Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2005
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 augustus
Bischofhofen, Criterium
NE
Criterium
AUT
Bowness, Criterium
Tour de Bowness Criterium
Criterium
CAN
Doble Santa Ana
NE
Wedstrijd
ARG
Einhausen (a)
Entega GP
NE
Criterium
GER
4e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
Etappe
ITA
3e etappe Kreiz Breizh Elite
Etappe
FRA
Lousada, Nieuwelingen
Festas de Lousada
NE
Criterium
POR
Roosendaal
Draai van de Kaai
NE
Criterium
NED
Roosendaal (V)
NE
Criterium
NED
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
02 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
NE
Criterium
FRA
Clitheroe (a)
Tour of Pendle
Criterium
GBR
5e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
Etappe
ITA
Lamporecchio
Trofeo Comune di Lamporecchio
NE
Wedstrijd
ITA
Mönchengladbach, Criterium
NE
Criterium
GER
1e etappe Paris - Corrèze
2.1
Etappe
FRA
Putte-Kapellen (V)
Criterium
BEL
Sáles
Circuito Salese
NE
Criterium
ITA
Saalfelden
Criterium
AUT
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NE
Criterium
NED
Surhuisterveen (V)
NE
Criterium
NED
Proloog Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Proloog
HUN
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
1e etappe deel a Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
1e etappe deel b Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Ploegentijdrit
ESP
03 augustus
Antwerpen, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Bad Hofgastein
Criterium
AUT
Proloog Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Proloog
Heide, Nieuwelingen
Heide-Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
NE
Criterium
NED
Marcolès, Criterium
Criterium
FRA
Monein
NE
Criterium
FRA
2e etappe Paris - Corrèze
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
4e etappe Volta a Portugal do Futuro
Etappe
POR
10e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe deel b Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
2e etappe deel a Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers
NE
Wedstrijd
BEL
04 augustus
1e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Camaiore
GP Città di Camaiore
1.1
Wedstrijd
ITA
Freilassing
Criterium
AUT
Oostvoorne (V)
NE
Criterium
NED
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
NE
Criterium
NED
3e etappe Paris - Corrèze
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
4e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
5e etappe Volta a Portugal do Futuro
Etappe
POR
11e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
Proloog Vysočina
NE
Proloog
CZE
05 augustus
Bad Ischl
Criterium
AUT
2e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
Proloog Tour de la Guadeloupe
2.2
Proloog
GUA
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
5e etappe Tour of Gippsland
Etappe
AUS
6e etappe Tour of Gippsland
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
12e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
06 augustus
1e etappe Ballinrobe
Ballinrobe Stage Race
Etappe
IRL
2e etappe Ballinrobe
Ballinrobe Stage Race
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bochum, Dernycriterium
Sparkassen Giro Bochum Wochenende Tag 1
NE
Dernyrace
GER
Borgt, Amateurs
Borgt-Grimbergen
NE
Wedstrijd
BEL
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Charlotte, Criterium
Charlotte Presbytarian Hospital Invitational Criterium, Charlotte - Belmont Omnium
Criterium
USA
Charlotte, Criterium (V)
Bank of America Invitational
Criterium
USA
Concord, Criterium
Criterium
USA
Dalen (V)
NE
Criterium
NED
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Dun-le-Palestel, Criterium
Criterium
FRA
Erondegem
Criterium
BEL
Giro del Lazio
1.HC
Wedstrijd
ITA
1e etappe deel b Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe deel a Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.HC
Etappe
BEL
Mettmann
Regiobahn Cup
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal Kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal Kampioenschap
RSA
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
Klimwedstrijd
AUT
Rendufe, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo de Rendufe
NE
Criterium
POR
6e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Individuele tijdrit
HUN
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Christiana
