Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1984
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Catterick
Ferryhill 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 september
Belfast, Junioren
Northern Ireland C.F. Junior, Championship, 25 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
deel c Berkshire
Clarence Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Greater Manchester Police 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire (V)
Greater Manchester Police 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Edinburgh
Dunedin 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hulste (a)
Wedstrijd
BEL
Johnstone
Johnstone Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leicester
Leicestershire C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London, Nieuwelingen
G.H.S. National Championship Road, ITT, Novices,Great Britain
NE
Individuele tijdrit
GBR
Melksham
Frome & District 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes
Milton Keynes Bowl Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Milton Keynes, Criterium
Milton Keynes Criterium
NE
Criterium
GBR
Milton Keynes, Junioren
Milton Keynes Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Milton Keynes, Nieuwelingen
Milton Keynes Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Newport
Newport Phoenix Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Newport
Newport Phoenix Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ruisbroek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel b Tonbridge
De Laune 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wetteren, Amateurs
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
02 september
Abbeystead, Junioren
Abbeystead Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Ayr
Ayr Roads Club 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bicester
Ravens Bowl 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blunham (V)
Bedfordshire R.C.C. Red Cross 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brighton
Brighton to London
NE
Wedstrijd
GBR
Cardiff
Welsh C.A. Championship 12 Hour Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Chester
Chester R.C. - Brian Pratt Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cullompton
Mid - Devon 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cumbria
Velo Club Cumbria 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Essex (V)
Essex Roads 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Evesham
Evesham Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Evesham, Criterium
Evesham Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Fife
Fife Cycling Association 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang
North Lancs 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Glasgow
Central Scotland Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Great Yarmouth
Great Yarmouth C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Havant
Hampshire 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hemsworth, Chrono
Hemsworth Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Inverness
Clachnacuddin C.C. John Stapley Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Johnstone
Johnstone Wheelers - Sam Dooley Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Killough
Killough Inn Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Leeds (o)
William Gore Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Mold
Shire Hall Criterium
NE
Criterium
GBR
Morley
Morley 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
Rebecq-Rognon, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ringwood
Salisbury R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Rivenhall
Southend & County 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Scalby
McCain Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Sherwood, Chrono
Sherwood 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Somerset
Wellington Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Staffordshire
Oldbury & District 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tarleton
Norman Rimmer Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tempsford
Bedfordshire R.C.C. Red Cross 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ugley
Eagle R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Warwick
Coventry Alliance C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Washington
Washington Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
Weston-super-Mare
Circuit of the Mendips
NE
Wedstrijd
GBR
Wigan
Wigan Observer Criterium
NE
Criterium
GBR
03 september
Arendonk
Wedstrijd
BEL
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
Wedstrijd
FRA
Proloog Giro della Valle d'Aosta
NE
Ploegentijdrit
ITA
deel e Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Wedstrijd
BEL
04 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
Brasschaat
Criterium
BEL
Brasschaat (b)
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
Wedstrijd
BEL
Kellen
Kellen Kermesse
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Proloog Tour de l'Avenir
Open
Proloog
FRA
05 september
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Europees Kampioenschap
ITA
Melsele
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Proloog Ronde van Brabant, Amateurs
NE
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
Proloog Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Proloog
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
06 september
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Komen
Flèche Picarde
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
1e etappe Ronde van Brabant, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
Criterium
NED
2e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Malaga, Amateurs
NE
Etappe
ESP
07 september
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
Criterium
GER
2e etappe Ronde van Brabant, Amateurs
NE
Etappe
BEL
2e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de l'Avenir
Open
Ploegentijdrit
FRA
Tours
GP Tours
Criterium
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
08 september
Belfast
Phoenix R.C. - Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Boechout
Wedstrijd
BEL
deel b East Hoathly
East Sussex C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Egem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Egem, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Essex
Easterley 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Garstang
Ribble Valley 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
1.1
Wedstrijd
ITA
5e etappe deel b Giro della Valle d'Aosta
NE
Individuele tijdrit
ITA
5e etappe deel a Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Herzele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoevelaken
Klaverbladronde
Criterium
NED
Leicester
Halfords Golden Mile Track Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
