Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta a Asturias 2011
Ronde van Asturië
Spanje
Datum :
30-04-2011
3e etappe
195 km
Weg - Etappe
Start
Luarca (Asturias), Spanje
Aankomst
Website
http://www.lavueltaasturias.com/
Hoofdindex Vuelta a Asturias
Index 2011
Uitslag
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Javier Moreno Bazán
ESP
in 06h 12m 55s
2
Sérgio Ferreira Sousa
POR
op 08s
3
Constantino Zaballa Gutiérrez
ESP
op 14s
4
Hernani Manuel Conceição Brôco
POR
op 34s
5
Juan Pablo Suárez Suárez
COL
op
6
Víctor De La Parte González
ESP
op 01m 35s
7
Luis Pasamontes Rodríguez
ESP
op 01m 40s
8
Carlos Fernando Piamonte Rodríguez
COL
op 02m 08s
9
José Herrada López
ESP
op 02m 22s
10
Carlos Ivan Oyarzun Guiñez
CHI
op 02m 40s
Details
1 55 MORENO, Javier CAJA RURAL ESP 6:12:55
2 95 SOUSA, Sergio BARBOT - EFAPEL POR +08
3 1 ZABALLA, Constantino MICHE - GUERCIOTTI ESP +14
4 101 BROCO, Hernani LA ANTARTE POR +34
5 121 SUÁREZ, Juan Pablo EPM - UNE COL +34
6 58 DE LA PARTE, Victor CAJA RURAL ESP +01:35
7 17 PASAMONTES, Luis MOVISTAR TEAM ESP +01:40
8 126 PIAMONTE, Freddy EPM - UNE COL +02:08
9 54 HERRADA, José CAJA RURAL ESP +02:22
10 16 OYARZUN, Carlos MOVISTAR TEAM CHI +02:40
11 134 MEIER, Christian UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING CAN +02:49
12 122 BAEZ, Giovanny EPM - UNE COL +03:32
13 22 IZAGUIRRE, Gorka EUSKALTEL - EUSKADI ESP +04:12
14 93 ALARCON, Raul BARBOT - EFAPEL ESP +04:20
15 15 IRIARTE, Javier MOVISTAR TEAM ESP +04:23
16 97 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago BARBOT - EFAPEL ESP +04:28
17 111 MARQUE PORTO, Alejandro ONDA ESP +04:31
18 2 SCHUMACHER, Stefan MICHE - GUERCIOTTI GER +04:36
19 148 SVESHNISKOV, Kirill RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +05:11
20 46 TORIBIO, Jose Vicente ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +06:21
21 145 ERSHOW, Artur RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +06:25
22 123 INFANTINO, Rafael EPM - UNE COL +07:27
23 124 PEDRAZA, Walter EPM - UNE COL +07:27
24 66 BELDA, David BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN ESP +08:07
25 116 VILELA, Ricardo ONDA POR +08:10
26 91 AMORIN, Antonio BARBOT - EFAPEL POR +09:22
27 3 MUTO, Pasquale MICHE - GUERCIOTTI ITA +09:48
28 133 JONES, Christopher UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING USA +09:59
29 13 GUTIÉRREZ, José Iván MOVISTAR TEAM ESP +10:58
30 24 PÉREZ, Rubén EUSKALTEL - EUSKADI ESP +10:58
31 78 SAEZ DE ARREGI, Adrián ORBEA CONTINENTAL ESP +10:58
32 12 ERVITI, Imanol MOVISTAR TEAM ESP +10:58
33 143 RYBAKOV, Alexander RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +11:11
34 147 SHALUNOV, Evgeny RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +11:34
35 81 GARCÍA, Marcos SEL. ESPAÑOLA ESP +11:43
36 71 GARCÍA, Ricardo ORBEA CONTINENTAL ESP +12:55
37 82 GARCÍA DE MATEOS, Vicente SEL. ESPAÑOLA ESP +13:11
38 117 OLIVEIRA, Helder ONDA POR +13:51
39 94 SOUSA, Rui BARBOT - EFAPEL POR +14:06
40 127 ORTIZ, Edward Stiver EPM - UNE COL +14:08
41 135 SUTHERLAND, Rony UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING AUS +14:29
42 102 SABIDO, Hugo LA ANTARTE POR +16:14
43 52 FERNÁNDEZ, Higinio CAJA RURAL ESP +16:44
44 18 PÉREZ, Francisco MOVISTAR TEAM ESP +18:33
45 146 CHERNETSKIY, Sergey RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +18:40
46 142 SHILOV, Sergey RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +18:40