Etappe
USA
2e etappe Tour of Christiana
Individuele tijdrit
USA
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Individuele tijdrit
DEN
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
7e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
8e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
13e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
3e etappe Vysočina
NE
Individuele tijdrit
CZE
Zanè - Monte Cengio
NE
Wedstrijd
ITA
07 augustus
Arlington, Criterium
Arlington Classic
NE
Criterium
USA
3e etappe Ballinrobe
Ballinrobe Stage Race
Etappe
IRL
4e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bierbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
1.1
Wedstrijd
GER
Bochum (V)
Sparkassen Giro Bochum
1.1
Wedstrijd
GER
Casacalenda
Giro Ciclistico del Cigno
NE
Criterium
ITA
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
Klimwedstrijd
AUT
Gansingen
GP Oberes Fricktal
Wedstrijd
SUI
2e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.HC
Etappe
BEL
Los Angeles (a)
West L.A. College GP
Criterium
USA
Mehlingen
NE
Wedstrijd
GER
Meise, Nieuwelingen
Sint-Brixius-Rode
Wedstrijd
BEL
Montréal (b)
Classique Montréal-Québec Louis Garneau
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
New Hampshire
Central New Hampshire Road Race
NE
Criterium
USA
Oisans, Mountainbike-Marathon
CDM
Marathon
FRA
Sandton
Montecasino Classic
Wedstrijd
RSA
Serra de El-Rei, Elite/U23
35 Voltas ao Aterro d'El Rei
NE
Criterium
POR
8e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
7e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Christiana
Etappe
USA
6e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
9e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
Troisdorf
Troisdorf-Spich
Criterium
GER
Usquert (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
14e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
Etappe
VEN
4e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Zingem (V)
Criterium
BEL
Zwenkau
Zwenkau-Böhlen
NE
Criterium
GER
08 augustus
5e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Charlottenlund
Criterium
DEN
Kempsey
Criterium
GBR
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wilrijk, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
09 augustus
6e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Castelfidardo (a)
GP Fred Mengoni
1.1
Wedstrijd
ITA
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Emmen (V)
NE
Criterium
NED
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
Pugliola
Coppa Contessa Carnevale, Memorial Fausto Coppi
NE
Wedstrijd
ITA
San Luigi
GP San Luigi, Medaglione dei Campionissimi
NE
Criterium
ITA
Santo Stefano Lodigiano
Grand Prix Agostano
NE
Wedstrijd
ITA
Silvano
Circuito Silvanese
NE
Criterium
ITA
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
10 augustus
Allerød
Nordsjællands Grand Prix
Criterium
DEN
7e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
1.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe Horsens, Elite/U23 (a)
Etappe
DEN
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 250 m, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Plzen (f)
Criterium
CZE
1e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
4e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
6e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Zwolle (a)
Profronde van Zwolle, Peperbus Profspektakel
Criterium
NED
11 augustus
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Horsens, Elite/U23 (a)
Etappe
DEN
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Linz
NE
Criterium
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
2e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
1e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
Proloog Ronde van de Provincie Antwerpen
Proloog
BEL
Skara
Criterium
SWE
Skara (V)
Criterium
SWE
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
12 augustus
Hamm
City Night Hamm
Criterium
GER
3e etappe Horsens, Elite/U23 (a)
Etappe
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
3e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
2e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
13 augustus
Avellino
Circuito Città di Avellino
NE
Criterium
ITA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ESP
Erfurt
Rund um die Hainleite
1.1
Criterium
GER
Falun, Elite/U23
Långa Lugnet Falun
CDM