C.D.L.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leicester
Pirelli Grand Prix Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Pirelli Keirin Track Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Julies Cycles Pursuit Challenge Track Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
National Championship,Track,Madison,Amateurs,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Newbury
West London C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Omloop van het Zuiden
Wedstrijd
NED
3e etappe Ronde van Brabant, Amateurs
NE
Etappe
BEL
3e etappe deel a Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel b Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
09 september
Baginton
Veterans - C.R.A. National Championship 44-47, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Baginton
Veterans - C.R.A. National Championship 40-43, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Baginton
Veterans - C.R.A. National Championship 48-51, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Barberino di Mugello
Memorial Gastone Nencini/Passo della futa
Klimwedstrijd
ITA
Berks
Belle Vue C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Berks
Wembley Phoenix C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blyth
South Elmsall 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blyth (V)
South Elmsall 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bombarral
12 Voltas à Gafa
NE
Criterium
POR
Boroughbridge (V)
Leeds Wellington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge, Chrono
Leeds Wellington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bournemouth, Chrono
Bournemouth Jubilee Wheelers 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brussel/Bruxelles (a)
GP Eddy Merckx
Individuele tijdrit
BEL
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Cannock Chase
South Staffs C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chur - Arosa
Klimwedstrijd
SUI
Cromarty
Cromarty Firth C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Essex
Essex C.R.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Felton
Barnesbury 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Fourmies
GP de Fourmies
1.1
Wedstrijd
FRA
Garstang
Wigan Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ginneken (V)
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Gloucester, Chrono
Severn R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
Wedstrijd
BEL
Hirwain
Hirwaun Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kilsyth
Tour de Campsie - Alex Hendry Memorial Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leamington
Leamington C.&.A.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liverpool
Liverpool T.T.C.A. Vice - Presidents 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Moerbeke, Cyclocross, Cat. B
't Vaardeken
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Cat. C
't Vaardeken
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
4e etappe Ronde van Brabant, Amateurs
NE
Etappe
BEL
4e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
deel b Stirling, Junioren
Central Scotland Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Sussex
East Sussex C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
Trognée, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
4e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Warrington
Harry Barker Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Widmerpool
Leicester Forest 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
10 september
deel f Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Nieuwkerken-Waas
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
11 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
Proloog Tour of Bulgaria
Proloog
BUL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
12 september
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
Retie
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
7e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Klimtijdrit
ESP
7e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
13 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
14 september
Diemen
Criterium
NED
Stockton
Stockton Cycling Festival Grand Prix Elite, Race
NE
Criterium
GBR
Toulouse (b)
Criterium
FRA
9e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
15 september
Dronten
Zuiderzee Derny Tour
Dernyrace
NED
Giro del Lazio
1.1
Wedstrijd
ITA
Hamme
Omloop Schelde-Durme
Wedstrijd
BEL
Herne Hill
C.P. Hart Track points Race
NE
Wedstrijd
GBR
Herne Hill
B.C.F. Leon Meredith Track Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Herne Hill
C.P. Hart Track Sprint Race
NE
Wedstrijd
GBR
Herne Hill
B.C.F. Sprinters League Track Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Rotterdam (V) (g)
Rotterdam-Doenkade
NE
Wedstrijd
NED
Tervueren, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de l'Avenir
Open
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
Waasmunster, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
16 september
Brasschaat, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Brasschaat, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Eindhoven (a)
Criterium
NED
Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CC
Europees kampioenschap
Houthulst
Wedstrijd
BEL
Isbergues
GP d'Isbergues
1.1
Wedstrijd
FRA
Leuven
GP Jef Scherens
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Junioren
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Naranco
Subida al Naranco
Wedstrijd
ESP
Nieuwkuijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
11e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
Wetteren, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Wetteren, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
17 september
deel g Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
12e etappe Tour de l'Avenir
Open
Etappe
FRA
Valkenburg aan de Geul
1.CRT
Criterium
NED
Viane
GP Paul Borremans
Wedstrijd
BEL
18 september
Proloog Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Proloog
ESP
6e etappe Tour of Bulgaria
Individuele tijdrit
BUL
7e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
19 september
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.1
Super Prestige Pernod
BEL
8e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
20 september
Adinkerke
Wedstrijd
BEL
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
21 september
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Olivet
Criterium
FRA
deel b Stockport, Junioren
Manchester B.C.F. Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
10e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
2e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
22 september
Bungay
Lowestoft Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe deel a Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
4e etappe deel b Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Giro della Romagna
1.1
Wedstrijd
ITA
Leicester
