Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1960
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Beacon Hill, Chrono
Beacon R.C.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Bournemouth
Bournemouth Three Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Bournemouth
Bournemouth Three Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Bournemouth
Bournemouth Three Day
NE
Etappe
GBR
Leeds, Junioren
Leeds Saint Christophers C.C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Nederbrakel (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Newcastle
Tour of the Border Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Salford
Red Rose Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Salford
Red Rose Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Stalybridge
Circuit of the Moors
NE
Wedstrijd
GBR
Steenhuize-Wijnhuize (V)
Flanders Ladies Classic - Sofie de Vuyst
NE
Wedstrijd
BEL
Stoke, Criterium
North Staffordshire Spring Criterium
NE
Criterium
GBR
Wolverhampton (i)
Blackhills Forest Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 april
Banbury
Banbury Star C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
02 april
Kampenhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
03 april
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Arendonk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Drieslinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwenrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
Ronde van Vlaanderen
Super Prestige Pernod
BEL
Ronde van Vlaanderen (a)
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
Roquevaire
Boucles Roquevairoises
Wedstrijd
FRA
Tour des Quatre-Cantons
Vier-Kantone Rundfahrt
Wedstrijd
SUI
05 april
1e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
NE
Etappe
ITA
1e etappe Trofeo Torres - Serdán
NE
Etappe
ESP
06 april
2e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
NE
Etappe
ITA
2e etappe Trofeo Torres - Serdán
NE
Etappe
ESP
07 april
Antwerpen - Ougrée
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
NE
Etappe
ITA
3e etappe Trofeo Torres - Serdán
NE
Etappe
ESP
08 april
4e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
NE
Etappe
ITA
Holcombe
Holcombe Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Trofeo Torres - Serdán
NE
Etappe
ESP
09 april
5e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
NE
Etappe
ITA
1e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
10 april
Arrate
Subida a Arrate
Klimwedstrijd
ESP
Baugé, Amateurs
NE
Wedstrijd
FRA
Circuito degli Assi
NE
Criterium
ITA
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
6e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
NE
Etappe
ITA
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoeilaart
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart
Wedstrijd
BEL
Hoeilaart, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Impe, Onafhankelijken
Criterium
BEL
Merchtem, Amateurs
Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Roubaix
Super Prestige Pernod
FRA
Paris - Troyes
Wedstrijd
FRA
2e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
Zichem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
11 april
3e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
12 april
4e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
13 april
5e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
14 april
Bellegem
Witte Donderdagprijs
Wedstrijd
BEL
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Genappe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
6e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
15 april
2e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
7e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
16 april
Denderleeuw, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
8e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
17 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Alken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Burst, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem
Wedstrijd
BEL
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Halle, Amateurs
Halle
NE
Wedstrijd
BEL
Holsbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hulshout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Morlaix
Circuit du Finistère
NE
Wedstrijd
FRA
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
9e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
18 april
Aarschot, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bonnat
Criterium
FRA
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Geldrop
Criterium
NED
Giro del Ticino
Tour du Tessin
Wedstrijd
SUI
Hannut, Onafhankelijken
Grote Lenteprijs-Hannuit, Grand Prix du Printemps-Hannut
NE
Criterium
BEL
Jodoigne, Amateurs
Geldenaken
NE
Wedstrijd
BEL
Landegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nijlen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Rillaar, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
19 april
Denain
GP de Denain
Wedstrijd
FRA
Groede, Amateurs
NE
Criterium
NED
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
Wedstrijd
FRA
20 april
1e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
1e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
6e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
21 april
Bath, Chrono
Bath Road Club Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
2e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
7e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
22 april
3e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
3e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
8e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
23 april
Emblem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
4e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
9e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
Viersel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
24 april
Achter Olen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Anderlecht, Amateurs
Anderlecht
NE
Wedstrijd
BEL
Astene, Onafhankelijken
Criterium
BEL
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bourges
Circuit du Cher
Wedstrijd
FRA
Brussel/Bruxelles
Brussel/Bruxelles - Charleroi - Brussel/Bruxelles
Wedstrijd
BEL
deel 2 Brussel/Bruxelles, Amateurs (d)
Ter Kameren Bos
NE
Puntenkoers
BEL
deel 1 Brussel/Bruxelles, Amateurs (d)
Ter Kameren Bos
NE
Achtervolging
BEL
deel 3 Brussel/Bruxelles, Amateurs (d)
Ter Kameren Bos
NE
Ploegentijdrit
BEL
Brussel/Bruxelles, Onafhankelijken
Brussel/Bruxelles - La Louvière - Brussel/Bruxelles
Wedstrijd
BEL
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
NE
Criterium
GER
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Overmere, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Super Prestige Pernod
BEL
5e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
5e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
Ruddervoorde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe deel b Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
10e etappe deel a Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Individuele tijdrit
TUN
2e etappe Tour du Var
Etappe
FRA
Tremelo, Amateurs
Damiaan Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
Westmalle, Amateurs
Westmalle
NE
Wedstrijd
BEL
25 april
Aalst, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Borgloon
Criterium
BEL
Bothsorel
Criterium
FRA
Edegem, Amateurs
Edegem
NE
Wedstrijd
BEL
Gilly, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
6e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
6e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26 april
Mariakerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Individuele tijdrit
ITA
7e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
27 april
8e etappe deel a Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
8e etappe deel b Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
28 april
Brive-la-Gaillarde
Boucles du Bas-Limousin
Wedstrijd
FRA
Handzame
Grote Prijs Georges Desplenter
Wedstrijd
BEL
29 april
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Ploegentijdrit
ESP
30 april
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
Wedstrijd
BEL
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
Etappe
GER
1e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wervik, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link