Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender november 2000
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 november
Astarria, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
01 november
Dercy, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Dijon, Cyclocross
Parc de la combe à la Serpent
Wedstrijd
FRA
Dilsen, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Molteno, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Molteno, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Ostelsheim, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GER
12e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
02 november
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
NE
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross, Junioren
Grand-Prix de la Commune de Contern
NE
Wedstrijd
LUX
04 november
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 1
C3
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 1
NE
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross, Junioren
US Open of Cyclocross # 1
NE
Wedstrijd
USA
Bredene, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
Criterium
AUS
Puurs, Cyclocross, Cat. B
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Junioren
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Nieuwelingen
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
05 november
Bergamo, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
ITA
Bergamo, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
2e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
Dudzele, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Geldermalsen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Geldermalsen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Gresham, Cyclocross
NE
Wedstrijd
USA
Gresham, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Steilacoom, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
USA
Steilacoom, Cyclocross (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
USA
Tétange, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
LUX
Tétange, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
LUX
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
06 november
3e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
3e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Etappe
AUS
07 november
4e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
4e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Etappe
AUS
Grenoble, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
FRA
08 november
5e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
5e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
09 november
6e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Etappe
AUS
6e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
Proloog Doble Copacabana GP Fides
2.6
Individuele tijdrit
BOL
10 november
7e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Etappe
AUS
7e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
1e etappe Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
11 november
8e etappe Commonwealth Bank Classic
2.4
Criterium
AUS
2e etappe Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
Dolná Krupá, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Fujimi, Cyclocross
C3
Wedstrijd
JPN
Fujimi, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
JPN
Keene, Cyclocross
Wedstrijd
USA
Keene, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
Lutterbach, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Lutterbach, Cyclocross (V)
Wedstrijd
FRA
Lutterbach, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Niel, Cyclocross
Jaarmarktcross
C2
Wedstrijd
BEL
Pelhrimov, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
12 november
Ceské Budéjovice, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
Cheltenham, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GBR
Cheltenham, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Cheltenham, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
GBR
9e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
2.4
Etappe
AUS
9e etappe deel A Commonwealth Bank Classic
2.4
Individuele tijdrit
AUS
Dangu, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe deel B Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
3e etappe deel A Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
Dolná Krupá, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Etten-Leur, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Etten-Leur, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Gavere, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross (V)
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Hauteville-lès-Dijon, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Okinawa (V)
Tour de Okinawa
NE
Wedstrijd
JPN
Ottikon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Ottikon, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Ottikon, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Ottikon, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Serramazzoni, Cyclocross
C3
Wedstrijd
ITA
Tour de Okinawa
Wedstrijd
JPN
15 november
1e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
16 november
2e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
17 november
3e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
18 november
Boston, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Boston, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
Boston, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
USA
Eernegem, Cyclocross
Vlaamse Houdlandcross
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross (V)
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Tabor, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
CZE
Tabor, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
4e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
1e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Criterium
PAN
Proloog Vuelta a Chiriquí
2.6
Individuele tijdrit
PAN
19 november
Belvaux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Belvaux, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
LUX
Belvaux, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
LUX
Belvaux, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
LUX
Bolzano, Cyclocross
C3
Wedstrijd
ITA
Cognin, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
De Pinte, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Durana, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Heusden-Zolder, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Krokegem, Cyclocross, Cat. B
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
Krokegem, Cyclocross, Junioren
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
Krokegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
München, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
GER
Sint Michielsgestel, Cyclocross
GP Groenendaal
C1
Superprestige
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
GP Groenendaal
Wedstrijd
NED
2e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Etappe
PAN
20 november
5e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
3e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Etappe
PAN
21 november
6e etappe deel b Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
6e etappe deel a Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
4e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Etappe
PAN
22 november
7e etappe deel b Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
7e etappe deel a Tour du Faso
2.5
Ploegentijdrit
BUR
5e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Etappe
PAN
23 november
Ritto, Cyclocross
C3
Wedstrijd
JPN
8e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
6e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Etappe
PAN
24 november
9e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
25 november
Koksijde, Cyclocross
Duinencross
C1
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren
Duinencross
NE
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Nieuwelingen
Duinencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kolín, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
Krupina, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Merrimack, Cyclocross
Wedstrijd
USA
Merrimack, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
10e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
7e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Etappe
PAN
Zegelsem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
26 november
Baarle, Cyclocross, Cat. B
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Baarle, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Baarle, Cyclocross, Junioren
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Baarle, Cyclocross, Nieuwelingen
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Cessange, Cyclocross
Zéisseng
NE
Wedstrijd
LUX
Cessange, Cyclocross (V)
Zéisseng
NE
Wedstrijd
LUX
Cessange, Cyclocross, Junioren
Zéisseng
NE
Wedstrijd
LUX
Cessange, Cyclocross, Nieuwelingen
Zéisseng
NE
Wedstrijd
LUX
Fürth, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Fürth, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
Gieten, Cyclocross
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross (V)
Wedstrijd
NED
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Cat. B (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Ipswich, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
GBR
Krupina, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C1
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
Wedstrijd
ITA
Nommay, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross (V)
# 1
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
FRA
11e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
8e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Criterium
PAN
Zürich, Cyclocross
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
C2
Wedstrijd
SUI
Zürich, Cyclocross (V)
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
Zürich, Cyclocross, Junioren
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
Zürich, Cyclocross, Nieuwelingen
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
27 november
9e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
28 november
10e etappe Vuelta a Chiriquí
2.6
Criterium
PAN
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie