1 William CLARKE Praties Cycling Team 4:06:26 41.38 Km/hr
2 Michael ENGLAND Team Budget Forklifts st
3 Chris JORY FRF - Panasonic st
4 Jonathan LOVELOCK JAYCO - VIS 4:06:28
5 Ben MATHER Praties Cycling Team 4:06:30
6 Nathan PAGE KOM Cyclery/ Northern Sydney CC 4:06:40
7 Benjamin KING South Australia.com-AIS 4:08:45
8 Luis TRUEBA Hillbrick/Macarthur Collegians CC st
9 William FORD South Australia.com-AIS 4:12:17
10 Cameron PETERSON 4:12:40
11 Nathan CLARKE Praties Cycling Team 4:13:27
12 Brendan JONES MACE/Rock & Dirt Team st
13 Joshua CHUGG Praties Cycling Team 2 st
14 Andrew CRAWLEY KOM Cyclery/ Northern Sydney CC 4:13:32
15 Darren CASH Ben Mikic Foundation st
16 Cameron HUGHES Team Budget Forklifts 4:13:41
17 Nicholas WALKER JAYCO - VIS st
18 Anthony CHALLINOR Citi- Velofix st
19 Shaun LEWIS Praties Cycling Team 2 st
21 Craig MCCARTNEY st
22 Tim GUY FRF - Panasonic st
23 Peter MILOSTIC Team Budget Forklifts 4:13:48
24 Bradley MILLS Citi- Velofix 4:13:51
25 Glenn STOJANOW MACE/Rock & Dirt Team 4:14:01
26 Richard LANG NSWIS 4:14:03
27 Hayden BROOKS Virgin Blue Cycling st
29 Deon LOCKE FRF - Panasonic st
30 David EVANS KOM Cyclery/ Northern Sydney CC st
31 Jason RIGG Praties Cycling Team st
33 Blair WINDSOR st
34 Matt KING South Australia.com-AIS 4:14:18
35 Ben GRIEVE-JOHNSON Praties Cycling Team 4:14:25
36 Dale SCARFE NSWIS 4:14:48
38 Graeme ALLBON Goulburn CC st
40 Richard VOLLEBREGT Ben Mikic Foundation st
44 James LANGEDYK JAYCO - VIS 4:16:53
45 Anthony BENNETT NSWIS st
46 Jack ANDERSON Team Budget Forklifts st
47 Bernard SULZBERGER Virgin Blue Cycling st
48 Brock ROBERTS MACE/Rock & Dirt Team st
49 Joel PEARSON st
50 Darren ROLFE Virgin Blue Cycling st
51 Mark LEDGERWOOD Virgin Blue Cycling st
63 Brent SKIPPEN Citi- Velofix 4:21:27
68 Robert HODGSON st
73 Peter LADD Team Budget Forklifts st
William ALEXANDER Virgin Blue Cycling DNF
Sean FINNING JAYCO - VIS DNF
Glenn O'SHEA JAYCO - VIS DNF
Joseph LEWIS FRF - Panasonic DNF
Luke CRIDLAND NSWIS DNF
Brendan BROOKS Citi- Velofix DNF
Ben ISAKSEN Citi- Velofix DNF
Jeremy HILLS Praties Cycling Team 2 DNF
Sam MOORHOUSE MACE/Rock & Dirt Team DNF
Jason CALDWELL DNF
Scott KILMARTIN Citi- Velofix DNF
Adam SEMPLE South Australia.com-AIS DNS
Hayden JOSEFSKI South Australia.com-AIS DNS
Peter HERZIG FRF - Panasonic DNS
Jason HEGERT FRF - Panasonic DNS
John EBELING Two Wheel Industries DNS
Michael MATTHEWS Ben Mikic Foundation DNS
Joel STEWART Ben Mikic Foundation DNS
Division 2
1 Andrew EAST KOM Cyclery/ Northern Sydney CC st
2 Phillip CHAPMAN MACE/Rock & Dirt Team st
3 Jeremy ROSS st
4 Adam SOCHA 4:16:42
5 Samuel LAYZELL Two Wheel Industries st
6 James IBRAHIM st
7 Jason CHALKER st
8 Oenone WOOD st
9 Michael ORR 4:18:23
10 Hayden KEGG KOM Cyclery/ Northern Sydney CC st
11 Jared MILLS 4:18:49
12 Antony DIMITROVSKI 4:19:13
13 Gijs VONK 4:20:20
14 Jules GALLI Randwick Botany CC 4:21:18
15 Gerard WALSH Goulburn CC st
16 Robert HURLEY st
17 Aiden LYONS st
18 Kris JOHNSTON st
19 Daniel HENNESSY 4:21:25
20 Jeremy GILCHRIST Goulburn CC 4:23:26
21 Craig PAULL 4:23:46
22 Ben BLAKESBROUGH 4:23:48
23 Matthew CARTER 4:26:06
24 Andrew ARUNDEL st
25 Daniel ABOTOMEY Ben Mikic Foundation st
26 Alistair DAVIS st
27 Scott CRONLY-DILLON 4:26:15
28 Jay BOURKE st
29 Mark THOMPSON 4:32:35