WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
15. DECLERCQ Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
16. VANNESTE Wout CUBE-FINTRO CT
17. BOSSUYT Gianni IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
18. DECLERCQ Benjamin C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
19. LOGIER Jan WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
20. CONSTANT Kenny CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
21. CAUWELIER Glenn C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
22. TOUQUET Joren IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
23. VANBESIEN Thomas IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
24. GHELDOF Henry JONGE RENNERS ROESELARE
25. DERYCKE Giorgio JONGE RENNERS ROESELARE
26. TRIO Niels IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
27. VERSCHUERE Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:40
28. BOUVRY Kenny C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :04:00
29. AZOU Niels WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
30. DEVELTERE Pieter CT FORCE VZW :04:15
31. VANDAELE Gregory JONGE RENNERS ROESELARE
32. RUTSAERT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB
33. ANECA Ciske KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
34. VANKEIRSBILCK Berne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
35. BREUGHE Brecht CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
36. LEYN Ward TIELTSE RENNERSCLUB
37. VANNEUVILLE Stan KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
38. WEGGE Romeo KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
39. CAEN Jeroen JONGE RENNERS ROESELARE
40. VANHOVE Jonas CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
41. DE MEESTERE Martijn TIELTSE RENNERSCLUB
42. VEREECKE Maxim CUBE-FINTRO CT
43. DE WITTE Matthias KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
44. BOGAERT Tybo JONGE RENNERS ROESELARE
45. CALLENS Matthias WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
46. VANSPRANGHE Michiel CT FORCE VZW
47. TRIO Bjarne IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
48. D´HONDT Maarten JONGE RENNERS ROESELARE
49. FEYS Jelle JONGE RENNERS ROESELARE
50. DECOSTER Merlijn CUBE-FINTRO CT :04:40
51. LANNOO Louis KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE :04:55
52. NOPPE Christophe C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :05:35
53. VAN EECKHOUTTE Niels JONGE RENNERS ROESELARE :06:05
54. COUCKUYT Jens TIELTSE RENNERSCLUB
55. BRUNEEL Robin KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :06:12
56. BLOMME Lorenzo IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
57. D´HOORE Giorgio KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
58. VANDENBROUCKE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
59. COURTENS Iben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
60. VERSTRAETE Axel JONGE RENNERS ROESELARE
61. BOSTOEN Gianni C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
62. DEVRIENDT Damon KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
63. HOUFFLYN Miel CUBE-FINTRO CT
64. PAUWELS Nills JONGE RENNERS ROESELARE :06:35
65. COUWET Tim CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK :07:10
66. MORTIER Guillaume WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :08:10
67. BILLE Matthias IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
68. PAPE Nicky KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
69. BRAET Wolfgang CYCLING TEAM M. PINTE
70. DHONDT Vital JONGE RENNERS ROESELARE
71. FOLLENS Stef FEESTCOMITEIT DROGENBOOM :09:05
72. CAILLIAU Robin CT COVEMAECKER - BALANS
73. BORRA Jules IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
74. OPSOMER Jan-bart JONGE RENNERS ROESELARE
75. VERMEULEN Siemen WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
76. GOETHALS Ward JONGE RENNERS ROESELARE
77. LIVYNS Arjen NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
78. SINNAEVE Arno TIELTSE RENNERSCLUB
79. CLEMENT Laurents WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
80. VAN OOSTHUYZE Mathias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
81. HOUTEKIER Niels IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
82. VANDROMME Evert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
83. CRAEYMEERSCH Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
84. VANTHOURENHOUT Michael CYCLINGCHAMPS
85. LAMPAERT Constantijn CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
86. DURNEZ Eron CT FORCE VZW
87. DEWAELE Niels KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
88. DECOCK Pieter-jan JONGE RENNERS ROESELARE
89. SOENEN Ward CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
90. DE VUYSSERE Vinny KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
91. VANGHELUWE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB
92. VAN BETSBRUGGE Jonathan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
93. DE CRAEMER Stijn IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
94. BOURDEAUX Stijn KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close