Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2005
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 juni
Arona (a)
GP Formaggi Guffanti
NE
Criterium
ITA
Arona (b)
GP Formaggi Guffanti
NE
Criterium
ITA
Borlo, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Criterium
CAN
Ogólnopolski Wyścig z Okazji Dnia Dziecka
Wedstrijd
POL
Rokycany
GP Borgeres
Criterium
CZE
2e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
Etappe
ESP
02 juni
Atlanta
Wachovia Classic
1.1
Wedstrijd
USA
1e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.2
Etappe
POL
2e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
Giro del Friuli (V)
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
4e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
Proloog Lidice
Proloog
CZE
Meda, Criterium
Criterium dei Campioni
NE
Criterium
ITA
1e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
Proloog 1e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Pinerolo
Trofeo L'Eco del Chisone, Giro Ciclistico del Pinerolese
NE
Wedstrijd
ITA
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
03 juni
's-Heer-Abtskerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Boom, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
3e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
Games of Small States of Europe, Op de weg, Elite
JR
Wedstrijd
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Greve
Criterium
DEN
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
1e etappe Lidice
Etappe
CZE
2e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
4e etappe deel a Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel b Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Salnes
NE
Etappe
ESP
Warszawa (a)
Criterium
POL
04 juni
Aduard (V)
Omloop Door Middag-Humsterland
NE
Wedstrijd
NED
Durach, Criterium
NE
Criterium
GER
2e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
1e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.2
Individuele tijdrit
POL
4e etappe deel a Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
Fohnsdorf
NE
Criterium
AUT
Games of Small States of Europe, Mountainbike, XC, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
2e etappe Lidice
Etappe
CZE
Lubawa, Criterium
Edmunda Groszkowskiego
Criterium
POL
Marco Pantani Memorial
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Mount Hood Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Mount Hood Classic
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Criterium
USA
3e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Individuele tijdrit
LUX
3e etappe deel a Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
Triberg
GP Schwarzwald, GP Triberg
1.1
Wedstrijd
GER
5e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Salnes
NE
Etappe
ESP
Willingen, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
GER
Willingen, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
GER
05 juni
Amerika (V)
Ronde van het Ronostrand
NE
Wedstrijd
NED
Brentwood
Brentwood Criterium
Criterium
GBR
Chippawa
Chippawa Park
Criterium
CAN
Classique des Alpes, Junioren
1.1
Wedstrijd
FRA
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Proloog
FRA
3e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
4e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.2
Etappe
POL
5e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
Günzach
Günzach Allgäu
NE
Criterium
GER
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
5e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
4e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Hofweier
NE
Criterium
GER
Knittelfeld
NE
Criterium
AUT
Kranj
GP Kranj
1.2
Wedstrijd
SLO
Legnano (b)
Targa D’Oro Città di Legnano, Memorial Mirko Chiapparelli
NE
Criterium
ITA
3e etappe Lidice
Etappe
CZE
5e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Etappe
USA
Philadelphia
USPro Ch'ship
1.HC
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.1
Wedstrijd
USA
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Tallinn, Mountainbike
Tallinna Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE
Criterium
ITA
Vejle
NE
Criterium
DEN
3e etappe Vuelta a Salnes
Etappe
ESP
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
06 juni
Asteasu, Cyclocross (a)
C2
Wedstrijd
ESP
Proloog Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Proloog
POL
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Schwenningen (a)
Sparkassen Cup-Schwenningen
Criterium
GER
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
07 juni
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Burgistein
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
Gullegem
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Criterium
ITA
Tours
GP Tours
NE
Criterium
FRA
2e etappe deel a Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel b Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
08 juni
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
09 juni
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
Ibagué
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Wedstrijd
COL
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
2e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
4e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
10 juni
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Hürth - Kendenich
NE
Criterium
GER
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
3e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
5e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
2e etappe deel A Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
2e etappe deel B Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
11 juni
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Individuele tijdrit
POL
Begijnendijk
NE
Wedstrijd
BEL
Belsele (V)
Criterium
BEL
Cambridge
Criterium
USA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Klimtijdrit