Marathon
SWE
Falun, Elite/U23 (V)
Långa Lugnet Falun
Marathon
SWE
Felino
GP Città di Felino
1.2
Wedstrijd
ITA
Goedereede, Amateurs
NE
Criterium
NED
GP Cootranspensilvania
Proloog
COL
Jedlicze - Zdroj
Puchar Uzdrowisk Karpackich
1.2
Wedstrijd
POL
1e etappe Jewel in the wilderness Stage Race
Ontario Provincial Championships
Etappe
CAN
2e etappe Jewel in the wilderness Stage Race
Ontario Provincial Championships
Etappe
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Pijnacker
Profronde van Pijnacker
Criterium
NED
Pijnacker (V)
Profronde van Pijnacker
NE
Criterium
NED
Randfontein
Criterium
RSA
4e etappe Regio Tour International
2.1
Klimtijdrit
GER
3e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
1e etappe Rutas del Vino
Etappe
ESP
Scandinavian Open Road (V)
Wedstrijd
Taunton
Criterium
USA
8e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
Unna
Unnaer Sparkassen Cup
Criterium
GER
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
14 augustus
Bellheim
Grosser Silber-Pils Erdinger Preiss
Criterium
GER
Breyell
Criterium
GER
Bursa, Mountainbike
C3
Wedstrijd
TUR
City Bikes
NE
Criterium
USA
Durango
Subida Urkiola
1.1
Klimwedstrijd
ESP
Fall River, Criterium
Fall River Celebrates Criterium
Criterium
USA
1e etappe GP Cootranspensilvania
Etappe
COL
2e etappe deel b GP Cootranspensilvania
Etappe
COL
Hasle - Rüegsau
Criterium
SUI
Havant
Havant International Grand Prix
1.2
Wedstrijd
GBR
3e etappe Jewel in the wilderness Stage Race
Ontario Provincial Championships
Etappe
CAN
Kortenaken, Junioren
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Luxembourg, Criterium
Gala Tour de France
Criterium
LUX
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
Criterium
USA
Manhattan Beach (V)
Manhattan Beach GP
NE
Criterium
USA
Medford
Tour de Medford New Jersey
Criterium
USA
Milazzo (a)
Coppa Città di Milazzo, Circuito di San Pietro di Milazzo
NE
Criterium
ITA
Odense
Fyen Rundt
Wedstrijd
DEN
Plzen (h)
NE
Criterium
CZE
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
Criterium
FRA
Rakke, Mountainbike
Rakke Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
5e etappe Regio Tour International
Etappe
GER
4e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
2e etappe deel b Rutas del Vino
Etappe
ESP
2e etappe deel a Rutas del Vino
Etappe
ESP
Scandinavian Open Road
1.2
Wedstrijd
Schenklengsfeld
Schenklengsfeld-Wippershain
NE
Criterium
GER
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.1
Wedstrijd
POL
9e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
9e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
6e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Wedstrijd
HUN
Valkenburg aan de Geul (V)
Holland Hills Classic, Valkenburg Hills Classic
NE
Wedstrijd
NED
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
15 augustus
Atina
Trofeo Internazionale Bastianelli
1.2
Wedstrijd
ITA
Burlada
NE
Criterium
ESP
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
deel 1 Elewijt, Afvalrace, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 3 Elewijt, Afvalrace, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Afvalrace, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Scratch, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Elewijt, Scratch, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a GP Cootranspensilvania
Klimtijdrit
COL
Hoeleden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Memorial Julio Lino Latorre
NE
Criterium
ARG
Nenzing
GP Vorarlberg
Wedstrijd
AUT
Puivelde (V)
Criterium
BEL
3e etappe Rutas del Vino
Individuele tijdrit
ESP
Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
Circuito de Santa Marta de Portuzêlo
NE
Criterium
POR
Szydlowiec
Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon
1.2
Wedstrijd
POL
Vittorio Veneto (a)
Circuito dell'Assunta
NE
Criterium
ITA
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Individuele tijdrit
POR
16 augustus
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Fermo
GP Capodarco
1.2
Criterium
ITA
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Maria-ter-Heide (V)
Criterium
BEL
2e etappe Ronde du Gard
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
17 augustus
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Lissone
Coppa Agostoni
1.1
Wedstrijd
ITA
Montappone
Gara Ciclistica Montappone, Tr. Marini Silvano Cappelli Sp.