47 112 FERNÁNDEZ, Delio ONDA ESP +18:56
48 21 ARAMENDIA, Javier EUSKALTEL - EUSKADI ESP +19:15
49 144 BELYKH, Sergey RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +19:52
50 98 FONTE, Cesar BARBOT - EFAPEL POR +19:58
51 83 DEL PINO CORROCHANO, Jesus SEL. ESPAÑOLA ESP +20:17
52 138 SCHMITT, Morgan UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING USA +22:37
53 132 FRATTINI, Davide UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING ITA +22:37
54 103 PINTO, Edgar LA ANTARTE POR +22:37
55 105 DOS SANTOS, Virgilio LA ANTARTE POR +22:37
56 96 RIBEIRO, Sergio BARBOT - EFAPEL POR +22:37
57 32 BLANCO, David GEOX - TMC ESP +22:37
58 38 GUTIÉRREZ, David GEOX - TMC ESP +22:37
59 108 SANCHO, Hugo LA ANTARTE POR +22:37
60 67 JENNINGS, Christopher BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN RSA +22:37
61 104 SILVA, Bruno LA ANTARTE POR +22:37
62 23 SESMA, Daniel EUSKALTEL - EUSKADI ESP +22:59
63 48 LECHUGA, Pablo ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +23:11
64 76 BIZKARRA, Mikel ORBEA CONTINENTAL ESP +23:49
65 88 PLAZA AIRA, Daniel SEL. ESPAÑOLA ESP +23:50
66 84 GALLEGO, Alberto SEL. ESPAÑOLA ESP +24:00
67 53 CUESTA, Iñigo CAJA RURAL ESP +25:01
68 56 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julian CAJA RURAL ESP +25:01
69 28 URTASUN, Pablo EUSKALTEL - EUSKADI ESP +25:02
70 73 ZABALO, Xabier ORBEA CONTINENTAL ESP +25:45
71 42 ROSENDO, Jesús ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +26:39
72 34 FELLINE, Fabio GEOX - TMC ITA +26:41
73 45 CANO, Jose Luis ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +27:11
74 75 BAGÜES, Aritz ORBEA CONTINENTAL ESP +28:39
75 72 CABEDO, Victor ORBEA CONTINENTAL ESP +28:39
76 7 CESARO, Roberto MICHE - GUERCIOTTI ITA +30:16
77 5 ZAGORODNY, Volodymyr MICHE - GUERCIOTTI UKR +34:11
78 141 KOZYREV, Maxim RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +34:11
79 92 CARDOSO, Filipe BARBOT - EFAPEL POR +34:11
80 107 CANDIL, Miguel Angel LA ANTARTE ESP +36:22
81 86 GARCÍA PÉREZ, Rubén SEL. ESPAÑOLA ESP +36:22
82 6 KOHUT, Slawomir MICHE - GUERCIOTTI POL +40:06
83 8 SZCZAWINSKI, Krzysztof MICHE - GUERCIOTTI POL +40:06
84 125 CASTAÑEDA, Jaime EPM - UNE COL +40:08
85 44 ESTRADA, Juan Javier ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +40:08
86 51 SOBRINO, Joaquin CAJA RURAL ESP +40:08
87 41 RAMÍREZ ABEJA, Javier ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +40:08
88 136 WEGELIUS, Charles UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING GBR +40:08
89 113 PARDO, Jon ONDA ESP +40:08
90 87 PACHECO TORRES, Francisco J SEL. ESPAÑOLA ESP +40:08
91 115 SILVA, Daniel ONDA POR +40:08
92 114 CABREIRA, Joao ONDA POR +40:08
93 106 BARBOSA, Marcio LA ANTARTE POR +40:08
94 128 COLORADO, Fco Jarley EPM - UNE COL +40:08
95 118 SOUSA, Celio ONDA POR +40:08
96 61 JIMÉNEZ, Rubén BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN ESP +40:08
97 85 GÁRATE BADIOLA, Jon SEL. ESPAÑOLA ESP +40:08
98 57 LANA, Guillermo CAJA RURAL ESP +40:08
99 43 PIEDRA, Antonio ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +40:08
100 77 MARTIN, Noel ORBEA CONTINENTAL ESP +40:13
101 62 GRAU, Oscar Vicente BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN ESP +40:13
102 131 FÖRSTER, Robert UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING GER +40:15
ABN 25 ISASI, Iñaki EUSKALTEL - EUSKADI ESP