ESP
3e etappe deel b Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
2e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Greensboro
Carolina Cup
NE
Criterium
USA
Guss
NE
Criterium
GER
Hradec Kralove
Wedstrijd
CZE
Konitsa Maximum, Mountainbike-Marathon
C1
Marathon
GRE
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
Etappe
NED
4e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
San Fernando, Criterium
NE
Criterium
USA
Schaffhausen, Criterium
Breite
Criterium
SUI
Sinzig
Criterium
GER
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
6e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
Wijk bij Duurstede (V)
NE
Criterium
NED
12 juni
7e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Berazategui
GP del Vidrio
NE
Criterium
ARG
Berg en Terblijt (V)
NE
Criterium
NED
Bolu, Mountainbike, Elite/U23
Bolu Festival MTB
C3
Wedstrijd
TUR
Braunau
Criterium
AUT
Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE
Criterium
ITA
Cras-Avernas (a)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Cras-Avernas (V)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
Wedstrijd
BEL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Deurne (d)
Deurne-Diest
NE
Wedstrijd
BEL
Dortmund (n)
GP Signal Iduna
NE
Criterium
GER
4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
Glendale
NE
Criterium
USA
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Hradec Kralove, Criterium
Criterium
CZE
Jindrichuv Hradec
NE
Wedstrijd
CZE
Keerbergen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kirchheim unter Teck
NE
Criterium
GER
Lübeck
GP Lübeck
NE
Criterium
GER
Lembeek, Amateurs
Lembeek
NE
Wedstrijd
BEL
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Criterium
BRA
Meise, Amateurs
Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
2e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
Individuele tijdrit
NED
3e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
Etappe
NED
Palazzolo Milanese
Trofeo Lindo e Sano
NE
Criterium
ITA
Port Talbot (b)
Five Valleys Premier Calendar Road Race
Wedstrijd
GBR
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Prievidza
Stejskal Prievidza
Criterium
SVK
Providence
Criterium
USA
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
Skive
NE
Criterium
DEN
Subang
Criterium
INA
4e etappe deel a Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe deel b Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Proloog
ROM
Velbert
NE
Criterium
GER
7e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
6e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
Wileroltigen
NE
Criterium
SUI
Wommersom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
13 juni
Kitchener
KW Classic
NE
Criterium
CAN
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Etappe
ALB
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
5e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
14 juni
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Criterium
GBR
1e etappe deel a Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
1e etappe deel b Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
1e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Etappe
ALB
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
15 juni
Altheim
GP der Oberbank Altheim
NE
Criterium
AUT
1e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Naranco
Subida al Naranco
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Individuele tijdrit
NED
2e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Ploegentijdrit
ALB
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
16 juni
Proloog Boucles de la Mayenne
2.2
Proloog
FRA
2e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Clasica del Meta
NE
Etappe
COL
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Proloog Mainfranken-Tour, U23
2.2
Proloog
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Proloog Saaremaa Velotuur
NE
Proloog
EST
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
3e etappe deel a Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe deel b Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Etappe
USA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Proloog Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Proloog
SUI
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Etappe
ALB
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
17 juni
Bad Harzburg
Criterium
GER
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Clasica del Meta
NE
Etappe
COL
3e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Münster
Münster-Hiltrup
Criterium
GER
1e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
4e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
4e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Etappe
USA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Etappe
SUI
6e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Individuele tijdrit
ALB
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Witten
Criterium
GER
18 juni
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
4e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Clasica del Meta
NE
Individuele tijdrit
COL
Coppa Embassy Cargo
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
2e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Passendale (V)
Criterium
BEL
3e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Individuele tijdrit
NED
4e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
5e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
5e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Etappe
USA
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Etappe
SUI
7e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
Etappe
ALB
6e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Wetzikon
Criterium
SUI
Zonnemaire, Amateurs
NE
Criterium
NED
19 juni
Bad Sachsa
Criterium
GER
Bertem