1.2
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
3e etappe Ronde du Gard
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour des Seychelles
Individuele tijdrit
SEY
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Trutnov
Criterium
CZE
18 augustus
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Legnano
Coppa Bernocchi
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe Ronde du Gard
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
4e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Vieux-Condé
Prix de la Ville de Vieux-Condé 'Pierre Lemoine'
1.2
Criterium
FRA
Xàtiva
Trofeu Fira d'Agost
NE
Wedstrijd
ESP
19 augustus
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Individuele tijdrit
COL
5e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Herford
NE
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
1e etappe Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
1e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
3e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
6e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
20 augustus
Abergavenny (V)
GP of Wales
CDM/F
Wedstrijd
GBR
American Airlines Pro-Am Challenge
Wedstrijd
USA
Bergen op Zoom, Amateurs
NE
Criterium
NED
Casalnoceto
Circuito Casalnoceto
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
De Klinge (V)
Criterium
BEL
6e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
deel 2 Elewijt, Achtervolging, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Elewijt, Achtervolging, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Junioren
Elewijt - Rit in lijn
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Puntenkoers, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Elewijt, Puntenkoers, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Scratch, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Elewijt, Scratch, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
1.HC
Wedstrijd
ITA
Kalundborg
Criterium
DEN
Longueville, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lusignan-Petit
Criterium
FRA
Mount Washington
Mount Washington Hillclimb
Klimwedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Oberwart, Criterium
Criterium
AUT
Spijkenisse (b)
Tour de Rijke
1.1
Wedstrijd
NED
Stolberg
Stolberg-Gressenich
Criterium
GER
2e etappe Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
Szlakiem walk mjr. Hubala
1.2
Wedstrijd
POL
2e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
4e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
7e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
8e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
1e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
Vejen
Criterium
DEN
Vigo
GP Área Metropolitana de Vigo
1.2
Wedstrijd
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Westerwald
Criterium
GER
21 augustus
Alcobaça
Circuito de São Bernardo
NE
Criterium
POR
Avedøre
Criterium
DEN
Ceglie Messapico
Coppa Messapica
NE
Wedstrijd
ITA
Châteauroux
Classic de l'Indre
1.1
Wedstrijd
FRA
Conegliano
Trofeo Città di Conegliano
NE
Criterium
ITA
Dessau
Criterium
GER
7e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
deel 1 Elewijt, Afvalrace, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Afvalrace, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Afvalrace, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Omnium, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Elewijt, Puntenkoers, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Puntenkoers, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Puntenkoers, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Elewijt, Scratch, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Scratch, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Scratch, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Guadarrama
Clasica a los Puertos
1.1
Wedstrijd
ESP
Haasdonk (V)
Criterium
BEL
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Dernyrace
CRO
Kalundborg (V)
Vittoria Cup
Criterium
DEN
Kleve
Criterium
GER
Kolding, Elite/U23
Criterium
DEN
Lierop
Meeùs Race Lierop
NE
Wedstrijd
NED
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Malveira, Junioren
Grande Prémio Túlio Pereira
NE
Criterium
POR
Massa (a)
Memorial Pigoni Coli
NE
Wedstrijd
ITA
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
Wedstrijd
AUT
Puchar Prezydenta Rudy Slaskiej
Criterium
POL
1e etappe deel a Ronde des Vallées, Junioren
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe deel b Ronde des Vallées, Junioren
Etappe
FRA
Saint-Clément
Criterium
CAN
Stolberg, Criterium
Stolberg-Breinig - BSR Radsporttag
Criterium
GER
3e etappe deel a Surrey League Stage Race
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe deel b Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
3e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
5e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
6e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
9e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Trofeo Paolin Fornero
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
Vergt
Criterium
FRA
Vertrijk, Nieuwelingen
GP Crideflora
NE
Wedstrijd
BEL
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
1.2
Criterium
ESP
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
1.1
Wedstrijd
BEL
22 augustus
's Gravenwezel, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
Balegem, Amateurs
Balegem
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
GER
Moita
Circuito da Moita - Oeste
NE
Criterium
POR
4e etappe Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
4e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