ABN 26 OROZ, Juan José EUSKALTEL - EUSKADI ESP
ABN 63 MAS, Luis BURGOS 2016 - CASTIL ESP
ABN 31 COBO, Juanjo GEOX - TMC ESP
ABN 4 MERINO, Pedro MICHE - GUERCIOTTI ESP
ABN 74 ETXEBARRIA, Aritz ORBEA CONTINENTAL ESP
ABN 64 ANTON, Fco. Manuel BURGOS 2016 - CASTIL ESP
ABN 65 ORENGO, Pascual BURGOS 2016 - CASTIL ESP
ABN 33 DURAN, Arkaitz GEOX - TMC ESP
ABN 68 VAN RENSBURG, Janse BURGOS 2016 - CASTIL RSA
General:
1 55 MORENO, Javier CAJA RURAL ESP 12:23:17
2 1 ZABALLA, Constantino MICHE - GUERCIOTTI ESP +13
3 95 SOUSA, Sergio BARBOT - EFAPEL POR +36
4 101 BROCO, Hernani LA ANTARTE POR +47
5 17 PASAMONTES, Luis MOVISTAR TEAM ESP +01:40
6 121 SUÁREZ, Juan Pablo EPM - UNE COL +01:46
7 54 HERRADA, José CAJA RURAL ESP +02:17
8 134 MEIER, Christian UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING CAN +03:54
9 122 BAEZ, Giovanny EPM - UNE COL +04:00
10 2 SCHUMACHER, Stefan MICHE - GUERCIOTTI GER +04:07
11 22 IZAGUIRRE, Gorka EUSKALTEL - EUSKADI ESP +04:33
12 126 PIAMONTE, Freddy EPM - UNE COL +04:37
13 111 MARQUE PORTO, Alejandro ONDA ESP +04:44
14 97 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago BARBOT - EFAPEL ESP +04:49
15 93 ALARCON, Raul BARBOT - EFAPEL ESP +05:06
16 148 SVESHNISKOV, Kirill RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +07:33
17 123 INFANTINO, Rafael EPM - UNE COL +07:49
18 124 PEDRAZA, Walter EPM - UNE COL +08:28
19 116 VILELA, Ricardo ONDA POR +08:52
20 46 TORIBIO, Jose Vicente ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +09:02
21 58 DE LA PARTE, Victor CAJA RURAL ESP +10:16
22 3 MUTO, Pasquale MICHE - GUERCIOTTI ITA +10:57
23 145 ERSHOW, Artur RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +11:56
24 143 RYBAKOV, Alexander RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +12:13
25 16 OYARZUN, Carlos MOVISTAR TEAM CHI +12:51
26 81 GARCÍA, Marcos SEL. ESPAÑOLA ESP +12:58
27 133 JONES, Christopher UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING USA +13:10
28 12 ERVITI, Imanol MOVISTAR TEAM ESP +13:26
29 24 PÉREZ, Rubén EUSKALTEL - EUSKADI ESP +13:35
30 71 GARCÍA, Ricardo ORBEA CONTINENTAL ESP +14:00
31 135 SUTHERLAND, Rony UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING AUS +14:18
32 15 IRIARTE, Javier MOVISTAR TEAM ESP +14:28
33 127 ORTIZ, Edward Stiver EPM - UNE COL +15:15
34 147 SHALUNOV, Evgeny RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +15:21
35 117 OLIVEIRA, Helder ONDA POR +17:14
36 102 SABIDO, Hugo LA ANTARTE POR +17:39
37 13 GUTIÉRREZ, José Iván MOVISTAR TEAM ESP +19:01
38 142 SHILOV, Sergey RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +19:02
39 91 AMORIN, Antonio BARBOT - EFAPEL POR +20:43
40 146 CHERNETSKIY, Sergey RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +21:00
41 98 FONTE, Cesar BARBOT - EFAPEL POR +21:45
42 112 FERNÁNDEZ, Delio ONDA ESP +21:51
43 78 SAEZ DE ARREGI, Adrián ORBEA CONTINENTAL ESP +21:54
44 21 ARAMENDIA, Javier EUSKALTEL - EUSKADI ESP +22:46
45 32 BLANCO, David GEOX - TMC ESP +23:10
46 94 SOUSA, Rui BARBOT - EFAPEL POR +23:42
47 38 GUTIÉRREZ, David GEOX - TMC ESP +23:51
48 103 PINTO, Edgar LA ANTARTE POR +24:25
49 48 LECHUGA, Pablo ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +25:28
50 96 RIBEIRO, Sergio BARBOT - EFAPEL POR +25:53
51 82 GARCÍA DE MATEOS, Vicente SEL. ESPAÑOLA ESP +26:03
52 52 FERNÁNDEZ, Higinio CAJA RURAL ESP +26:48
53 56 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julian CAJA RURAL ESP +26:51