GP De Immotheker, Omloop tussen Dijle en Voer - Bertem Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
5e etappe deel a Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
5e etappe deel b Circuito Montañés
2.2
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe Clasica del Meta
NE
Etappe
COL
Eindhoven, Chrono
ProTour Contre le montre par Équipe
1.WT/WT/PT
Ploegentijdrit
NED
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
Haanja, Mountainbike
Haanja Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Hanstholm, Elite/U23
Criterium
DEN
Herxheim
Criterium
GER
Huijbergen
NE
Wedstrijd
NED
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
1.2
Wedstrijd
AUT
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lyngby (V)
Vittoria Cup
Criterium
DEN
3e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Criterium
USA
Nevada City (V)
Nevada City Classic
NE
Criterium
USA
Reute
Reute - LBS Cup
Wedstrijd
GER
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
San Martino di Lupari
iG.P. Banca di Credito Cooperativo dell'Alta Padovana
NE
Wedstrijd
ITA
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
Criterium
BEL
6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Etappe
USA
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
Etappe
SUI
Trofeo Banca Credito Cooperativo del Metauro
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
Wedstrijd
NED
Yorkshire (a)
East Yorkshire Classic
Criterium
GBR
20 juni
6e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
Criterium
IRL
4e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
4e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
21 juni
Aalborg
Criterium
DEN
Bassevelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Romsée (V)
Criterium
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Individuele tijdrit
EST
6e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
22 juni
Bottrop - Kirchhellen
NE
Criterium
GER
Gelsenkirchen (a)
Criterium
GER
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Leeuwarden
Profronde van Fryslân, Noord-Nederland Tour, Batavus Pro Race
1.1
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Noordwijk (V)
Noordwijk Classic
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
23 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
5e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
24 juni
Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Individuele tijdrit
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Sollerön
Solleröloppet
Wedstrijd
SWE
Son Servera
NE
Criterium
ESP
1e etappe Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Klimtijdrit
VEN
25 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Grazen, Junioren
Grazen-Geetbets
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Outrijve (V)
Criterium
BEL
Relegem, Amateurs
Relegem - Asse
NE
Wedstrijd
BEL
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
Soldvarvi GP
Criterium
SWE
Son Servera (a)
NE
Criterium
ESP
Trento - Monte Bondone
NE
Wedstrijd
ITA
Trofeo Broglia Marzé Quintino
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
Vuelta a la Sabana
NE
Criterium
COL
7e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
26 juni
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Arezzo
Giro Valli Aretine
1.2
Wedstrijd
ITA
Burlingame
NE
Criterium
USA
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
1.1
Wedstrijd
ITA
Circuit de la Région Wallonne, Junioren
1.1
Wedstrijd
BEL
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Wedstrijd
GER
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CC
Marathon
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CC
Marathon
Heusden-Zolder (V)
Criterium
BEL
Hoogstraten (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Juegos del Alba, Op de weg
NE
Wedstrijd
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Sint-Brixuis-Rode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta del Llagostí
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
27 juni
Hatzic
Hatzic Valley
NE
Criterium
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
1e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
1e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
2e etappe deel b Vuelta a Segovia
NE
Ploegentijdrit
ESP
2e etappe deel a Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Wachtebeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 juni
Bogense
Criterium
DEN
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Individuele tijdrit
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Plzen (b)
Criterium
CZE
Staden, Criterium, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
2e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Zomergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
29 juni
1e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
NE
Etappe
ESP
Proloog Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Proloog
ITA
1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Gaisberg
Klimtijdrit
AUT
3e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Guigoven, Nieuwelingen
Guigoven - Kortessem
NE
Wedstrijd
BEL
Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
Oetingen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Plzen (e)
Criterium
CZE
Serskamp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
3e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Wavre, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
30 juni
2e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
NE
Etappe
ESP
1e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Mongolië
CN
Nationaal Kampioenschap
MGL
Pau
Criterium
FRA
4e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
4e etappe Vuelta a Antioquia
Etappe
COL
1e etappe Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1
Etappe
ESP
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.