4e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
23 augustus
Bevagna
Medaglia d'Oro Pietro Palmieri, Trofeo Città di Bevagna
NE
Criterium
ITA
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
9e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
GP Chianti Colline d'Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Plzen (g)
Criterium
CZE
5e etappe Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
5e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
Wedstrijd
BEL
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
24 augustus
Arona
GP Nobili Rubinetterie/Coppa Papà Carlo
1.1
Wedstrijd
ITA
Jena
Criterium
GER
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
25 augustus
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
1.1
Wedstrijd
ITA
Celano
Trofeo Santi Martiri
NE
Criterium
ITA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Oû-Djåce
Orp-Jauche
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Po Stajerski, Junioren
2.1
Proloog
SLO
Tallinn (c)
Tallinna Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
7e etappe deel a Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
7e etappe deel b Tour de la Guyane Française
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
Proloog Vuelta a la Montana Central de Asturias
Proloog
ESP
2e etappe Vuelta a Palencia
Ploegentijdrit
ESP
Proloog Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
Proloog
COL
26 augustus
1e etappe GP Barbot
Etappe
POR
1e etappe Po Stajerski, Junioren
Etappe
SLO
5e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Vuelta a la Montana Central de Asturias
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
27 augustus
Bad Oeynhausen
Criterium
GER
Essen
Preis der Sparda-Bank
NE
Criterium
GER
2e etappe GP Barbot
Etappe
POR
Hansweert, Amateurs
Criterium
NED
Huppaye, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Llodio (b)
Laudio Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Memorial Pietro Merelli, Junioren
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
New York City (b)
GP Mengoni
Criterium
USA
Nijverdal
Caraco Omloop, Amicon-Van Keulen Omloop
Criterium
NED
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
CDM
Wedstrijd
FRA
2e etappe Po Stajerski, Junioren
JR
Etappe
SLO
Sint-Katelijne-Waver (V)
GP Sara Peeters
Criterium
BEL
8e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
Turcifal, Nieuwelingen
Troféu da Feira do Mato
NE
Criterium
POR
Vigonza
Trofeo Industria Commercio Artigianato di Vigonza
NE
Criterium
ITA
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe Vuelta a la Montana Central de Asturias
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
Etappe
COL
28 augustus
Alfafar, Junioren
Circuito Ciclista de Alfafar
NE
Criterium
POR
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
Criterium
GER
Betzdorf
Betzdorf City Night
Criterium
GER
Gavardo (a)
Trofeo Gavardo Tecmor
NE
Wedstrijd
ITA
Gladbeck, Criterium
NE
Criterium
GER
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
1.2
Wedstrijd
GER
Krugersdorp
Nola Classic
Criterium
RSA
Ludwigsburg-Eglosheim
Criterium
GER
Mastromarco
Trofeo Dover Danilo Bonfanti, Trofeo Nesti e Nelli
NE
Criterium
ITA
Modena (c)
Trofeo Mp Filtri
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
3e etappe Po Stajerski, Junioren
JR
Etappe
SLO
Podenzano
G.P. Sportivi di Podenzano - Trofeo A. Biondi
NE
Criterium
ITA
Pontinha, Nieuwelingen
Prémio Ciclismo Juvenil da Pontinha
NE
Criterium
POR
Ponton (a)
Memorial Guido Zamperoli
NE
Wedstrijd
ITA
Sankt Johann in Tirol
Criterium
AUT
Sorø
Criterium
DEN
Suzuka
Shimano Road Race - Suzuka
NE
Criterium
JPN
9e etappe Tour de la Guyane Française
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Wedstrijd
HUN
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a la Montana Central de Asturias
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zaventem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
29 augustus
Beuvry-la-Forêt
1.2
Wedstrijd
FRA
Binghamton, Criterium
Chris Thater Memorial Criterium
Criterium
USA
Binghamton, Criterium (V)
Chris Thater Memorial Criterium
NE
Criterium
USA
Glasgow, Criterium
Criterium
GBR
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
NE
Criterium
ARG
Nafarros
Circuito de Nafarros
NE
Criterium
POR
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
Etappe
COL
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
30 augustus
Castelfranco di Sopra
Coppa Comune Castelfranco di Sopra
NE
Wedstrijd
ITA
Castelnuovo Scrivia
Circuito Castelnovese
NE
Wedstrijd
ITA
Cesa
Circuito di Cesa, Trofeo S. Lucia
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Sommacampagna
Medaglia d'Oro Fiera di Sommacampagna
NE
Criterium
ITA
Proloog Tour de Maurice
Tour of Mauritius
Proloog
MRI
1e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
31 augustus
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
Espada Group Cup
Wedstrijd
CZE
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
1e etappe Hessen Rundfahrt
Ronde van Hessen
2.1
Etappe
GER
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
Niederbipp - Schwengimatt
Klimtijdrit
SUI
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
Etappe
MRI
Proloog Tour de Santa Catarina
2.2
Proloog
BRA
2e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
1e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
1e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Tenerife
Ploegentijdrit
ESP
3e etappe deel b Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
3e etappe deel a Vuelta a Venezuela
2.2
Ploegentijdrit
VEN
Wanne, Chrono, Junioren
Wanne-Stavelot
NE
Klimtijdrit
BEL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!