54 66 BELDA, David BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN ESP +26:51
55 105 DOS SANTOS, Virgilio LA ANTARTE POR +26:53
56 108 SANCHO, Hugo LA ANTARTE POR +27:15
57 34 FELLINE, Fabio GEOX - TMC ITA +28:29
58 67 JENNINGS, Christopher BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN RSA +28:34
59 104 SILVA, Bruno LA ANTARTE POR +28:45
60 144 BELYKH, Sergey RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +28:57
61 18 PÉREZ, Francisco MOVISTAR TEAM ESP +29:18
62 83 DEL PINO CORROCHANO, Jesus SEL. ESPAÑOLA ESP +30:20
63 53 CUESTA, Iñigo CAJA RURAL ESP +30:29
64 72 CABEDO, Victor ORBEA CONTINENTAL ESP +31:24
65 42 ROSENDO, Jesús ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +31:55
66 23 SESMA, Daniel EUSKALTEL - EUSKADI ESP +32:27
67 84 GALLEGO, Alberto SEL. ESPAÑOLA ESP +33:46
68 28 URTASUN, Pablo EUSKALTEL - EUSKADI ESP +34:13
69 45 CANO, Jose Luis ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +37:05
70 136 WEGELIUS, Charles UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING GBR +40:28
71 138 SCHMITT, Morgan UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING USA +41:39
72 43 PIEDRA, Antonio ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +42:21
73 92 CARDOSO, Filipe BARBOT - EFAPEL POR +43:37
74 132 FRATTINI, Davide UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING ITA +43:39
75 118 SOUSA, Celio ONDA POR +43:43
76 115 SILVA, Daniel ONDA POR +44:30
77 88 PLAZA AIRA, Daniel SEL. ESPAÑOLA ESP +44:55
78 76 BIZKARRA, Mikel ORBEA CONTINENTAL ESP +45:18
79 44 ESTRADA, Juan Javier ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +46:03
80 7 CESARO, Roberto MICHE - GUERCIOTTI ITA +46:07
81 73 ZABALO, Xabier ORBEA CONTINENTAL ESP +46:24
82 75 BAGÜES, Aritz ORBEA CONTINENTAL ESP +46:46
83 141 KOZYREV, Maxim RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS +49:26
84 5 ZAGORODNY, Volodymyr MICHE - GUERCIOTTI UKR +49:37
85 8 SZCZAWINSKI, Krzysztof MICHE - GUERCIOTTI POL +50:10
86 106 BARBOSA, Marcio LA ANTARTE POR +51:08
87 114 CABREIRA, Joao ONDA POR +51:35
88 128 COLORADO, Fco Jarley EPM - UNE COL +53:17
89 125 CASTAÑEDA, Jaime EPM - UNE COL +53:45
90 107 CANDIL, Miguel Angel LA ANTARTE ESP +54:27
91 41 RAMÍREZ ABEJA, Javier ANDALUCIA CAJA GRANADA ESP +56:07
92 113 PARDO, Jon ONDA ESP +57:29
93 86 GARCÍA PÉREZ, Rubén SEL. ESPAÑOLA ESP +58:02
94 87 PACHECO TORRES, Francisco J SEL. ESPAÑOLA ESP +58:13
95 131 FÖRSTER, Robert UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING GER +58:14
96 85 GÁRATE BADIOLA, Jon SEL. ESPAÑOLA ESP +58:27
97 6 KOHUT, Slawomir MICHE - GUERCIOTTI POL + 1:00:01
98 77 MARTIN, Noel ORBEA CONTINENTAL ESP + 1:00:17
99 51 SOBRINO, Joaquin CAJA RURAL ESP + 1:00:52
100 61 JIMÉNEZ, Rubén BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN ESP + 1:02:15
101 62 GRAU, Oscar Vicente BURGOS 2016 - CASTILLA Y LEÓN ESP + 1:02:31
102 57 LANA, Guillermo CAJA RURAL ESP + 1:02:37
Sluiten
Nieuwsoverzicht
30-04-2011 Javier Moreno grijpt naar de macht in Asturië
30-04-2011 Moreno gana en Alto del Acebo y se coloca líder de la Vuelta Asturias
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Foto: Courtesy Ivan D' Hooghe
2011
Foto: Courtesy Ivan D' Hooghe
2011
Foto: Courtesy Ivan D' Hooghe
2011
Foto: Courtesy Ivan D' Hooghe
2011
Foto: Courtesy Ivan D' Hooghe
2011
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close