Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tom Timmermans
Voornaam: Tom
Achternaam: Timmermans
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 27 jaar
Geboortedatum: 17-06-1996
Geboorteplaats:
Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
Voornaam: Tom
Achternaam: Timmermans
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 27 jaar
Geboortedatum: 17-06-1996
Geboorteplaats:
Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Familiebanden
is een broer van
Tim Timmermans
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2012
2012
3e in Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België, Kampenhout (Brabant), België
2014
2014
2e in Celles, Junioren, Celles (Hainaut), België
2014
1
e in Beloeil, Junioren, Beloeil (Hainaut), België
2014
1
e in Relegem, Junioren, Relegem (Brabant), België
2014
3e in Leuze en Hainaut,
(Leuze, Junioren)
, Leuze (Hainaut), België
2014
3e in Provinciaal Kampioenschap Luik, Cyclocross, Junioren, België, Oleye (Liege), België
2015
2015
5e in Grand Prix Perwez Divertissement,
(Thorembais-les-Béguines)
, Thorembais-les-Béguines (Brabant), België
2016
2016
3e in Clubkampioenschap,
(Vollezele)
, Vollezele (Brabant), België
2016
10e in Hakendover (a), Hakendover (Brabant), België
2016
3e in Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België, Galmaarden (Brabant), België
2016
3e in Erwetegem, U23, Erwetegem (Oost-Vlaanderen), België
2016
2e in Moerbeke (Geraardsbergen), Elite/U23, Moerbeke (Geraardsbergen) (Oost-Vlaanderen), België
2017
2017
2e in Grote Prijs Fietsen D´hose,
(Sint-Maria-Lierde)
, Sint-Maria-Lierde (Oost-Vlaanderen), België
2017
3e in Wezembeek-Oppem, Wezembeek-Oppem (Brabant), België
2017
4e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2017
3e in Merchtem, Merchtem (Brabant), België
2017
2e in Lessen - GP des Carrières,
(Lessines)
, Lessines (Hainaut), België
2017
2e in Rummen-Geetbets IC 2 - GP Georges Lassaut,
(Rummen)
, Rummen (Brabant), België
2018
2018
6e in GP Maurice Van Snick,
(Gooik)
, Gooik (Brabant), België
2018
5e in Ereprijs Bart Langhendries,
(Vollezele)
, Vollezele (Brabant), België
2018
2e in GP Aimé Van Den Broucke,
(Wetteren)
, Wetteren (Oost-Vlaanderen), België
2018
5e in GP Stad Vilvoorde,
(Vilvoorde)
, Vilvoorde (Brabant), België
2018
5e in Oordegem (a), Oordegem (Oost-Vlaanderen), België
2018
3e in Drongen, Elite/U23, Drongen (Oost-Vlaanderen), België
2018
1
e in Kermis Overboelare,
(Overboelare)
, Overboelare (Oost-Vlaanderen), België
2018
2e in Serskamp, Serskamp (Oost-Vlaanderen), België
2019
2019
2e in Oud-Heverlee, Oud-Heverlee (Brabant), België
2019
1
e in Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2,
(Schoten (b))
, Schoten (Antwerpen), België
2019
1
e in Herne (b), Herne (Brabant), België
2019
3e in Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.,
(Zandhoven)
, Zandhoven (Antwerpen), België
2019
4e in Roeselare, Roeselare (West-Vlaanderen), België
2019
5e in Oostnieuwkerke-Sleihage Grote Prijs Electro GABRIEL GEVAERT.,
(Oostnieuwkerke)
, Oostnieuwkerke (West-Vlaanderen), België
2019
2e in Londerzeel-Sint Jozef,
(Londerzeel (e))
, Londerzeel (Brabant), België
2019
3e in Erembodegem-Terjoden,
(Erembodegem (b))
, Erembodegem (Oost-Vlaanderen), België
2019
3e in Buggenhout,
(Opdorp, Elite/U23)
, Opdorp (Oost-Vlaanderen), België
2019
2e in Leest, Leest (Antwerpen), België
2019
1
e in Ternat, Ternat (Brabant), België
2019
2e in Rummen-Geetbets IC 2 - GP Georges Lassaut,
(Rummen)
, Rummen (Brabant), België
2019
1
e in Memorial Willy de Rijck IC 2,
(Ophasselt)
, Ophasselt (Oost-Vlaanderen), België
2019
2e in GP Momignies Interclub, Memorial F. Leners,
(Momignies (a))
, Momignies (Hainaut), België
2019
4e in GP Jules Van Hevel IC 2,
(Ichtegem)
, Ichtegem (West-Vlaanderen), België
2019
2e in Heist-Goor,
(Heist-op-den-Berg (c))
, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België
2020
2020
1
e in Oud-Heverlee, Oud-Heverlee (Brabant), België
2020
4e in Nieuwrode Oefen,
(Nieuwrode)
, Nieuwrode (Brabant), België
2020
4e in Bassevelde (a), Bassevelde (Oost-Vlaanderen), België
2020
5e in Bornem-Hingene,
(Bornem (d))
, België
2020
2e in Alken (b), België
2021
2021
5e in 2e etappe Zedelgem, België
2021
2e in Ereprijs Piet Vandoolaeghe,
(Berlare)
, België
2021
1
e in Wielsbeke, België
2021
1
e in Gistel, België
2021
2e in 1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant, Huldenberg (Vlaams-Brabant), België
2021
9e in 4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant, Leefdaal (Brabant), België
2021
3e in Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België, Linden (Brabant), België
2021
1
e in Omloop van de Grensstreek IC 1,
(Wervik (a))
, Wervik (West-Vlaanderen), België
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België, Bertem (Vlaams-Brabant), België
2021
2e in Grote Prijs Café De Boksneuze,
(Lichtervelde)
, België
2021
6e in Lotenhulle (a), Lotenhulle (Oost-Vlaanderen), België
2022
2022
3e in Meulebeke (b), Meulebeke (West-Vlaanderen), België
2022
1
e in Haringe, Haringe (West-Vlaanderen), België
2022
4e in Budingen-Zoutleeuw,
(Budingen (a))
, Budingen (Brabant), België
2022
1
e in Slypskapelle,
(Moorslede)
, België
2022
1
e in GP De Kroon,
(Neerijse)
, België
2022
5e in Ottergem, België
2022
1
e in Merchtem (c), België
2022
3e in Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.,
(Zandhoven)
, België
2022
2e in Londerzeel-Sint Jozef,
(Londerzeel (e))
, Londerzeel (Brabant), België
2022
4e in Buggenhout,
(Opdorp, Elite/U23)
, Opdorp (Oost-Vlaanderen), België
2022
3e in Profkoers Sint-Niklaas IC 1,
(Sint-Niklaas)
, België
2022
4e in GP Burgemeester Luc de Ryck - Temse,
(Velle)
, België
2022
7e in Bornem (b), Bornem (Antwerpen), België
2023
2023
3e in Ereprijs Bart Langhendries,
(Vollezele)
, België
2023
3e in GP Gilbert Molle,
(Ichtegem)
, België
2023
4e in Bornem (b), België
2024
2024
1
e in Budingen-Zoutleeuw,
(Budingen (a))
, België
2024
3e in GP De Kroon,
(Neerijse)
, België
2024
5e in Merchtem (c), België
Ploegen
2015
Van Eyck Sport (België)
2016
Van Eyck Sport (België)
2017
Van Eyck Sport (België)
2019
Van Eyck Sport (België)
2020
Van Eyck Sport (België)
2021
Van Eyck Sport - Josan (België)
Fotoalbum Tom Timmermans
Foto: © Van Eyck Sport - Josan
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close