Ratae 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Linlithgow
Dunedin Kingscavil Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Newcastle under Lyme, Cyclocross
Lyme Valley Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Newcastle under Lyme, Cyclocross, Nieuwelingen
Lyme Valley Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Oostende, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Oostende, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Perk
Wedstrijd
BEL
Pulle, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Pulle, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Rothesay
Isle of Bute - Rothesay Kermesse
NE
Criterium
GBR
Tabley
East Lancashire 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tabley (V)
East Lancashire 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
11e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
3e etappe deel B Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel A Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Criterium
ESP
23 september
Amsterdam (V)
NE
Wedstrijd
NED
Belfast
Northern Ireland C.F. Shanes Hill Climb Time Trial
NE
Klimtijdrit
GBR
Bucks
South Bucks R.C. Whiteleaf Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Catterick
Cleveland Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chelford
Cheshire Roads Club 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheltenham
Cheltenham & County Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cheltenham, Junioren
Cheltenham & County Junior Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Cobham
South Eastern C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Colney Heath
Edgware 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Coventry, Cyclocross
Coventry R.C. Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Currie
East of Scotland C.A. Hill Climb Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Frodsham
Leigh Premier Mersey View Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Gattatico
Criterium
ITA
GP des Nations, Chrono, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
FRA
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Hoogstraten, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Leicester
Ratae 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leicestershire
Mercia 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lincoln
Lincolnshire R.R.A. 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Lincoln, Cyclocross
South Common Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln, Cyclocross, Nieuwelingen
Lincoln Wheelers Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes
Milton Keynes - Higgs & Hill Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Monmouthshire
Monmouthshire C.L. Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Oudenbosch
Criterium
NED
deel b Oxford, Cyclocross
Oxonian Church Farm Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Pollare, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Pollare, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Southend, Chrono
Viking 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Tarleton (V)
Merseyside L.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
12e etappe Tour of Bulgaria
Individuele tijdrit
BUL
13e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
4e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
Wingene, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Wingene, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Cat. B
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Cat. C
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
Wommelgem
Wedstrijd
BEL
24 september
Herne
Wedstrijd
BEL
Tienen (b)
Wedstrijd
BEL
25 september
Alzano Scrivia
Circuito Alzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Etoile des Espoirs
Open
Proloog
FRA
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Wedstrijd
BEL
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
26 september
1e etappe deel b Etoile des Espoirs
Open
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe deel a Etoile des Espoirs
Open
Etappe
FRA
27 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
Wedstrijd
BEL
2e etappe Etoile des Espoirs
Open
Etappe
FRA
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
28 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Achtervolging
BEL
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Afvalrace
BEL
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Puntenkoers
BEL
3e etappe Etoile des Espoirs
Open
Etappe
FRA
Morges
NE
Criterium
SUI
29 september
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Aartrijke, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Aartrijke, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Bergamo
Trofeo Baracchi
Koppeltijdrit
ITA
Boroughbridge
Seacroft Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Carnoustie
Carnoustie C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cartmel
Lakes Cartmel Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cartmel, Junioren
Lakes Cartmel Autumn Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe deel b Etoile des Espoirs
Open
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe deel a Etoile des Espoirs
Open
Etappe
FRA
1e etappe Halifax
Halifax R.C. Hill Climb Two Day
NE
Klimtijdrit
GBR
Mol, Cyclocross, Cat. B
Millegem
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Cat. C
Millegem
NE
Wedstrijd
BEL
Rothesay (b)
Isle of Bute - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Wapenveld (V)
NE
Criterium
NED
30 september
Aalter (a)
Wedstrijd
BEL
Boroughbridge
Harrogate Nova 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brighton
Brighton & Hove Town Centre Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Brighton, Criterium
Brighton & Hove Criterium
NE
Criterium
GBR
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
Dordrecht (V)
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Halifax
Halifax R.C. Hill Climb Two Day
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe deel b International Presidency Turkey Tour
NE
Etappe
TUR
1e etappe deel a International Presidency Turkey Tour
NE
Etappe
TUR
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oostwinkel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Ruiselede, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Ruiselede, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
Sunderland
Sunderland Clarion - Norman Moore Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Telford
Circuit of the Wrekin
NE
Wedstrijd
GBR
Twello
Criterium
NED
Umkirch (V)
NE
Dernyrace
GER
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. C
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross
Grote Prijs Dries-Sport
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Cat. C
Grote Prijs Dries-Sport
NE
Wedstrijd
BEL
Yorkshire, Cyclocross
Three Peaks Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!